Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

o kurwa, mój napastnik w wieku 31 lat postanowił zakończyć karierę. najlepszy strzelec w tej chwili (na dzień 12 grudnia), a karierę kończy 13 grudnia :D no szaleniec. co prawda doznał właśnie kontuzji, no ale tylko na 6 tygodni - to chyba nie powód, żeby zakończyć karierę :|

 

nie wiem, czy to ważne, ale jest czarny :-k

Odnośnik do komentarza

o kurwa, mój napastnik w wieku 31 lat postanowił zakończyć karierę. najlepszy strzelec w tej chwili (na dzień 12 grudnia), a karierę kończy 13 grudnia :D no szaleniec. co prawda doznał właśnie kontuzji, no ale tylko na 6 tygodni - to chyba nie powód, żeby zakończyć karierę :|

 

nie wiem, czy to ważne, ale jest czarny :-k

jest ważne, tak na prawdę ma lat 40 i przebite blachy, to już najwyzszy czas aby skonczyc.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wz-4xELUpMs :muza: fajnie wyszła ta kolaboracja :-k Niektorzy długowłosi piszą, że liryczność i melodyjność głosu Julie gryzie się z ciężarem, a ja tak nie uważam i mi się to podoba :-k

Odnośnik do komentarza

 

o kurwa, mój napastnik w wieku 31 lat postanowił zakończyć karierę. najlepszy strzelec w tej chwili (na dzień 12 grudnia), a karierę kończy 13 grudnia :D no szaleniec. co prawda doznał właśnie kontuzji, no ale tylko na 6 tygodni - to chyba nie powód, żeby zakończyć karierę :|

 

nie wiem, czy to ważne, ale jest czarny :-k

jest ważne, tak na prawdę ma lat 40 i przebite blachy, to już najwyzszy czas aby skonczyc.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wz-4xELUpMs :muza: fajnie wyszła ta kolaboracja :-k Niektorzy długowłosi piszą, że liryczność i melodyjność głosu Julie gryzie się z ciężarem, a ja tak nie uważam i mi się to podoba :-k

 

Jak ma się gryźć, jak laska całą swoją karierę siedzi w takich klimatach? (chociażby Made out of Babies i ich świetny The Ruiner) :-k

Odnośnik do komentarza

 

A teraz jest burdel?

a nie wiem, rzadko sie zapuszczam w FM-owe. Ale w różnych jest porządek, ale imo to zasługa tego, że Icon narzucił pewne ramy, to działa tak samo jak w futbolu, Mou narzucił pewien styl Chelsea, nawet za innych trenerów Chelsea grała podobnie, bo drużynie wpojono przede wszystkim się bronić (inna sprawa, że brano trenerów raczej o podobnej stylistyce, w tym arcynudnego DiMateo)

 

Gówno a nie porządek, iconowy zamordyzm zabił to forum, bo zamiast nowych dyskusji o wszystkim rozmawiało się w maryni, bo nikt nie miał ochoty dostać warna z dopiskiem "na takie tematy dyskutujemy tu...". Przecież to doprowadziło do tego, że w różnych pojawiało się 5 postów na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...