Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Na największą niekorzyść FOrnalika przemawiają przede wszystkim fatalne zmiany z Czarnogórą. Wszołek i Mierzejewski po wejściu na boisko byli pierwszymi hamulcowymi i nie pokazali kompletnie nic. Sorry, ale jeśli to nie dyskwalifikuje selekcjonera to już nie wiem co musiałby zrobić.

Już nie wspominając o tym, że Mierzejewski biegał po prawej stronie, Błaszczykowski po lewej, a Wszołek sam nie wiedział, co ma robić.

Odnośnik do komentarza

Keith pierdolisz, nawet ranking klubowy UEFA wskazuje, że Legia i Lech są wyżej (czyli teoretycznie wyniki mamy lepsze), a Sheriff ma na poziomie Wisły Kraków. Skoro uważasz, że pieniądze decydują o poziomie drużyn to Anży i AS Monaco królami świata!

z anzy zmieniło politykę transferową i nie zamierza szastać szmalem na prawo i lewo, a nawet tnie wydatki, czyż nie? Dlaczego tacy gracze jak Żyrkow, Samba, Eto'o odeszl iza darmo?

A Monaco w 3-4 sezony dołączy do ścisłej czołówki (1/8 LM przewiduje co najmniej), o ile ruskie dalej beda tak inwestować

Odnośnik do komentarza

ODESZLI DLATEGO, ŻE POMIMO OGROMNEGO HAJSU NIE BYŁO WYNIKÓW. A Ty promujesz tu tezę, że kasa = lepsza pozycja klubu/sukcesy.

 

Strach pomyśleć, czego uczysz w szkole tych dzieci :roll:

 

Oczywiście, że pieniądze w piłce w dalekiej perspektywie zapewne prędzej czy później przyniosą sukces. Tylko nie wiem czemu kreujesz jakiegoś Szeryfa na potentata. Powiedziałem, nie brnij w to dalej, bo to zwyczajnie głupie.

Odnośnik do komentarza

No ale gdzie ja pierdolę? Przecież to tylko potwierdzenie mojej tezy, że odcięli kurek z kasą, bo nie mieli wyników. O co ci, człowieku, chodzi? :D

bo bezpośrednim powodem odejscia nie były słabe wyniki, tylko zakręcenie kasy.

Bo ty mówisz, odeszłi bo nie było wyników

a ja odeszli bo nie było kasy.

To nie jest tautologia, nawet jak dołożymy trzeci czynnik. To nie jest tautologia

Odnośnik do komentarza

 

No ale gdzie ja pierdolę? Przecież to tylko potwierdzenie mojej tezy, że odcięli kurek z kasą, bo nie mieli wyników. O co ci, człowieku, chodzi? :D

bo bezpośrednim powodem odejscia nie były słabe wyniki, tylko zakręcenie kasy.

Bo ty mówisz, odeszłi bo nie było wyników

a ja odeszli bo nie było kasy.

To nie jest tautologia, nawet jak dołożymy trzeci czynnik. To nie jest tautologia

 

W linku, który podałeś jak wół stoi: Powód? Niesatysfakcjonująca postawa drużyny budowanej za ogromne pieniądze oraz chęć opierania zespołu na wychowankach.

Odnośnik do komentarza

Warto również wziąć pod uwagę, że życie w Mołdawii jara mało kogo i warto również przejrzeć kadrę tego Sheriffa (Keith - przypominam również, że to Ty wieszczyłeś wielki rozwój Azerów, którzy mieli gnieść nas swoimi osiągnięciami, a w tym roku zebrali wpierdol za wpierdolem, pomijając Karabach, który miał mega farta trafić na Piasta) i zauważyć, że praktycznie żadne nazwisko nie robi wrażenia. A ten Czarnogórzec był do tego z zupełnie innej (gorszej) drużyny. Ukraina również ma sporo słabszych piłkarzy i IMO potencjał zbliżony, albo nawet gorszy od naszego. Drugie miejsce jak najbardziej było w zasięgu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja się pytam po kiego chuja powoływany jest Celeban, skoro i tak nie jest testowany. Już nawet Salamon, który nie zagrał ani minuty w Milanie zagrał z San Marino a regularnie grający Celeban to co ? Szybkością gniecie Szukałe i Glika. Teraz już chuj w dupe, bo na awans nie ma szans, niech próbuje duet Jędrzejczyk - Celeban na środku, na prawej obronie z San Marino może zagrać ktokolwiek.

A kiedy go miał testować? W meczach o punkty?

 

Przecież testował Łukasika I Majewskiego w mało ważnym meczu z Ukrainą o punkty, co to za problem dla WF?

 

Skoro nie ma żadnego Polaka z lewą nogą na lewą obronę, to chyba czas na prawonożnego.

 

No właśnie, co to za różnica, czy teraz będzie testować czy nie, skoro awans odleciał ? Co, w ostatnim meczu eliminacji też będziemy pisać, że nie ma czasu na testowanie, tylko gramy o punkty ?

Odnośnik do komentarza

Warto również wziąć pod uwagę, że życie w Mołdawii jara mało kogo i warto również przejrzeć kadrę tego Sheriffa (Keith - przypominam również, że to Ty wieszczyłeś wielki rozwój Azerów, którzy mieli gnieść nas swoimi osiągnięciami, a w tym roku zebrali wpierdol za wpierdolem, pomijając Karabach, który miał mega farta trafić na Piasta) i zauważyć, że praktycznie żadne nazwisko nie robi wrażenia. A ten Czarnogórzec był do tego z zupełnie innej (gorszej) drużyny. Ukraina również ma sporo słabszych piłkarzy i IMO potencjał zbliżony, albo nawet gorszy od naszego. Drugie miejsce jak najbardziej było w zasięgu.

a bo to rozwój wieszcvzyłem w jednym sezonie? ja tylko powiedziałem że Azerowie beda predzej w LM niz my. Rozwój to nie jeden punkt czasu, ot pstryknac palcem i powiedziec ze rozwinelismy się. Tylko ze my stagnujemy, a reszta się rozwija.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...