Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Po co Peszkę? Może po to, żeby był poważny zmiennik na skrzydło za Błaszczykowskiego lub Sobotę.

Faktycznie, udało mu się. Wszedł, zjebał piłkę meczową i złapał idiotyczną kartkę. Mam takie dziwne przeczucie, że gdyby Sobota miał taką sytuację, to by strzelił.

 

Ogólnie nie zagrali tragicznie, brakowało może trochę spokoju na połowie rywala, ale podjęli walkę. Szkoda kilku sytuacji. Dla takich graczy jak Wojtkowiak i Peszko nie powinno być miejsca w kadrze.

Odnośnik do komentarza

Ja w ogóle myślę, że powinniśmy przestać zatrudniać trenerów, którzy osiągają 'coś' w Polskiej lidze, bo prowadzenie klubu a reprezentacji to dwie kompletnie inne funkcje. Jeśli już kogoś wziąć, to takiego człowieka, co w piłce reprezentacyjnej coś osiągnął. PZPN już nie będzie mieć wymówki, że trener za drogi.

Odnośnik do komentarza

W polskiej lidze to obecnie najlepsze wyniki ma Franciszek Smuda. Skoro on się nie sprawdził, a w polskiej lidze zawsze miał dobre wyniki (uogólniam), to ani Wdowczyk, ani Nawałka, ani Urban, ani tym bardziej wynalazki jak Probierz, Michniewicz czy Skorża nie pomogą. Potrzebny jest Marcelo Bielsa, Zdenek Zeman lub Otto Pfister.

Odnośnik do komentarza

W polskiej lidze to obecnie najlepsze wyniki ma Franciszek Smuda. Skoro on się nie sprawdził, a w polskiej lidze zawsze miał dobre wyniki (uogólniam), to ani Wdowczyk, ani Nawałka, ani Urban, ani tym bardziej wynalazki jak Probierz, Michniewicz czy Skorża nie pomogą. Potrzebny jest Marcelo Bielsa, Zdenek Zeman lub Otto Pfister.

 

Jestem za tym, zeby kiedy wprowadzili taki przepis by reprezentacje mógl prowadzic tylko taki ktory ma obywatelstwo danego kraju. Cos takiego jak pilkarze. Dopoki takiego przepisu nie ma musimy sprobowac znowu kogos z zagranicy, bo z naszymi trenerami sukces nam nie grozi. Musi byc zagraniczne spojerzenie na nasza kadre.

Odnośnik do komentarza

Skonczyly sie elimineacje i nadszedł czas na podsumowanie. Fornalik jak najbardziej powinien odejsc. Nie osiągnął z tą druzyną nic co mogłoby dac nadzieje na przyszłość. Dwie wygrane z San Marino i jedna z Mołdawią to stanowczo za mało. Troszke dziwi mnie fakt, ze chop nie widzi w sobie zadnej winy. Uwaza ze druzyna gra dobrze i, ze nawet mielismy trzy sytuacje w meczu z Anglią, które to nasi pilkarze powinni wykorzystac. Szkoda, ze nie napomnknął, ze Anlicy mieli ich 5 razy wiecej. Czas oprzeć tą druzyne o mlodzież. Ogrywać Milika, Furmana, Pawłowskiego czy Wszołka. Podziekowac Wojtkowiakowi, Wawrzyniakowi, Peszcze, Mierzejewskiemu, Celebanowi i M. Lewandowskiemu. Najgorsze jest to, ze znowu po meczu z Anglią spadnie krytyka na Lewandowskiego za brak skutecznosci. Jedyny chłop, poza Szczesnym, który nie bał sie Anglików. Reszta jak zwykle bojazliwie. Kuba miał przeblyski, ale bez pomocy kolegów nie da sie. Sobota biegał jak żyd po pustym sklepie. M. Lewandowski wygladał jakby po rozgrzewce juz byl bez sił, to samo Mierzejewski. Klich nie mial ani jednego dobrego podania. Co robił Wojtkowiak? Za kazdym cofał sie z napastnikiem, brak jakiejkolwiek reakcji.Krychowiak wg mnie solidnie. Bramka na 2:0 to jest podsumowanie tych eliminacji. Bezradnosc. Brawa dla Szczesnego za pewnosc w bramce. Anglicy mimo tego, ze mają kryzys bez wiekszych problemów nas pojechali. Mimo tego i tak jestem dumny, ze bylismy glosniejsi na Wembley niz te brzydale :hahaha:

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...