Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kupiłem diablo 3, teraz jeszcze trzeba dodatek po ludzkiej cenie dorwać.

Nie zaczynaj bez dodatku. Szkoda czasu ;)

 

No właśnie nie zamierzam, mam nadzieję, że szybko go dokupię :). No i jeszcze na kumpla muszę poczekać, z którym mamy razem się w to bawić.

 

@Meller, będę pamiętał ;)

Odnośnik do komentarza

 

Kupiłem diablo 3, teraz jeszcze trzeba dodatek po ludzkiej cenie dorwać.

Jak patrzę na koleszków z pracy to chyba właśnie wyjąłeś sobie pół roku z życia

 

Tez tak myslalem przy kupowaniu Diablo 3 z dodatkiem, jakies 4 miesiace temu. Z zycia wyjalem sobie moze ze 3 godziny.

Odnośnik do komentarza

 

 

Kupiłem diablo 3, teraz jeszcze trzeba dodatek po ludzkiej cenie dorwać.

 

Jak patrzę na koleszków z pracy to chyba właśnie wyjąłeś sobie pół roku z życia

Tez tak myslalem przy kupowaniu Diablo 3 z dodatkiem, jakies 4 miesiace temu. Z zycia wyjalem sobie moze ze 3 godziny.

Masz jakaś zacietrzewiona ekipę? Oni grają dzień w dzień we 4 ...
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Kupiłem diablo 3, teraz jeszcze trzeba dodatek po ludzkiej cenie dorwać.

Jak patrzę na koleszków z pracy to chyba właśnie wyjąłeś sobie pół roku z życia

Tez tak myslalem przy kupowaniu Diablo 3 z dodatkiem, jakies 4 miesiace temu. Z zycia wyjalem sobie moze ze 3 godziny.
Masz jakaś zacietrzewiona ekipę? Oni grają dzień w dzień we 4 ...

 

Nie mam i moze to byl problem, bo singleplayer to jakas masakra.

Odnośnik do komentarza

może jakiś spacer?

 

Smetek, co robisz? :D

Ogarniam szame na jutro do fabryki.

 

Dzisiaj ogarniałem sobie taka trasę slodowiec - plac Wilsona w dół nad potok, do końca potoku, potem do góry w las w prawo dalej przez awf do marymonckiej do lektykarskiej, stawy kellera i na slodowiec, pogoda była zajebiaszcza

Odnośnik do komentarza

Kejt, przeczytałem rozmowę Twoją z Maciejem Lemonem na fejsbuku, abstrahując od przedmiotu dyskusji i argumentów, to to jest taka kurwa intelektualna ameba, że ja pierdolę :D. Jest jakiś fanpejdż na fejsie, który kolekcjonuje takie złote myśli innych zwyczajnie głupich ludzi? Chętnie bym widział tego typu posta raz na jakiś czas na swojej tablicy.

Gazeta.pl

No ja mam ekipe falową, gramy potem przestajemy. Teraz na początku sezonu V graliśmy w chuj, ale potem się rozmyło

To tak jak my w Fife. A szkoda bo bym ponapierdalal gole :)
Odnośnik do komentarza

No też mi w Jessice Jones przeszkadzała zbyt starająca się aktorka. Tzn. nie zrozumcie mnie źle, bardzo fajna dupa, ale nie mogłem pozbyć się wrażenia, że wszystkie kwestie i całe swoje zachowanie robiła w 100% zgodnie z książką, jakby powtarzała kropka w kropkę to co wyćwiczyła przed lustrem. Za to Śmierciogrób był naturalny i chyba nawet trochę uratowany przez Dawida Najemcę.


Nie napisaliście mi żadnego genialnego tytułu filmu to ściągam Suburbie. W ogóle obejrzałbym coś w stylu Dazed and Confused.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...