Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle lat po odwilży na CMF a nadal nawet taki weteran jak Flint idzie do służbowego zapytać czy może łaskawie założyć temat w dziale o FMie. Ja pierdole, jak skrzywiono tutejszych użyszkodników... Icon, never forget

Odnośnik do komentarza

Tyle lat po odwilży na CMF a nadal nawet taki weteran jak Flint idzie do służbowego zapytać czy może łaskawie założyć temat w dziale o FMie. Ja pierdole, jak skrzywiono tutejszych użyszkodników... Icon, never forget

no co? Ja akurat w tym aspekcie widzę plusy iconizmu, porządek był na tym forum, nie zaprzeczaj.

Odnośnik do komentarza

A teraz jest burdel?

a nie wiem, rzadko sie zapuszczam w FM-owe. Ale w różnych jest porządek, ale imo to zasługa tego, że Icon narzucił pewne ramy, to działa tak samo jak w futbolu, Mou narzucił pewien styl Chelsea, nawet za innych trenerów Chelsea grała podobnie, bo drużynie wpojono przede wszystkim się bronić (inna sprawa, że brano trenerów raczej o podobnej stylistyce, w tym arcynudnego DiMateo)

Odnośnik do komentarza

Kejt, przeczytałem rozmowę Twoją z Maciejem Lemonem na fejsbuku, abstrahując od przedmiotu dyskusji i argumentów, to to jest taka kurwa intelektualna ameba, że ja pierdolę :D. Jest jakiś fanpejdż na fejsie, który kolekcjonuje takie złote myśli innych zwyczajnie głupich ludzi? Chętnie bym widział tego typu posta raz na jakiś czas na swojej tablicy.

Odnośnik do komentarza

 

 

Jest jakiś fanpejdż na fejsie, który kolekcjonuje takie złote myśli innych zwyczajnie głupich ludzi? Chętnie bym widział tego typu posta raz na jakiś czas na swojej tablicy.

 

To mi jedynie przychodzi do głowy Minimalistyczna satyra Ahmeda Goldsteina, Kraków żąda dostępu do Bukaresztu i może Żałosna Logika :-k ?

Odnośnik do komentarza

Kejt, przeczytałem rozmowę Twoją z Maciejem Lemonem na fejsbuku, abstrahując od przedmiotu dyskusji i argumentów, to to jest taka kurwa intelektualna ameba, że ja pierdolę :D. Jest jakiś fanpejdż na fejsie, który kolekcjonuje takie złote myśli innych zwyczajnie głupich ludzi? Chętnie bym widział tego typu posta raz na jakiś czas na swojej tablicy.

Telewizja idź pod prąd na youtube.

Pastor Chojecki z Marianem Kowalskim swoim półtoragodzinnym programem codziennym zrobią Ci dzień. Co dzień. Niesamowici są.

Odnośnik do komentarza

Kejt, przeczytałem rozmowę Twoją z Maciejem Lemonem na fejsbuku, abstrahując od przedmiotu dyskusji i argumentów, to to jest taka kurwa intelektualna ameba, że ja pierdolę :D. Jest jakiś fanpejdż na fejsie, który kolekcjonuje takie złote myśli innych zwyczajnie głupich ludzi? Chętnie bym widział tego typu posta raz na jakiś czas na swojej tablicy.

 

to jest mój brat xD

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...