Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

To ta sama kategoria ludzi co piekli się że Nergal się promuje w TV. Oszołomstwo.

No jasne zwłaszcza kibice Śląska Wrocław i Zagłębia Lubin, którzy zaprotestowali przeciwko występowaniu piłkarzy w koszulkach bez herbów klubowych. Powiedz im to prosto w twarz. Przekonasz się jak bardzo byłeś w błędzie.

Odnośnik do komentarza

Wobec tego nie rozumiem dlaczego za rozbudowę infrastruktury kraju na EURO odpowiadał rząd Polski, a nie PZPN. Przecież to jest wyłącznie ich turniej, przez nich przygotowywany i rozgrywany pod ich egidą. Niech oni budują stadiony, drogi i dworce. Przecież to nie ma nic wspólnego z Polską, tak ja reprezentacja. Rozumiem, że według Was np. na Igrzyskach Olimpijskich sportowcy nie reprezentują swojego kraju, tylko dane związki sportowe? To ja już nic z tego nie kumam :D

Odnośnik do komentarza

Posłuchaj drogi qqlkanie - na tym forum "argumenty" w postaci "powiedz w twarz" "chodź pod gniazdo/Żyletę/whatever" nie przechodzą. Swoimi postami udowadniasz, że jesteś sfrustrowanym kibolkiem z postawionym na głowie systemem wartości. Masz prawo być głupi, nikt Ci tego nie zabierze, ale dla dobra ludzkości idź na mecz i tam sobie pokrzycz wspólnie w nienawiści :)

 

Wobec tego nie rozumiem dlaczego za rozbudowę infrastruktury kraju na EURO odpowiadał rząd Polski, a nie PZPN. Przecież to jest wyłącznie ich turniej, przez nich przygotowywany i rozgrywany pod ich egidą. Niech oni budują stadiony, drogi i dworce. Przecież to nie ma nic wspólnego z Polską, tak ja reprezentacja. Rozumiem, że według Was np. na Igrzyskach Olimpijskich sportowcy nie reprezentują swojego kraju, tylko dane związki sportowe? To ja już nic z tego nie kumam :D

 

Rząd także nie reprezentuje Polski. Rząd reprezentuje swoje mafijne układy, interesy i koterie.

Odnośnik do komentarza

A co do koszulek - ja mysle, ze tych ktorzy kupia te koszulke bedzie bardzo duzo. Popularnosc akcji przywracania orla na koszulki i bojkotu bedzie pewnie rownie wielka co akcji buczenia na Polanskiego. Znaczy promil ludzi sie naprawde tym przejmie. Idziecie o zaklad, ze w trakcie Euro 2012 bedzie multum ludzi w tychze strojach?

Niestety masz zapewne rację. Ja oczywiście planowałem kupić nowy strój, ale pozostanę przy koszulce Pumy.

 

Nie odcinam się od rperezentacji Polski, ale podobnie jak Mauro takiej koszulki nie kupię. Uważam jednak, że PZPN i firma Nike popełnili spory błąd.

Jest dla mnie istotne w jakich strojach grają Polacy. Chcialbym, żeby były to barwy narodowe a na piersi znalazło się godło. Oczywiscie nie jest to najistotniejsza rzecz. Tą jest sama gra.

Odnośnik do komentarza

Ja protestuję przeciwko umieszczaniu Orła na koszulce i profanowaniu Symbolu Narodowego poprzez przyśpiewki w stylu "jebać PZPN" na stadionie i używaniu w jego obecności przez piłkarzy słów powszechnie uważanych za wulgarne. No i oczywiste, wycieranie nim murawy.

Odnośnik do komentarza

Ja protestuję przeciwko umieszczaniu Orła na koszulce i profanowaniu Symbolu Narodowego poprzez przyśpiewki w stylu "jebać PZPN" na stadionie i używaniu w jego obecności przez piłkarzy słów powszechnie uważanych za wulgarne. No i oczywiste, wycieranie nim murawy.

 

Kibice nie profanują symboli poprzez wyrażanie niechęci do związku sportowego.

Jeśli chodzi o samo umieszczanie godla na koszlukach to częściowo można się z tobą zgodzić. Jeżeli piłkarze nie reprezentują odpowiednio wysokiego poziomu, ich postawę można uznać za profanację symboli. W wycieraniu murawy też coś jest.

