Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Ale, że co :> ?

 

No jak weźmiesz 100 losowych kibiców ligi angielskiej (nie United ;)) to zapewne minimum 75% powie, że w ostatniej dekadzie najbardziej "promowanym" zespołem w lidze było właśnie United - dlatego całe to zaangażowanie w plusowanie/minusowanie postów dotyczących sędziowskich baboli w meczach Barcelony jest trochę bekowe gdy kibicuje się zespołowi, który także nie raz i nie dwa korzystał na słabym sędziowaniu.
Odnośnik do komentarza

Ale takie jest wrażenie, bo każdy będzie pamiętał np. gola Owena w 150 minucie ;) gdy były doliczone cztery :) Czy niezliczone karne, które wywalczył CR gdy nabierał sędziów na rzekome faule.

Statystycznie, to Barcelona w każdym meczu ma gwizdane z dupy ze dwa spalone gdy napastnik jest sam przez bramkarzem, ale każdy pamięta mecz z Chelsea sprzed siedmiu lat. Tak samo jak każdy pamięta turlane Busquetsa z Interem i śmieszkuje jak ktoś się zachwyca jego grą, bo przecież to Sergio Kuleczka.

Odnośnik do komentarza

 

Ale, że co :> ?

 

No jak weźmiesz 100 losowych kibiców ligi angielskiej (nie United ;)) to zapewne minimum 75% powie, że w ostatniej dekadzie najbardziej "promowanym" zespołem w lidze było właśnie United - dlatego całe to zaangażowanie w plusowanie/minusowanie postów dotyczących sędziowskich baboli w meczach Barcelony jest trochę bekowe gdy kibicuje się zespołowi, który także nie raz i nie dwa korzystał na słabym sędziowaniu.

 

 

No tak, ale z tym się wiąże fakt, że zazwyczaj ludzie tak mówią o zwycięskich zespołach, a United takim było ;) No i jak mówi Hawk - statystyki temu przeczyły. A ja kojarzę parę analiz mówiących, że to się rozkładało dosyć równo pomiędzy czołowe zespoły.

 

 

Dlatego tak jak piszesz wyżej ;) aczkolwiek Busque zasługuje na wieczną bekę dla mnie :P podobnie jak swego czasu Young :D

Odnośnik do komentarza

Gol Owena był całkowicie prawidłowy, także pod kątem czasowym. Po ogłoszeniu doliczonego czasu gry było wtedy pełno przerw w grze, sędzia je po prostu uwzględnił (nie było wtedy tak jak teraz zasady sztywnego trzymania się czasu). Ktoś nawet wyliczenia wtedy robił i sędzia miał pełne prawo pozwolić grze toczyć się dalej.

Odnośnik do komentarza

 

Hawk, a nie sądzisz, że to podkreślanie homoseksualności klubu jest dyskryminujące? Nie grasz sparingu z klubem x, tylko z homoseksualnym klubem x. Oni sami pokazują, że nie są normalni przez to ;).

 

:rotfl:

 

Manchester United - klub w którym grają biali, czarni, żółci itd.

Ten klub który sparing z legendami United zagra - tylko dla homo.

 

W ten sposób pokazują jak bardzo są inni od "normalnych" ludzi, bo nawet klub piłkarski muszą mieć tylko dla homoseksualistów. Jak do normalnych homosiów (pozdro Korwa) nic nie mam i niech sobie żyją jak chcą to te wszystkie ruchy LGBT mnie wkurwiają niesamowicie. Oni całą swoją działalnością pokazują, że homoseksualizm jest jakimś odstępstwem od przyjętych norm i trzeba ich specjalnie traktować. Pokazują że wbrew temu co mówią nie są równi. Robią jakie marsze zwolenników miłości homoseksualenej itd. Widziałeś marsz promujący seks heteroseksualny? :D

Odnośnik do komentarza

 

No tak, ale z tym się wiąże fakt, że zazwyczaj ludzie tak mówią o zwycięskich zespołach, a United takim było

 

To tak samo jest z Barcelono, więc powinni wykazać wincy zrozumienia :P

 

 

No to ja nic nie splusowałem chyba wyin rozumim :P aczkolwiek jak pisałem - beka z Sergio za tamto zawsze będzie jak czasem z Younga :)

Odnośnik do komentarza

Gol Owena był całkowicie prawidłowy, także pod kątem czasowym. Po ogłoszeniu doliczonego czasu gry było wtedy pełno przerw w grze, sędzia je po prostu uwzględnił (nie było wtedy tak jak teraz zasady sztywnego trzymania się czasu). Ktoś nawet wyliczenia wtedy robił i sędzia miał pełne prawo pozwolić grze toczyć się dalej.

 

Tak samo jak prawidłowy był gol Iniesty, którego brakowało w zestawieniu Zimnemu, a całe hurr durr się wzięło stąd, że oczywiście Flint musiał wyciągnąć sędziowanie, które akurat z tym golem nie miało nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza

 

 

Hawk, a nie sądzisz, że to podkreślanie homoseksualności klubu jest dyskryminujące? Nie grasz sparingu z klubem x, tylko z homoseksualnym klubem x. Oni sami pokazują, że nie są normalni przez to ;).

 

:rotfl:

 

Manchester United - klub w którym grają biali, czarni, żółci itd.

Ten klub który sparing z legendami United zagra - tylko dla homo.

 

W ten sposób pokazują jak bardzo są inni od "normalnych" ludzi, bo nawet klub piłkarski muszą mieć tylko dla homoseksualistów. Jak do normalnych homosiów (pozdro Korwa) nic nie mam i niech sobie żyją jak chcą to te wszystkie ruchy LGBT mnie wkurwiają niesamowicie. Oni całą swoją działalnością pokazują, że homoseksualizm jest jakimś odstępstwem od przyjętych norm i trzeba ich specjalnie traktować. Pokazują że wbrew temu co mówią nie są równi. Robią jakie marsze zwolenników miłości homoseksualenej itd. Widziałeś marsz promujący seks heteroseksualny? :D

 

 

Nie no, kurwa znowu trzeba to tłumaczyć? Dam Ci w punktach, co?

 

1. Biali, czarni, żółci, fioletowi mają LEPIEJ niż LGBT.

2. Czyli nienormalni homo to tacy co manifestują poglądy i chcą poprawy ich życia? Czyli jak wyjdziesz na ulice coś manifestować, dajmy na to jakąś nierówność to jesteś nienormalny?

3. Tak, jest odstępstwem, nie dla nich, a dla RESZTY. I nie, nie trzeba specjalnie traktować, tylko traktować równo.

 

Skrócę to do tego - każdą nierówność pokonywało się głosząc głośno swoje poglądy, KAŻDĄ. Jak uważasz to za nienormalne to chyba nie masz pojęcia ile dzięki temu możesz, a nie mógłbyś 200 lat temu, a co dopiero 600 jakbyś się źle urodził.

 

A marszów heteroseksualnych nie ma bo są normalnie traktowani.

 

Ja pierdole, dosrałeś taką głupotę, że się nie da.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...