Skocz do zawartości

Marynia wymienia 493 zalety byłego Natchnionego Wieszcza


Kuchar

  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy spierdolił? Po komentarzach patrząc może się okazać, że dostanie kupę nowych zleceń od "miłośników odzieży patriotycznej" i przeciwników lewactwa. :(

 

No ale co te grupy, które wymieniłeś mają do dzieci niepełnosprawnych? :D To kibice często jakieś akcje prowadzą ze zbieraniem pieniędzy na domy dziecka czy chore dzieci. Rozumiem jakby chodziło o zniżkę na jakąś "lewacką" książkę.

Odnośnik do komentarza

Jakim biznesie :> ? Z tego co czytamy to kobieta żadnego biznesu nie ma albo źle coś zakumałem. Bardzo dobrze, że to zrobiła, uniknie się kolejnego debila, a sprawa jest zbyt medialna by ją pozwać. Jak spróbują to zaraz pójdzie sobie do Uwagi, zlecą się najlepsi prawnicy żeby się wypromować sprawą itepe itede

 

A na sam koniec jakaś inna drukarnia skorzysta z tego faktu i sprezentuje jej te książki by pokazać swoją dobrą twarz. Bardzo dobrze rozegrane ;)


 

 


Czy spierdolił? Po komentarzach patrząc może się okazać, że dostanie kupę nowych zleceń od "miłośników odzieży patriotycznej" i przeciwników lewactwa. :(

 

No ale co te grupy, które wymieniłeś mają do dzieci niepełnosprawnych? :D To kibice często jakieś akcje prowadzą ze zbieraniem pieniędzy na domy dziecka czy chore dzieci. Rozumiem jakby chodziło o zniżkę na jakąś "lewacką" książkę.

 

 

Myślę, że Gabe używając cudzysłowu specjalnie to przerysował spokojnie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy spierdolił? Po komentarzach patrząc może się okazać, że dostanie kupę nowych zleceń od "miłośników odzieży patriotycznej" i przeciwników lewactwa. :(

 

 

Czy ja wiem. Wystarczy wejść na stronę drukarni na FB. Przed aferą miała ocenę ponad 4,5 po aferze szybko spadła na 1,4 a obecnie nie ma już strony na FB :D

 

 

Ale to działania kanapowe. Jak sprawa ucichnie to skasuje konto na FB, ewentualnie założy, albo i nie nowe, a wg niektórych to on jest pokrzywdzony, bo roszczeniowa matka (na pewno feministka) szuka szansy na pomoc swojemu dziecku i robi mu koło dupy kiedy odmówił w buracki sposób. I będzie kolejny Jakubiak, czy Pudzian, bohater który wyrósł z takiej afery.

 

A przecież niepełnosprawne dziecko to same przywileje, "1200 miesięcznie, do tego jeszcze 500 od PiSu", nic tylko płodzić niepełnosprawne dzieci. :roll:

Odnośnik do komentarza

 

Zero chleba, zero mleka, zero makaronu, tylko ryżowy. Gluten mi wyjebała.

 

Jutro jem rano jajecznicę z pomidorami, potem szejka, na obiad sałatka, podwieczorek pomarańcza, a na kolację pierś z indyka, tak pokrótce.

Mięso w piątek? TY BEZBOŻNIKU

 

Dzisiaj można, bo święto.
Odnośnik do komentarza

A i jeszcze @Maniak - kiełbasy tradycyjnie nigdy nie robiło się z najgorszego mięsa, a z mięsa poprzerastanego tłuszczem, ewentualnie z okrawków z dodatkiem tłustszego mięsa (podgardle, słonina). Były (i są) kiełbasy z podrobów, ale to zupełnie inna kategoria.

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy spierdolił? Po komentarzach patrząc może się okazać, że dostanie kupę nowych zleceń od "miłośników odzieży patriotycznej" i przeciwników lewactwa. :(

 

No ale co te grupy, które wymieniłeś mają do dzieci niepełnosprawnych? :D To kibice często jakieś akcje prowadzą ze zbieraniem pieniędzy na domy dziecka czy chore dzieci. Rozumiem jakby chodziło o zniżkę na jakąś "lewacką" książkę.

 

Bo walczą z poprawnością polityczną.
Odnośnik do komentarza

 

Netflix wypuszcza od razu cały sezon.

kiedy to wjeżdza z soboty na niedziele czy już dziś w nocy ?

 

Już wjechało :] Kolega poinformował, że jest na polskim Netflixie (ale bez napisów na razie, mnie to akurat nie przeszkadza). Ja pewnie sprawdzę później.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...