Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Na plus także powołania dla Wojtkowiaka, Bandrowskiego, Boguskiego i R. Lewandowskiego. Na minus dla Załuski, Jopa, Polczaka i Krzynówka.

 

Brak mi jedynie Kuszczaka, Wichniarka i Jelenia, którzy obecnie powinni być kluczowymi postaciami reprezentacji. Jak dla mnie mamy do czynienia z małą rewolucją osobową.

 

O, o, o, z wyjątkiem Wichniarka mógłbym w sumie się podpisać obunóż.

Odnośnik do komentarza

Eee.. Czemu Załuska źle?

 

Kuszczak w ogóle nic nie gra w Anglii, a umiejętności to nie wszystko. (bynajmniej wg mnie). Załuska nieźle broni w Szkocji i niech tak zostanie. Kuszczak jest strasznie kapryśny, po jednym meczu w pierwszym składzie mógłby sobie za dużo wymarzyć i by tutaj później udawał najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Eee.. Czemu Załuska źle?

 

Kuszczak w ogóle nic nie gra w Anglii, a umiejętności to nie wszystko. (bynajmniej wg mnie). Załuska nieźle broni w Szkocji i niech tak zostanie. Kuszczak jest strasznie kapryśny, po jednym meczu w pierwszym składzie mógłby sobie za dużo wymarzyć i by tutaj później udawał najlepszego.

 

Radzę sprawdzić co oznacza słowo "bynajmniej".

 

Kuszczak ma prawo sądzić, że jest lepszy od Fabiańskiego. Gra więcej, lepiej i w lepszym klubie od ulubieńca Leo.

Odnośnik do komentarza

Załuska, haha śmieszny ten Leo pamiętam jak bronił w Jadze zwykły przeciętniak. To juz nawet zaczął powoływac słabych bramkarzy by tylko Fabiański bronił. Kuszczaka nie weźmie bo jak ktoś dla holendra mówi prosto w oczy co o nim sądzi (notabene słusznie) to ten już się obraża. Brak Jelenia tez śmieszny gość z Ukraina żadnego podania nie dostał i juz nie 'international level'. Dobrze że jest sporo graczy z Wisły i Lecha. Cieszy szczególnie mnie dwaj panowie B z Wisły i Lewandowski z Bandrowskim z Lecha. Leo sam się przyznał tymi powołaniami że powołania na Euro to była kpina. Jeszcze te lizanie tyłka dla Brożka :lol:

Przecież te talenty Leo (Kokoszka, Pazdan, Zahorski, Matusiak) to byli przeciętniacy holowani na siłę, teraaz z resztą też widzę nowego Polczak się zwie.

 

Moj skład z tych powołanych:

Fabiański-Kowalczyk,Bosacki,Żewłakow,Wojtkowiak-Boguski(grywał z powodzeniem na lewej),Lewandowski,Murawski,Błaszczykowski-Brożek,Lewandowski

 

Ustawienie mocno ofensywne ale rywale tacy że będą sie bronić jedenastką w polu karnym.

Odnośnik do komentarza
Eee.. Czemu Załuska źle?

 

Kuszczak w ogóle nic nie gra w Anglii, a umiejętności to nie wszystko. (bynajmniej wg mnie). Załuska nieźle broni w Szkocji i niech tak zostanie. Kuszczak jest strasznie kapryśny, po jednym meczu w pierwszym składzie mógłby sobie za dużo wymarzyć i by tutaj później udawał najlepszego.

 

Radzę sprawdzić co oznacza słowo "bynajmniej".

 

Kuszczak ma prawo sądzić, że jest lepszy od Fabiańskiego. Gra więcej, lepiej i w lepszym klubie od ulubieńca Leo.

 

hahahahahah!

 

Może gra więcej, bo jest w Anglii dłużej i po drugiego primo jest starszy. Czy lepiej to nie wiem. Każdy Polak nigdy nie zapomni, meczu z Kolumbią... Dalej nie ma sensu pisać..

Odnośnik do komentarza

Gdyby byl Dudka nie byloby pewnie Polczaka albo.. Bosackiego :x W sumie drewno za drewno wiec nic nowego z tym Polczakiem. Gwiazdy Leo heh.. Ja nic do niego nie mam bo szanuje mysl trenerska z Holandii no ale jak po raz kolejny nasze gwiazdy jak np. Krzynowek, Smolarek, Lobodzinski graja piach w reprezentacji a w klubach wcale to po co ich powoluje? Pozniej sie nie dziwic tylko, ze potrafimy wygrac z San Marino a jak przychodzi Ukraina czy inny POTEGA to jest w plecy.

Odnośnik do komentarza

Ale po odejściu Bąka będziemy mieć nie tylko kłopot z lewą, ale i środkiem obrony. Dlatego mamy Polczaka, który jeszcze rok temu grał w Katowicach.. ;/ Myślę, że nareszcie będzie ktoś doświadczony na środku. Szkoda tylko, że Głowacki jest kontuzjowny.

