Skocz do zawartości

Marynia zawstydza Hyde'a i zdobywa 494 punkty w teleturnieju Jeden z Dziesieciu


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam sobie znowu (pewnie idiotycznie) robię nadzieję dla Anglii na Euro. Bo i wyniki dobre mają i posypało ciekawymi zawodnikami, Kane nie okazał się niewypałem, Vardy na razie strzela, a i paru innych jest. Może...może cokolwiek w tym roku się uda. Półfinał chociaż, co Roy :-k ?

jebac ich

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie no, od początku traktowałem to jako pijany sen wariata, ale ten randomowy news od Turków zasiał we mnie ziarno niepewności :D

 

Ja mam swoich kandydatów, o ile Moshiri faktycznie przywiezie taczkę złota - Lucien Favre, Rudi Garcia, Vilas-Boas, De Boer albo Cocu. W tej kolejności. Ewentualnie jeszcze Hiddink jakby dał się skusić na 2-3 lata.

 

Bo Roberto niestety jest raczej "dead man walking".

 

Eee, serio Garcia? Po pierwszym sezonie Romy myślałem podobnie, po drugim niezbyt. Favre to chyba jakiś magik, nadałby się, reszta to niewiadome, ale zobaczyć De Boera i Cocu w Premier League bym chciał.

Czemu nie? Z Lille zrobił dublet, wypromował kilku młodych grajków, a w Romie notował raczej niezłe wyniki. A to że to niełatwy klub do prowadzenia to myślę, że mógłby potwierdzić Luis Enrique ;)
No dobra, ale EFC też nie jest łatwym klubem do prowadzenia.
Odnośnik do komentarza

 

15 minut i w samolot do Kairu.

 

Quizwanie, FM16, ChampMan16, DokkanBattle, New Star Soccer, Score!Hero.

 

 

Farm Heroes Saga, działa chyba też offline, ale cierpi na chorobę współczesnych gier mobilnych - płać kasiorę, albo czekaj 10 minut na życie.

 

Ściągnij sobie z chomika jakiegoś e-booka, najlepiej zrobisz.

Odnośnik do komentarza

CO za grajka ściągnąłem do Kotwicy:

 

http://i.imgur.com/9KGXttm.png

Już nie grasz Polonią Przemyśl?

 

 

 

Nie no, od początku traktowałem to jako pijany sen wariata, ale ten randomowy news od Turków zasiał we mnie ziarno niepewności :D

 

Ja mam swoich kandydatów, o ile Moshiri faktycznie przywiezie taczkę złota - Lucien Favre, Rudi Garcia, Vilas-Boas, De Boer albo Cocu. W tej kolejności. Ewentualnie jeszcze Hiddink jakby dał się skusić na 2-3 lata.

 

Bo Roberto niestety jest raczej "dead man walking".

Eee, serio Garcia? Po pierwszym sezonie Romy myślałem podobnie, po drugim niezbyt. Favre to chyba jakiś magik, nadałby się, reszta to niewiadome, ale zobaczyć De Boera i Cocu w Premier League bym chciał.

Czemu nie? Z Lille zrobił dublet, wypromował kilku młodych grajków, a w Romie notował raczej niezłe wyniki. A to że to niełatwy klub do prowadzenia to myślę, że mógłby potwierdzić Luis Enrique ;)
No dobra, ale EFC też nie jest łatwym klubem do prowadzenia.

 

Pod rządami Billa Kenwrighta? Zero presji, oczekiwań i duża kasa do wzięcia (Moyes był w czołówce najlepiej opłacanych menedżerów na świecie). Bajka. Na szczęście to się zmieni - chyba.

Odnośnik do komentarza

SZU: pisałem, objąłem ich w połowie sezonu, dograłem do końca i utrzymałem, ale tam nie było perspektyw i zgłosiła się Kotwa, która spadła z II ligi i dała mi 1,5 koła euro na miesiąc i lepsze warunki.

 

 

 

 

15 minut i w samolot do Kairu.

 

Quizwanie, FM16, ChampMan16, DokkanBattle, New Star Soccer, Score!Hero.

 

 

Farm Heroes Saga, działa chyba też offline, ale cierpi na chorobę współczesnych gier mobilnych - płać kasiorę, albo czekaj 10 minut na życie.

 

Ściągnij sobie z chomika jakiegoś e-booka, najlepiej zrobisz.

 

 

Lepiej niech nie ściąga, bo go wezmą za pirat i wyślą do Somalii ;)

 

No i czytanie na telefonie?

 

 

CO za grajka ściągnąłem do Kotwicy:

http://i.imgur.com/9KGXttm.png

no zAjebisty odgrywajacy, w 1. Lidze bym nie pogardzil.

 

 

Nie będzie odgrywającym.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam 2048. Wystarczyc musi. I nie mam pomysłu na ebooka.

mpgles chociaż utrudniona wersje wziac 8192. 2048 za latwe jest

 

Przecież w najnowszej wersji możesz w ustawieniach wybrać "unlimited", panie alternatywny :>

 

wlasnie o to chodzi, 2048 jest za malo alternatywne

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...