Dla mnie jednak godło na koszulkach reprezentacji jet elementem pewnej tradycji. Nie podoba mi się, że godło zostało zastąpione logiem związku sportowego. Nie znaczy to jednak, że nie będe kibicował reprezentacji. Oczywiście, ze będę, ale w starej koszulce Pumy lub w jakiejś podróbce ze straganu.

Odnośnik do komentarza

ale jakie jaja? to, że niektórym fetyszystom kolorowych szalików wydaje się, że reprezentują kogoś poza sobą niestety dla nich nie jest prawdą.

jakby zrobić na ulicach W-wy ankietę pt "Czy kibicujesz Wiśle w Lidze Europejskiej" też większość ludzi powiedziałaby, że tak bo mają gdzieś kosy i zgody ok stutysięcznej grupy "prawdziwych kibiców" a ważne dla nich byłoby to, że drużyna jest z Polski. i to właśnie oni reprezentują większość a nie ci od koloru szalika i niekibicowania polskim drużynom z "niewłaściwego" miasta. tak samo jest z koszulkami reprezentacji...

Odnośnik do komentarza

Wobec tego nie rozumiem dlaczego za rozbudowę infrastruktury kraju na EURO odpowiadał rząd Polski, a nie PZPN. Przecież to jest wyłącznie ich turniej, przez nich przygotowywany i rozgrywany pod ich egidą. Niech oni budują stadiony, drogi i dworce. Przecież to nie ma nic wspólnego z Polską, tak ja reprezentacja. Rozumiem, że według Was np. na Igrzyskach Olimpijskich sportowcy nie reprezentują swojego kraju, tylko dane związki sportowe? To ja już nic z tego nie kumam :D

Bo to lezy w interesie tegoz rzadu zeby taka komercyjna impreze tu zorganizowac i jak widac UEFA jest na tyle potezna organizacja zeby rzady panstw robily to co UEFA im kaze.

 

Nie dociera to Was jedna rzecz - to, ze przyjelo sie, ze istnieje reprezentacja Polski wystawiana przez PZPN oraz grajaca w strukturach UEFA i FIFA to nie znaczy, ze ona jest jedyna sluszna. Kazdy, moze stworzyc swoja federacje, stworzyc struktury krajowe i potem rozegrac sobie mistrzostwa Europy albo swiata. To, ze jestesmy przyzwyczajeni do akurat tej nie czyni jej ani wyjatkowa, ani nie daje monopolu na granie pod szyldem "Polska".

 

Federacji bokserskich jest w cholere i jakos nikt nie krzyczy, ze powinna byc jedna.

Odnośnik do komentarza

Posłuchaj drogi qqlkanie - na tym forum "argumenty" w postaci "powiedz w twarz" "chodź pod gniazdo/Żyletę/whatever" nie przechodzą. Swoimi postami udowadniasz, że jesteś sfrustrowanym kibolkiem z postawionym na głowie systemem wartości. Masz prawo być głupi, nikt Ci tego nie zabierze, ale dla dobra ludzkości idź na mecz i tam sobie pokrzycz wspólnie w nienawiści :)

Głupi i sfrustrowany to jesteś ty co pokazałeś obrażając mnie z braku argumentów. Chamstwo się wynosi z domu albo nabywa w towarzystwie. U ciebie podejrzewam jedno i drugie.

Odnośnik do komentarza

i jeszcze w kwestii podważania wiarygodności głosowania nad nowymi koszulkami zorganizowanego przez PZPN:

za wybiórczą: "PZPN tłumaczy się, że przeprowadził badania wśród osób, które kupiły bilet na trzy ostatnie mecze Polaków, i że nowe logo w miejsce orła zyskało ich akceptację."

no i macie swoją odpowiedź panowie kibice - trzeba było nie bojkotować meczów repry - Janusze i pikniki wybrali nowe koszulki za Was. ;)

Odnośnik do komentarza

Straszna tandeta te nowe koszulki (wolałbym ukośny pasek w stylu peruwiańskim ;] ), ale najważniejsze, że nie ma tego cholernego nacjonalistycznego orła!!!! My som już Jewropejczycy pełną gębą! :]

 

wersja czerwona jest jeszcze durniejsza - urzekł mnie szczególnie ten biały pasek jak z metkownicy - brakuje tylko ceny...

 

własnie doczytałem - wg "Sportu": "Na koszulkach piłkarzy, zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej, nie ma już orzełka - polskiego godła narodowego!"

 

ktoś jeszcze ma ochotę bredzić o suwerenności? sporo możemy zaoszczędzić rozwiązując Sejm i Senat

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...