Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Lewandowski wygryzł ze składu Pietruszkę, który baaardzo znacząco obniżył swoje loty. W ofensywie jest całkiem niezły, ale w defensywie ma braki, gdyż to nominalny lewy pomocnik. Tzn, kiedyś był pomocnikiem, ale Wdowiec go całkowicie przekwalifikował (Jak Gollę z DMC na DC). Jaki ma główny minus? Czasem nie zdąża wrócić do obrony...

Odnośnik do komentarza

Widzę, że urósł nam lider Kącika Suchych Żartów.

 

Skandalem jest brak powołań dla piłkarzy, którzy od niedawna wyróżniają się w swoich klubach. Mowa o Pawłowskim i Miliku.

Milik? 1 gol w BuLi i się wybija? w Augsburgu to on dużo nie gra, nie pamiętam aby grał od pierwszej minuty (a BuLi oglądam z 3-4 mecze w tygodniu)

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie polubiłem ostatni post, ale później zdałem sobie sprawę, że Brzyski gra tylko dlatego, że wypadł Wawrzyniak. Zresztą przykładem jest ostatni mecz z Apollonem - Wawrzyniak wrócił na lewą obronę. I raczej nikt zdroworozsądkowy nie sądzi, że Brzyski będzie grał w reprezentacji, a w Legii nie. Chyba że Fornalik będzie chciał zagrać na nosie Urbanowi, tylko po co?

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie polubiłem ostatni post, ale później zdałem sobie sprawę, że Brzyski gra tylko dlatego, że wypadł Wawrzyniak. Zresztą przykładem jest ostatni mecz z Apollonem - Wawrzyniak wrócił na lewą obronę. I raczej nikt zdroworozsądkowy nie sądzi, że Brzyski będzie grał w reprezentacji, a w Legii nie. Chyba że Fornalik będzie chciał zagrać na nosie Urbanowi, tylko po co?

Zrekompensuje Ci ten ból i strzele plusa. To że Wawrzyniak wrócił do 1 składu to nie znaczy, że już je ma pewne w Legii. Przecież tam taka rotacja, że pewnie i Cichocki zagra jeszcze kilkanaście meczy na środku obrony.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...