Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Na temat umiejętności trenerskich Kazimierskiego i Zielińskiego się nie wypowiadam bo ich nie znam, ale Jasiu Furtok dyrektorem sportowym? :czarodziej: Ten facet nie potrafi składnie zdania sklecić, a mendadżer z niego taki, że przez narobiony przez niego kilkumilionowy dług GKS będzie cierpiał jeszcze przez kilka lat....wybór na miarę Grenia :eusa_silenced:

 

Zieliński robi karierę tylko dzięki temu, że był dobrym piłkarzem. Trenerem jest słabiutkim, co pokazał niedawno w Lechii.

Odnośnik do komentarza

Looool. Daję sobie rękę obciąć, że gdyby Furtok i Centrozap weszli w GKS Katowice byłby on dla Ciebie półbogiem. A kto narobił długów bardzo dobrze wiesz i nie zwalaj winy na Jasia.

 

:eusa_clap: Tymi dwoma zdaniami pokazałeś, że nie masz żadnego pojęcia o tym co działo się w klubie za Furtoka i żałosnych gierek Centrozapu, więc proszę nie wypowiadaj się.

Odnośnik do komentarza

Looool. Daję sobie rękę obciąć, że gdyby Furtok i Centrozap weszli w GKS Katowice byłby on dla Ciebie półbogiem. A kto narobił długów bardzo dobrze wiesz i nie zwalaj winy na Jasia.

 

:eusa_clap: Tymi dwoma zdaniami pokazałeś, że nie masz żadnego pojęcia o tym co działo się w klubie za Furtoka i żałosnych gierek Centrozapu, więc proszę nie wypowiadaj się.

Zapomniałeś dodać PDK.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem tylko drugą połowę. Zapomniałem, że mecz jest po 12.00, a nie 20.00 naszego czasu.

 

Polska zagrała słabo. Lewandowski niewidoczny. Od dłuższego czasu mam wrażenie, że zatrzymał się w miejscu. Małecki... kilka spalonych i bramka. Nic wielkiego nie pokazał.

Glik zagrał ok, ale mam wrażenie, że z lepszym rywalem miałby spore kłopoty. Na plus wyróżnili się Mierzejewski /całkiem nieźle włączał się do ataku prawym skrzydłem/ i Rybus.

Iwanowski jest za słaby na reprezentację. Peszko utrzymuje równy poziom głupoty.

 

Wynik bardzo słaby z takim przeciwnikiem. Komicznie wyglądało, gdy sędzia podyktował karnego i napastnik z Tajlandii stał przy Sadloku. Nawet do brody mu nie sięgał.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Odrywając się na chwilę od olimpiady.

Smuda powołał skład na mecz z Bułgarią(Białoruś też jest na By :P).

za gazeta.pl

Selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda ogłosił nazwiska 22 piłkarzy powołanych na towarzyski mecz z Bułgarią, który odbędzie się 3 marca w Warszawie. Zwraca uwagę powrót do kadry po prawie półtora roku Łukasza Piszczka.

Obrońca Herthy Berlin (w reprezentacji gra na pozycji pomocnika) ostatni raz reprezentował biało-czerwone barwy 10 września 2008 roku - w wyjazdowym spotkaniu z San Marino (2:0).

 

Poza tym Smuda powołał w większości zawodników, których sprawdzał w listopadowych meczach (z Rumunią i Kanadą) oraz podczas styczniowego turnieju o Puchar Króla w Tajlandii.

W kadrze znaleźli się m.in. utalentowani obrońcy z polskiej ekstraklasy, Maciej Sadlok i Kamil Glik. W tej formacji selekcjoner ponownie postawił również na Łukasza Mierzejewskiego z Cracovii, który wyróżnił się podczas towarzyskich meczów w Tajlandii.

 

Smuda w dalszym ciągu nie korzysta natomiast z Artura Boruca - od czasu dymisji Leo Beenhakkera bramkarz Celtiku Glasgow nie był ani razu powołany do reprezentacji Polski. Piłkarze powołani na towarzyski mecz z Bułgarią:

 

bramkarze: Tomasz Kuszczak (Manchester United), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa);

 

obrońcy: Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Kamil Glik (Piast Gliwice), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Marcin Kowalczyk (Dynamo Moskwa), Łukasz Mierzejewski (Cracovia), Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Michał Żewłakow (Olympiacos Pireus);

 

pomocnicy: Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Maciej Iwański (Legia Warszawa), Radosław Majewski (Nottingham Forest), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Ludovic Obraniak (Lille), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Łukasz Piszczek (Hertha Berlin), Maciej Rybus (Legia Warszawa);

Napastnicy: Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre), Robert Lewandowski (Lech Poznań), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Dawid Nowak (GKS Bełchatów)

Ja naprawdę nie wiem, co robi takiego Przyrowski, że jest powoływany. Do tego dziś czytałem, że Glik ma rozregulowany organizm i jest w tragicznej formie. Ciekawe, na jakiej pozycji trener ma zamiar sprawdzić Piszczka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Tomasz Kuszczak - Marcin Kowalczyk, Michał Żewłakow, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Sławomir Peszko, Rafał Murawski, Radosław Majewski - Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Ludovic Obraniak

 

Prawdopodobnie w takim zestawieniu wyjdziemy jutro na Bułgarów :war:. Na papierze skład bardzo fajny. Rezerwowy w Manchesterze Kuszczak jak już grywa robi to bardzo pewnie. Glik, obok Żewłakowa, który swoim doświadczeniem może wiele nauczyć obrońcę Piasta. Podstawowy w Lidze Europejskiej piłkarz Rubina - Murawski powinien rządzić środkiem pola. Pozostała piątka to piłkarze szalenie ofensywni. W końcu będziemy mogli zobaczyć jak spisuje się duet: Ludo - Kuba. Osobiście mam tylko wątpliwości co do środka pola. Czy to nie zbyt ofensywny wariant? Okaże się jutro :polska:.

Odnośnik do komentarza

A jakim? Nie widziałem Majewskiego w defensywie, kojarzę go raczej jako takiego niskiego rozgrywającego, który bez kogoś w stylu Lewandowskiego może mieć problemy w starciach z silnymi Bułgarami - chyba że aż tak okrzepł w Championship. Może ,,szalenie'' to nie, ale ofensywnym graczem jest, ,,czyścicielem'' będzie tutaj tylko Murawski.

Odnośnik do komentarza

W meczu z Bułgarią mamy zagrać na granatowo i to mają być nasze drugie stroje. Co za k***a debil to wymyślił? Nie wystarczyło komuś rozumu po tym jak wyszliśmy na Luksemburg w 1998r w czarnych strojach??

 

Podbijam. Granatowe stroje są dobre na alternatywne, ale w życiu na drugie :|. Nijak ma się to do naszych barw narodowych.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...