Skocz do zawartości

Marynia życzy 496 smacznych jajeczek :) :) :) :)


Kuchar

Jakie lubisz jajka?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kuźwa oddałem 24 lutego swoje słuchawki nauszne do naprawy (nie działał lewy kanał), od 29 lutego status "w serwisie zewnętrznym", szlag mnie już trafia, byłem przed chwilą w x-komie i powiedzieli, że nic nie mogą zrobić, że muszę czekać...No kurwa ileż można lutować dwa kabelki.

Odnośnik do komentarza

ej, a słyszałem od ziomka że Micro$hit planuje sprzedawać Windowsa jako usługę, a nie produkt. Ktoś o tym słyszał cokolwiek?

 

Tak i w sumie tak już to działa.

Kuźwa oddałem 24 lutego swoje słuchawki nauszne do naprawy (nie działał lewy kanał), od 29 lutego status "w serwisie zewnętrznym", szlag mnie już trafia, byłem przed chwilą w x-komie i powiedzieli, że nic nie mogą zrobić, że muszę czekać...No kurwa ileż można lutować dwa kabelki.

 

To czemu sam nie przylutowałeś? :D

Odnośnik do komentarza

Kuźwa oddałem 24 lutego swoje słuchawki nauszne do naprawy (nie działał lewy kanał), od 29 lutego status "w serwisie zewnętrznym", szlag mnie już trafia, byłem przed chwilą w x-komie i powiedzieli, że nic nie mogą zrobić, że muszę czekać...No kurwa ileż można lutować dwa kabelki.

Se trzeba było przylutować :]

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...