Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

O co Wy się kłócicie?? to raczej pozostałość po dawniejszych czasach, gdy piłkarze kończyli kariery w wieku 32-33 lat. Wtedy nie była tak rozwinięta medycyna sportowa. Platini czy Boniek kończyli kariery w takim wieku. U nas niestety piłkarze w wieku 33 lat są już z reguły wyeksploatowani, bo kariery zaczynali w czasach dzikiego treningu, grania po różnej maści klepiskach, przy biedzie w klubach, które nie miały infrastruktury i możliwości badania organizmów. Dopiero teraz to się zmienia, ale do poziomu zachodu nam brakuje od cholery.

 

Wszystko się zgadza - zaczęło się od tego, że ktoś napisał, że Mila nie powinien być powoływany do reprezentacji, bo na Euro będzie za stary (30 lat) :]

Odnośnik do komentarza

Ale teraz to sie zmienia, nawet w polskiej lidze, gdzie pilkarze po trzydziestce czesto dopiero osiagaja szczyt formy, jak chocby Frankowski, Niedzielan, Sobolewski czy Kielbowicz.Dlatego nie widze nic zlego w tym, ze w kadrze na Euro mialoby byc miejsce dla 32-34 latkow. Dosc powiedziec, ze w kadrze Hiszpanii na mundial w RPA byl 32-letni Puyol, czy 34-letni Senna.

Nie wiem jakim cudem widziałeś RPA Sennę, może na trybunach.

Odnośnik do komentarza

W 2011 mecze z Litwą i Gruzją

 

Poznaliśmy kolejne zespoły, z którymi reprezentacja Polski zagra w przyszłym roku.

 

25 marca "biało-czerwoni" zagrają na wyjeździe z Litwą, natomiast 10 sierpnia zmierzą się w kraju z reprezentacją Gruzji.

 

W komentarzach już dominują opinie, że w końcu zagramy ze słabeuszami, którym wysoko dokopiemy. O Litwie się wypowiadać nie będę, co do Gruzji przypomnę tylko, że w 2010 nie przegrali ani jednego meczu, więc określanie ich tym mianem jest grubo na wyrost. Mam nadzieję, że uda mi się wybrać na ten meczyk :)

Odnośnik do komentarza

W komentarzach już dominują opinie, że w końcu zagramy ze słabeuszami, którym wysoko dokopiemy.

 

Bo kibice w Polsce mogę jechać po reprezentacji, ale i tak uważają, że "jakaś tam" Gruzja to cieniasy i będzie łatwo. Tak było przed MŚ w Korei i w Niemczech, kiedy mówiono o "łatwych" grupach. No i nie można zapomnieć o komentarzach, gdy rodzimy klub wylosuje "kogoś" tam z Austrii itd. (wielokrotnie spotkałem się z opiniami, że ekstraklasa własciwie niczym nie ustepuję rozgrywkom z Holandii albo Szwajcarii, hehe). Czym to sie różni od gadki takiego Piechniczka - nie wiem.

Odnośnik do komentarza

W komentarzach już dominują opinie, że w końcu zagramy ze słabeuszami, którym wysoko dokopiemy.

 

Bo kibice w Polsce mogę jechać po reprezentacji, ale i tak uważają, że "jakaś tam" Gruzja to cieniasy i będzie łatwo. Tak było przed MŚ w Korei i w Niemczech, kiedy mówiono o "łatwych" grupach. No i nie można zapomnieć o komentarzach, gdy rodzimy klub wylosuje "kogoś" tam z Austrii itd. (wielokrotnie spotkałem się z opiniami, że ekstraklasa własciwie niczym nie ustepuję rozgrywkom z Holandii albo Szwajcarii, hehe). Czym to sie różni od gadki takiego Piechniczka - nie wiem.

 

Ano. Chyba pozostałości po mentalności, kiedy wszystko co zachodnie, było z definicji poza naszym zasięgiem, a to ze wschodu i z południa powinniśmy ogrywać z palcem w dupie...

Odnośnik do komentarza

Fragment z powyższego linku:

 

- Decyzja o odsunięciu trenera Globisza została podjęta kolegialnie, przecież nie awansował z drużyną do dalszej fazy - mówi wiceprezes związku, Antoni Piechniczek.

 

- Przecież zespół Globisza awansował!

 

- Awansował? Na razie drużynę ma prowadzić Białek, zobaczymy co będzie dalej - mówi zupełnie niezorientowany Piechniczek.

 

No cóż, jeśli tacy "mało inteligentni ludzie" (lub mówiąc prościej: idioci) są na wysokich stanowiskach w związku, to nie ma się co dziwić, że polska piłka jest w ciemnej dupie.

Odnośnik do komentarza

Marcin Wasilewski po raz pierwszy od czasu fatalnej kontuzji z sierpnia 2009 roku znalazł się w pierwszym składzie Anderlechtu Bruksela. Polski obrońca zanotował fantastyczny powrót i zdobył gola dla "Fiołków" a jego drużyna pokonała Zulte Waregem 2:1.

 

Chyba warte odnotowania.

Odnośnik do komentarza

Oglądał może ktoś ten mecz? Prócz bramki jak się Wasyl prezentował?

 

Fajnie by było, jakby po jakimś czasie wrócił do kadry, bo swego czasu był zdecydowanie najlepszym prawym obrońcą Polski. Niestety mam jakieś wrażenie, że w reprezentacji już się raczej nie zadomowi.

Odnośnik do komentarza

A na DR to można być nieprzewidywalnym i porywczym? Na razie to niech pogra na tym DR i przypomni sobie jak to wygląda. Po takiej przerwie na pewno będzie miał wahania formy. Ale jak wszystko ze zdrowiem będzie w porządku na wiosnę powinien być kadrowiczem, takich ludzi z charakterem potrzeba :)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...