Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. Co odpierdalał?

 

Kolton pyta np o selekcje, ze nie ma lewych obroncow, a Beenhakker chamsko "to niech mi pan jakiegos znajdzie" i takim tonem.... potem jak Kolton pyta czy zostaje a on "ja wiem ze pan by chcial sie mnie pozbyc" czy cos :/ Ogolnie Beenhakker zachowywal sie jak prima donna, swieta krowa, wielki Leo ktory przyjechal na zadupie i ktory oczekuje ze ludzie mu sie beda klaniac w pas. Proponuje przejrzec oczy. Nigdy nie krytykowalem Beenhakkera, zawsze chcialem zatrudnienia zagranicznego trenera, jednak ten czlowiek dzis sie zachowal jak obrazona panienka.

co ty Vamek opowiadasz...prosze cie...obejrzyj pare konferecji Leo min po mecz z Austria itp- zobacz jakie byly pytania i jak odpowiadal Leo...on nie jest obrazona panienka...tylko poziom niektorych pytan jest zanujacy....

 

Mowie o tym co mowil TERAZ a nie w innych konferencjach. Mowie ze TERAZ zachowuje sie jak obrazona panienka. Dlaczego tyle ludzi traktuje Beenhakkera jak jakiegos boga? k***a zaczynam sie zgadzac z Brudasem powoli serio...

oki, to TERAZ nie odnioslem absolutnie takiego wrazenia jak ty- i nikt tu nie traktuje Leo jako Boga- ja nie - uwazam go za dobrego trenera- nie demonizuj

Odnośnik do komentarza
hehhehehe chyba jesteś śmieszny - do dobrej kondycji dochodzi się przez dłuższy czas - w 2 tygodnie to można jedynie podratować i przytuszować, że ma się słabą kondycję - jak nasi grzeją ławę w klubach zagranicznych to żaden super specjalista nie zrobi z nich super biegaczy w tak krótkim czasie

jak to nie? Dudka po złamaniu nogi robiący w każdym meczu po 12-13km to nie jest cud?

Odnośnik do komentarza
Mowie o tym co mowil TERAZ a nie w innych konferencjach. Mowie ze TERAZ zachowuje sie jak obrazona panienka. Dlaczego tyle ludzi traktuje Beenhakkera jak jakiegos boga? k***a zaczynam sie zgadzac z Brudasem powoli serio...

 

:*

Tak poważnie Leo powinien zostać. Mam nadzieje tylko że wyniesie z tego jakieś wnioski. Bo z zapowiedzi "Grają ci którzy są w formie", "Nie będzie pupilków" itp. itd. podczas samego euro i ostatnich meczach można było sobie wsadzić między bajki. Powiedzmy sobie że jest znów dużo do zrobienia. Trzeba uwierzyć w młodych zawodników, których idzie czegoś nauczyć, odrzucić myślenie że 26 letni zawodnik jest zdolnym juniorem. Jedyny problem dla mnie to defensywa ta formacja powinna być zgrana, tworzyć monolit tymczasem podczas euro to tutaj było najwięcej zmian.

 

Może po prostu nasłuchał się dośc głupot jakie ten niekompetentny idiota wygaduje i miał go dośc? Nie chcę na siłę bronic Leo ale Kołtoń akurat jest po prostu żałosny.

 

Ale bronisz :> Oczywiście zgadzam się z tym że Kołtoń jest żałosny. Leo powinien trzymać klase bo to co zrobił podchdoziło pod wysłanie kucharza na konferencje.

Odnośnik do komentarza

Vami, ale powiedz tak szczerze, uwazasz ze zadanie 5 minut po takim meczu pytania: "Czemu nie zostal powolany Gancarczyk?" jest normalne?

 

Pomine to: "Bedzie Pan wypelnial kontrakt<<po stwierdzeniu przez Leo, że zostaje jeszcze na te dwa lata z kadrą>> ale czy nadal chce Pan pracować z tą reprezentacją, ma Pan mobilizacje?" :picard: , bo brak słów.

 

Może bez związku, ale Kołtoń cały mecz uprawiający krytykanctwo i starający się dojebać Leonowi, który potem idzie i wywiad przeprowadza na luzie był średnio ok.

 

 

Aha, nikt nie traktuje Leo jak Boga.Pare błędów zawsze można mu wytknąć, jak każdemu trenerowi.

