Skocz do zawartości

Marynia adoptuje 492 pedałów


Gabe

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowia, szczęścia oraz opieki socjalnej wszystkim zwalaczom tynków, niezależnie od orientacji życzy Zenek :)

 

Kurde, gram se taką samą taktyką w FM 2015 i San Marino walczę o awans do Serie B, a Wisłą o utrzymanie w Ekstraklasie :) ewidentnie problem leży w motywowaniu albo mojej zerowej reputacji :-k

a u mnie się coś zacięlo, świetna jesień, 7 punktów przewagi nad drugimi Ajaxem i Vitesse, ale zawodnicy zaczęli się buntować, że chcą do lepszego klubu. TO posprzedawałem, w ich miejsce kupiłem nowych, teoretycznie pasujacych mi do sprawdzonej już taksy i nie mogę wygrać.

Odnośnik do komentarza

Bardziej od walentynek wkurwiają mnie Ci najbardziej anty-jebać-walentynki-kocha-się-cały rok-itp.-nie-zesraj-sie. Ich jest chyba jeszcze więcej.

Bo to trochę studiuję prawo/jestem weganem/nie obchodzę walentynek :D Przy czym najczęściej te osoby, które drą się najgłośniej, że nie obchodzą to te w związku z własną ręką :keke:

Odnośnik do komentarza

Ajer taki spoko luzak:)parer minusów i pali się w dupce

 

Nie pali, przecież zachęcam, miej coś życia bo raczej nie ortografię i sensowne treści do przekazania :>

 

Zastanawiam się, czy zarywać noc na NBA dzisiaj :-k

Bendo wsady, bendzie sie dziao :muza:

https://www.youtube.com/watch?v=dUCcWks-T_E

 

o mój Boże

 

nie usnę

Watford - Leicester <3

 

 

No to był sztos, ale czemu musiało się zacząć od City - QPR :<

Odnośnik do komentarza

nie, nie dziwie się że nie jest dla niego najlepszym momentem Camp Nou '99, jak dla Ajerkoniaka. Logicznie pisząc - Zdanie b w moim domyśle występuje, ale występuje.
A że Scorp City kibicuje to wiadomo, ale można paru klubom kibicować, czyż nie. a sadzać po wpisach w Livescorze, to odniosłem wrażenie że lubi on klub z Bawarii.

Odnośnik do komentarza

Scorpio kibicuje City. dla mnie z wiadomych powodow najlepszy byl gol Iniesty z Chelsea ;)

Ja wtedy "wyszedłem ze stadionu" (wyłączyłem tv wkurwiony na maxa i poszedłem spać - obudził mnie telefon kumpla) :D. Najmilej wspominam finał Barcelona-Arsenal w Paryżu i wyrównanie Bellettiego. Czysta młodzieńcza radość gówniarza zajaranego piłką. Bałem się, że tamta (moja ulubiona) Barcelona z Ronaldinho nie wygra LM i zostanie kolejną wielką ekipą niewygrywającą pucharów, jak - moja ulubiona od dziecka - reprezentacja Holandii.

Odnośnik do komentarza

Scorpio kibicuje City. dla mnie z wiadomych powodow najlepszy byl gol Iniesty z Chelsea ;)

z powodu przekrętów sedziego? (tak wiem że w pierwszym meczu z kolei to barce skrzywdzono, ale nie az tak.)

az sobie obejrzałem skrót, 3 karne z pewnością, czwarty taki pół na pól się wtedy należał CFC

Odnośnik do komentarza

Co do City - QPR to chyba nigdy tylu kurew przy rodzinie nie rzuciłem. Pamiętam że wtedy jakaś rodzinna impreza u mnie w domu była. Wszyscy gadają, a ja tylko skupiony na meczu United, potem pokazali to City i gola. No cóż, zbyt spokojny to nie byłem :keke:.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...