Skocz do zawartości

Reprezentacja Polski


Rekomendowane odpowiedzi

Mierzejewski to też zapchajdziura, już ten Wołąkiewicz środkowy obrońca, skoro gra w lidze na lewej obronie mógł zagrać i w kadrze.

 

Wołąkiewicz na lewej obronie gra z powodu kontuzji Andriuskeviciusa. Na tej pozycji zagrał ledwie 3 mecze w karierze, więc raczej nie można go zakwalifikować jako lewego obrońcy. Z drugiej strony kontuzja Vytautasa okazała się poważna i wróci on dopiero na wiosnę, do tego czasu Hubert złapie trochę doświadczenia w grze na boku.

 

myede z tymi rezerwami Ekwadoru to już bym tak nie przesadzał, Noboa to nie jest anonimowy zawodnik :)

 

Dlatego napisałem że środkowy obrońca ;)A ile grał w środku pomocy? Po cholerę go wstawiać na pozycję na jakiej raczej nie będzie grał w klubie szczególnie że na lewej obronie podobno się sprawdzał a tam chyba mamy największy problem w tej chwili. Po kiego wała poleciał tam Majewski że o tym młodym z włoch nie wspomnę ;)

Odnośnik do komentarza

Towarzysze, pomoże ktoś wyjaśnić zagadkę :D?

 

http://www.fifa.com/associations/association=pol/ranking/gender=m/index.html - za mecz z USA dostajemy podobno 171.08 punktu.

 

Ale:

Zgodnie z zasadami podanymi tutaj:

http://www.fifa.com/mm/document/fifafacts/r&a-wr/52/00/97/fs-590%5f10e%5fwr-pointcalculation.pdf

 

wychodzi, że:

a) we wrześniowym rankingu USA było na 18 miejscu.

b) co oznacza 182 punkty za remis

c) poprawka na CONCACAF wynosi 0,88

d) co daje nam 160,16 punktu.

 

I teraz kwestia - skąd nagle się wzięło 0,94? Oczywiście już napisałem do nich bezpośrednio, ale może ktoś ma jakieś banalne wyjaśnienie :)? Nawiasem mówiąc, z moich wyliczeń wynika, że powinniśmy mieć łącznie 19 punktów więcej...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

c) poprawka na CONCACAF wynosi 0,88

(...)

I teraz kwestia - skąd nagle się wzięło 0,94?

 

Współczynnik federacji przy spotkaniach krajów z różnych federacji liczy się jako średnia współczynników federacji, stąd masz (1+0,88)/2 = 0,94

 

A słusznie. Musi mi gdzieś umknęło. Ale to tak czy inaczej mam jakiś błąd, bo mi wychodzi o jakieś 20-30 punktów za dużo. Może złą listę meczów wziąłem :D

Odnośnik do komentarza

Smuda - Mistrz konsekwencji.

Najpierw mówi, że zgrupowanie skończyło się już w Kanadzie, teraz chce karać zawodników za to co robili po zgrupowaniu. Peszko miał już w kadrze nie zagrać, teraz okazuje się, że jak będzie w formie to zagra.

Błagam, niech go wypierdolą przed ME, to może się nie skompromitujemy.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o ilość. Kurcze, dorosli ludzie, a nie potrafia dostowac sie do prostych zasad. Skoro nie ma alkoholu, to nie ma nawet kieliszka i koniec. Tak trudno wytrzymac przez kilka godzin badz dni?

 

Owszem, już pisałem wcześniej, z absurdalnymi - w czyimś mniemaniu - przepisami nie walczy się przez ich łamanie! Chcieli się napić - powinni zgłosić to komuś decyzyjnemu (selekcjoner, kierownik - ktokolwiek), a nie robić to na własną rękę. Zgłoszenie tego jest poniżej ich godności - to powinni nie pić, a jak chcieli się napić razem, to się umówić po wyjściu z lotniska.

 

Całkowicie popieram w tym momencie Smudę (choć zgodnie z przewidywaniami, z pupilkiem Peszko już się przeprosił, ale ten wyraził skruchę), mam nadzieję, że będzie w tym co robi konsekwentny. Mimo, że szkoda mi Żewłakowa ze względu na jego wkład w drużynę i ze względu na to, że uważam go za chyba najlepszego reprezentanta tej dekady, ale to go w niczym nie usprawiedliwi.

Odnośnik do komentarza

Smuda - Mistrz konsekwencji.

Najpierw mówi, że zgrupowanie skończyło się już w Kanadzie, teraz chce karać zawodników za to co robili po zgrupowaniu. Peszko miał już w kadrze nie zagrać, teraz okazuje się, że jak będzie w formie to zagra.

Błagam, niech go wypierdolą przed ME, to może się nie skompromitujemy.

Czy to jego wina, ze piłkarze sa rozkapryszeni i zachwoują sie jak dzieci. Najlepiej byc takim Tomaszewskim i pierd*** wszedzie trzy po trzy.

Odnośnik do komentarza

Cóż "gwiazdeczek" nie warto wywalać tylko je uspokoić bo kto powie, że polscy piłkarze nie mają potencjału to się myli. Smuda może i jest dobrym szkoleniowcem (nie według mnie, ale niech będzie) lecz według mnie do kadry się nie nadaje i w klubie lepiej mu szło.

 

LEO WRÓĆ :please:

 

Ale gdyby tak było, to właśnie dlatego należy gwiazdeczki wylać na zbity ryj - skoro polscy piłkarze mają potencjał, to z łatwością znajdą się tacy, którzy zagrają nie gorzej, a atmosfery psuć nie będą, czyż nie :>? No, chyba, że uznamy, że nie mają potencjału i wtedy każdy, kto coś umie, w tej kadrze będzie świętą krową. Ale jeśli miałoby być tak źle, to wtedy krytykowanie Smudy i domaganie się nowego trenera mija się z celem, bo nawet Mourinho czy Guardiola z takiego gówna drużyny nie ulepią :P To jak to jest :>? A Leo wykazuje właśnie umiejętności selekcyjne w Feyenoordzie...

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...