Odnośnik do komentarza

Podsumowując: Może zdobyliśmy tylko jeden punkt i strzeliliśmy jedną bramkę. Jednak sądzę, że nieźle zaprezentowaliśmy się w meczu z Niemcami (lepiej niż na MŚ06), mieliśmy dobrą drugą połowę z Austrią i z Chorwacją. To nie my jesteśmy słabi, a poziom piłki reprezentacyjnej strasznie się podniósł. Brakuje nam w kadrze piłkarzy kreatywnych, którzy potrafią przytrzymać piłkę w środku boiska, kiwnąć i umiejętnie dośrodkować w pole karne.

 

Jak bym miał oceniać piłkarzy to podzieliłbym ich na 4 grupy:

 

Klasa światowa : Boruc

 

Bardzo dobrze : Roger, Żewłakow, Saganowski

 

Średnio: Wawrzyniak, Wasilewski, Smolarek, Lewandowski, Dudka, Zahorski, Bąk

 

Do dupy: Krzynówek, Jop, Golański, Łobodziński

 

Reszty nie oceniam, bo mam do tego prawo. Co ciekawe najlepiej na OL się zaprezentował Wawrzyniak i szkoda, że tak późno dostał szansę gry. Ja bym Leo zostawił. Niech zostanie zachowana jakaś ciągłość pracy w końcu. Czas też wprowadzać młodych zawodników – Pawłowskiego spróbować, Janczyka, Kokoszka może zastąpić bąka, jak młodzi zawodnicy z Legii udowodnią swoją wartość ponownie też ich spróbować w kadrze. Młody Majewski (+ Roger) mogą być tymi zawodnikami, którzy w końcu będą kontrolować grę w środku pola. Mamy dużo zdolnej młodzieży, ale musimy w końcu na nich postawić. Ja sądzę, że może być teraz tylko lepiej.

 

Aha i ja tak jak mówiłem wcześniej - Hernaniego bym spróbował w kadrze ;]

Odnośnik do komentarza
Vami, ale powiedz tak szczerze, uwazasz ze zadanie 5 minut po takim meczu pytania: "Czemu nie zostal powolany Gancarczyk?" jest normalne?

 

Ale ty ciągle nie zauważasz tego że to LEO zaproponował Kołtoniowi aby mu zaproponował kogo on by powołał :> Mało tego cały czas zachowywał się jak ktoś kto zasługuje na uwielbienie :>

Odnośnik do komentarza
Vami, ale powiedz tak szczerze, uwazasz ze zadanie 5 minut po takim meczu pytania: "Czemu nie zostal powolany Gancarczyk?" jest normalne?

 

Ale ty ciągle nie zauważasz tego że to LEO zaproponował Kołtoniowi aby mu zaproponował kogo on by powołał :> Mało tego cały czas zachowywał się jak ktoś kto zasługuje na uwielbienie :>

Gdzie ty to widziales....o ile w ogole widziales- jakie uwielbienie, kto? gdzie?..no prosze cie...

Odnośnik do komentarza
Vami, ale powiedz tak szczerze, uwazasz ze zadanie 5 minut po takim meczu pytania: "Czemu nie zostal powolany Gancarczyk?" jest normalne?

 

Ale ty ciągle nie zauważasz tego że to LEO zaproponował Kołtoniowi aby mu zaproponował kogo on by powołał :> Mało tego cały czas zachowywał się jak ktoś kto zasługuje na uwielbienie :>

Gdzie ty to widziales....o ile w ogole widziales- jakie uwielbienie, kto? gdzie?..no prosze cie...

 

W kazdym zdaniu, pretensjonalny ton, jakby chcial powiedziec "ja tu jestem wielki trener a ty podrzedny dziennikarzyna"

Odnośnik do komentarza

Przed ME jako jeden z nielicznych pisałem że z Leo zrobili Boga, a on popelnia wiele błędow które na mistrzostwach wyszły na jaw. Dodatkowo zrobił sie w ostatnim czasie arogancki. Jedna z gazet pisała że ma status pomiędzy JPII, a Yoda i tak też sie zachowuje.

Fakt jest taki że byliśmy najgorszą drużyną na tych mistrzostwach, które były najgorsze z trzech ostatnich imprez

- fatalne przygotowanie kondycyjne (mieliśmy dziewieciu trenerów)

- fatalne stałe fragmenty

- fatalna gra na ofsajdy w dwóch pierwszych meczach

- brak jakiś schematów w ofensywie

- brak zmienników na ławce

Prawda jest taka, że gdyby Boruc doznał kontuzji przed ME to skończylo by się na 0-3, 1-3, 0-3. Niech Leo dziękuje Arturowi przed totalną kompromitacją.

