Skocz do zawartości

Marynia z niecierpliwością czeka na nadejście jej 495 wiosny


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Albo to zupełnie przypadkowe, albo w mainstreamowych mediach zmienia się retoryka dotycząca islamu. Do tej pory po każdym zamachu były artykuły o "normalnym islamiście", który pracuje i krytykuje przemoc. Teraz widzę sporo artykułów antyislamskich.

Odnośnik do komentarza

No, udało mi się w tej głupiej gogowej wyrzedaży ustrzelić Star Wars: X Wing Special Edition w bardzo ładnej cenie :). Podobno jeszcze można tam złapać, Star Wars: X Wing Alliance, ale nie mogę coś na niego trafić :/

 

Jak tylko skończę z X-comem przerzucam się na dwie gwiezdne sagi - Wing Commandera i Star Warsy. W sumie to aż mnie kusi, żeby jakiegoś joya zakupić :-k

Odnośnik do komentarza

Kurde uczucie, gdy chcesz pograć w FM-a, ale nie wiesz kim jest złe :x. Chcę grać w Polsce, ale Lechem miałem mnóstwo karier w różnych wersjach, Arką czy Cracovią też już grałem, Olimpią w sumie też i to nawet w tej wersji, gdzie niestety nie poszło. Myślę o Wiśle Płock i Ruchu :-k.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...