 

Moja "11": Fabiański - Wasilewski, Żewłakow, Bosacki, Kowalczyk - Lewandowski, Murawski, Błaszczykowski, Roger, Boguski - Brożek

Odnośnik do komentarza

Gdyby skreślać bramkarza po jednym wpuszczonym babolu to by bramki na całym świecie stały puste :keke:

 

To, że jest starszy mało mnie obchodzi, na razie Kuszczak jest lepszy od Fabiańskiego przynajmniej o klasę, co potwierdził ten drugi w meczu z Ukrainą.

Odnośnik do komentarza

Zamiast Polczaka mozna dac szanse mlodym z zagranicy. Wymieniac mozna na peczki tych ktorzy graja regularnie i cos prezentuja. Na srodku wstawiamy Bosackiego, na lewej Garncarczyka i po problemie. W rezerwie jest Brozek. Dalbym szanse w tej druzynie z takimi przeciwnikami jak Slowenia i San Marino Szukale chociazby.

Odnośnik do komentarza

Biorąc pod uwagę naszych obrońców to nie miał nic do powiedzenia. A nie raz ratował Nas przed stratą kolejnych bramek. Kuszczak też potwierdził swoje "umiejętności" właśnie w meczu z Kolumbią i nie tylko. Szkoda, że udał mu się jeden mecz w Premiership i od razu trafił do wielkiego klubu.

Odnośnik do komentarza
Szkoda, że udał mu się jeden mecz w Premiership i od razu trafił do wielkiego klubu.

 

Fabiański słabych interwencji ma bardzo dużo. Gdyby Kuszczak zagrał jeden dobry mecz w Premiership nie trafiłby do MU. Widziałem kilka Jego występów w West Bromwich, i grał naprawdę dobrze, i to w Premiership jak i w Championship. Fabiański poszedł na plecach Boruca :]

Odnośnik do komentarza
Biorąc pod uwagę naszych obrońców to nie miał nic do powiedzenia. A nie raz ratował Nas przed stratą kolejnych bramek. Kuszczak też potwierdził swoje "umiejętności" właśnie w meczu z Kolumbią i nie tylko. Szkoda, że udał mu się jeden mecz w Premiership i od razu trafił do wielkiego klubu.

 

No rzeczywiście 2 razy mieć najlepszą interwencje sezonu w Premiership to jest ch** :]

 

Jestem rozczarowany powołaniami Krzynówka i Łobodzińskiego :/ Z taką ilością szans to połowa naszego forum w końcu zaliczyła by udany występ (a po takim występie dostała kolejne ,milion szans bo pzrecież w jednym pokazala ze umie grac). Na razie jest to okres przejściowy możnaby powiedzieć że Leo powołał najlepszych piłkarzy (no może z wyjątkiem Wichniarka). Załuska bardzo dobry wybór, jego talent ostatnimi czasy systematycznie się rozwija.

Bosacki po tym co pokazał w meczach ligowych nie wyobrażam sobie aby zasiadł na ławce na koszt Jopa.

 

Jescze rtaz tylko powtórze że nie ejsteśmy jakąś reprezentacją Brazylii, Anglii ba nawet nie ejsteśmy reprezentacją pokroju Rumunii która może sobie pozwolić na strate wartościowego zawodnika bo nie pasuje "psychicznie" do składu.

Odnośnik do komentarza

Widze, że niektórzy nie mogą zdzierżyć że kolejny bramkarz związany z Legią będzie pierwszym GK naszej kadry :>

 

Od paru miesięcy czytam najazdy na Leo że stawia na Fabiana, i się k***a dziwie ile my tu mamy ludzi w sztabie szkoleniowym naszej kadry, którzy widzieli jak para Kuszczak-Fabiański pracuje na treningach. :| A wszystkie przecieki i donosy wskazują na to, że to Kuszczak olewał ćwiczenia, sam se chciał ustalać kiedy skończy trenować itp. Jakby mi taki gówniany charakterek robił taką atmosferę przed najważniejszym turniejem w ciągu dwóch lat, to też bym na niego krzywo patrzył. A tym bardziej jakbym miał innego bramkarza, który prezentuje podobne umiejętności (kiedy Kuszczak tak udowodnił że jest lepszy od Fabiańskiego?). Na razie to więcej mówi niż robi, bo 10 meczów przez cały sezon przy starzejącym się, i coraz częściej potrzebującym odpoczynku Van der Sarze to i Pawełek by zagrał. ;)

Odnośnik do komentarza
Biorąc pod uwagę naszych obrońców to nie miał nic do powiedzenia. A nie raz ratował Nas przed stratą kolejnych bramek. Kuszczak też potwierdził swoje "umiejętności" właśnie w meczu z Kolumbią i nie tylko. Szkoda, że udał mu się jeden mecz w Premiership i od razu trafił do wielkiego klubu.

 

No rzeczywiście 2 razy mieć najlepszą interwencje sezonu w Premiership to jest ch** :]

 

 

 

Jedna czy dwie interwencje nawet najbardziej efektowne jeszcze nikogo nie czynia "miszczem". Aczkolwiek Tomka lubie tylko, ze to on sam jest winny ze go nie ma w kadrze.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...