Jak dla mnie Leo powinien wylecieć, bo przy Janasie (imo najlepszy selekcjoner jakiego pamiętam) wypada blado a miał za sobą armię medialna w przeciwieństwie do swego poprzednika.

Odnośnik do komentarza

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie "eksperci Polsatu". Oni bardziej niż nasza gra podnosili mi ciśnienie.

 

Wielkie gwiazdy: zawsze elokwentny Kowalczyk, skromny, ale gotowy do stanowiska trenera Hajto, trener dwutysiąclecia osiagający najlepsze wyniki z reprezentacją Boniek :ściana: Żal.

 

I tak ciężko przyznać, że CUDEM jest to, iż ktoś nas wreszcie na Euro wprowadził. Przypomnijcie sobie te emocje, które towarzyszyły zwycięstwom odnoszonym w tych kwalifikacjach. Choćby za to :respekt:

 

Błędy w przygotwaniu błędami, ale sądzicie że taki Brożek, który w klubie wykorzystywał 1 setkę na 10 w meczu poradziłby sobie w reprezentacji? Pografiłby utrzymać się na nogach jak Sagan? Kiwnąć jak wczoraj Ebi?

 

Leo nie powiedział, że zabiera najzajebistszych piłkarzy wybranych z 38 mln Polaków. Powiedział, że zabiera tych którzy pasują do jego koncepcji. Koncepcji, którą wygrał kwalifikacje. Nie udało się, przykro mi. Ale jest na tyle dobrym trenerem że na pewno wyciągnie wnioski.

Odnośnik do komentarza
Tzn. Co odpierdalał?

 

Kolton pyta np o selekcje, ze nie ma lewych obroncow, a Beenhakker chamsko "to niech mi pan jakiegos znajdzie" i takim tonem.... potem jak Kolton pyta czy zostaje a on "ja wiem ze pan by chcial sie mnie pozbyc" czy cos :/ Ogolnie Beenhakker zachowywal sie jak prima donna, swieta krowa, wielki Leo ktory przyjechal na zadupie i ktory oczekuje ze ludzie mu sie beda klaniac w pas. Proponuje przejrzec oczy. Nigdy nie krytykowalem Beenhakkera, zawsze chcialem zatrudnienia zagranicznego trenera, jednak ten czlowiek dzis sie zachowal jak obrazona panienka.

A nie mial prawa tak powiedziec? Myslisz, ze do sztabu reprezentacji nie docieraja teksty ktorymi rzuca loza wybitnych ekspertow Polsatu? 12 medrcow sie znalazlo... pff... Zenua.

 

Vami, Ty oczywiscie podciagasz pod to swoje narodowe przekonania, ze jak Leo mial zly dzien i wkurzal go Kolton to znaczy ze sie juz wywyzsza nad Polakow a Polske uwaza za prowincje. Bzdura.

 

Na miejscu Leo wogole bym nie rozmawial z takim Koltoniem bo jego pytania sa zenujace. Sam sie nimi kompromituje. Glupie teksty, jakies insynuacje, mind-games itd...

 

W kazdym zdaniu, pretensjonalny ton, jakby chcial powiedziec "ja tu jestem wielki trener a ty podrzedny dziennikarzyna"
Nawet jesli tak bylo to Leo nie pomylil sie ani troche :]
Odnośnik do komentarza
- Źle się dziś czułem, stąd może moja słabsza dyspozycja. Nie za dobrze słychać było na boisku, dlatego w niektórych sytuacjach nie wiedziałem się jak ustawić. :o Widać różnicę na korzyść chorwackich piłkarzy, widać dlaczego grają w znanych europejskich klubach. Moim zdaniem widoczny jest też postęp w naszej grze. Taktyka nie sprowadza się już tylko do taktyki obronnej, lecz staramy się rozgrywać piłkę, grać do przodu, stwarzać sytuacje :o - powiedział Łobodziński/onet.pl.

 

Głupi czy pijany ten nasz Łobodinio a może jedno i drugie, ręce opadają.

Odnośnik do komentarza

Heh, Euro Euro i po Euro. Co do postawy naszych orzełków, powiedziano już chyba wszystko - Boruc na światowym poziomie (brawa, brawa i jeszcze raz brawa), Roger chwilami na niezłym europejskim (pod warunkiem, że nikt mu nie przeszkadzał), przyzwoicie Saganowski i Żewłakow. Reszta to dno. Niektórzy dno i 2 metry mułu (np. Mariusz "Gdzie ja tę piłkę widziałem? Jaaaaacek, gdzie ona jest?" Jop, Jacek "Przyjmnę se, przełożę na lewom i pierdolnem bez celu" Krzynówek czy Maciej "Udaję, że jestem kapitanem i mi zależy na reprezentacji" Żurawski). Szczęściem tych ostatnich jest jedynie to, że był ktoś poniżej ich poziomu - pan Roman Kołtoń, najgenialniejszy z dziennikarzy, najwspanialszy komentator i autor najbardziej zaskakujących pytań podczas tegorocznego Euro. Wczorajszego wieczora nie wytrzymałem i mecz obejrzałem w ciszy, bo Borek działa mi ostro na nerwy, ale dopiero Kołtoń potrafi swoimi truizmami i komentarzami z dupy doprowadzić człowieka do szewskiej pasji. Strasburger stracił miano najmarniejszego człowieka w TV...

 

A Leo? Momentami nie popisywał się na konferencjach, to fakt. Popełnił błędy? Pewnie tak. Czy powinien zostać? Raczej tak, bo przynajmniej starał się w naszej miernej lidze skórokopów szukać (z przyzwoitym skutkiem) reprezentacyjnych debiutantów. Jedna tylko prośba - niechże wreszcie spróbuje zagrać bez dwóch defensywnych pomocników i Lewandowskiemu da do pary Gargułę bądź Majewskiego...

Odnośnik do komentarza

A czy to nie Kołtoń w czasie meczu rzucił określeniem, że zawodnik znalazł "pokrywacza"?

 

I jeszcze pytanie do osób, które uważają, że trzeba zmienić selekcjonera: a jakaś rozsądna kandydatura na jego miejsce?

 

O grze bramkarza nie ma co pisac, bo Boruc zaliczyl swietny turniej. Paradoksalnie dzieki slabiutkiej grze naszych obroncow, kariera Artura moze nabrac rozpedu, bo slaba postawa defensorow sprawila ze mial on tak duzo pracy podczas wszystkich spotkan. I prawde mowiac zaden gol nie obciaza jego konta, a swietne interwencje uratowaly nam skore niejeden raz. Mysle, ze juz tego lata Boruc moze wyladowac w Premiership albo Primera Division za cene nie mniejsza niz 15 mln euro.

 

 

Dokładnie. Komuś gdzieś się wyrwało, że Boruc w Szkocji broni 2 strzały na mecz. Teraz już chyba nikt nie ma wątpliwości.

Technika to nastepna sprawa na ktora trzeba zwrocic uwage. Naprawde nie wiem jak to jest, ze nie mamy w druzynie zadnego pilkarza, u ktorego wyszkolenie techniczne staloby przynajmniej na poziomie przecietnym europejskim. Kims takim moglby byc Blaszczykowski, ale jego zabraklo na turnieju. Byc moze kims takim mial tez byc Zurawski, ale on tez sobie nie pogral. Smolarek, nasz najlepszy (obok Rogera) technik jest zbyt slaby fizycznie, zeby powalczyc z Austriakami, czy Chorwatami, nie mowiac juz o dryblasach ze srodka obrony Niemcow. Dzisiaj podobalo mi sie nawet to, jak prezentowal sie Murawski, ktory chyba udowadnial, ze w Polsce tez sie mozna uczyc techniki. Mam nadzieje, ze za pare lat to wlasnie on bedzie kreowal gre ofensywna polskiej reprezentacji (moze razem z Gargula, jesli tylko Lukasz przezwyciezy jakos swoja kontuzjogennosc).

 

Tylko właśnie problem w tym, że technikę można trenować w klubie a nie na zgrupowaniu kadry. I nie śmiać się teraz z boiska w każdej gminie a'la PO tylko cieszyć się, że coś się dzieje...

Odnośnik do komentarza
I nie śmiać się teraz z boiska w każdej gminie a'la PO tylko cieszyć się, że coś się dzieje...

Tia, szkoda tylko, że programy "Blisko boisko" i "Orlik 2012" to śmiech na sali.

 

Poza tym, sama infrastruktura to za mało. Trzeba dać kasę i zapewnić fachową kadrę, a nie studentów AWF-u bądź emerytowanych wuefistów, których wiedza wzbudza wiele wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...