Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

No to się mośku zdecyduj, czy to ważne, że mają wpływ na ludzkość czy nie :roll:

 

Ja pierdole, jak do zajebiście tępej ściany.

Ich orientacja nie miała wpływu na osiągnięcia naukowe, ale miała by wpływ na przykład na wychowanie potomstwa, geju zdeklarowany.

Co za bzdury. Weźcie mu to zminusujcie bo ja na komórce nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Właśnie się dowiedziałem, że kwasy omega-3 wpływają na obniżenie krzepliwości krwi :-k No to czas zmniejszyć jedzenie ryb...

Tylko zmniejszona podaż omega 3 jest czynnikiem prozapalnym. Tak źle i tak niedobrze, kwestia co istotniejsze i który wpływ jest mniejszy.

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie się dowiedziałem, że kwasy omega-3 wpływają na obniżenie krzepliwości krwi :-k No to czas zmniejszyć jedzenie ryb...

Tylko zmniejszona podaż omega 3 jest czynnikiem prozapalnym. Tak źle i tak niedobrze, kwestia co istotniejsze i który wpływ jest mniejszy.

 

 

Na pierwsze mam leki, na małopłytkowość nie ma...

 

 

 

Vami, w Szczecinie Was chwalą:

 

https://www.facebook.com/eltapiwaregionalne/photos/a.564114207023077.1073741828.563283673772797/742288065872356/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
W pierwszej wersji było less angry Rosie O'Donnell co by było łatwiej przetłumaczyć niż Conseco na królowę sterydów :D

 

Dobre tłumaczenie, zważywszy, ze w Polsce prawie nikt nie wie kto to Conseco :)

Btw, fajny jest pod spodem recenzji filmik z jakiegoś brytyjskiego talk-show (swoją drogą niezła obsada) i tekst Reynoldsa o kategorii wiekowej w Chinach xD

Odnośnik do komentarza

 

W pierwszej wersji było less angry Rosie O'Donnell co by było łatwiej przetłumaczyć niż Conseco na królowę sterydów :D

 

Dobre tłumaczenie, zważywszy, ze w Polsce prawie nikt nie wie kto to Conseco :)

Btw, fajny jest pod spodem recenzji filmik z jakiegoś brytyjskiego talk-show (swoją drogą niezła obsada) i tekst Reynoldsa o kategorii wiekowej w Chinach xD

 

 

Michu, to jest nic :D ogólnie jeśli nie znasz sie z postacią Deadpoola to bardzo zachęcam do zapoznania. Zarówno komiks jak i promocja filmu to kosmos. Reynolds król.

 

No nie jest złe, ale less angry Rosie O'Donnell widziałem jako milszą Magdę Gessler, ale pewnie polski dystrybutor by nie chciał ryzykować :P

Choć w Polsce zamiast Jose Conseco mogli zrobić Marit Bjoergen tak se teraz myślę :D :D

 

Albo Hardkorowego Koksa, ale to by trzeba znać realia :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Jmk... Ręce opadają.

 

Hm?

Po co szedłeś tej babce na rękę i tracisz czas w dzień wolny ?

 

 

To tylko godzina roboty, a była dobrym szefem. Wierzę, że dobro kiedyś wróci, na pewno ;). No i kontroluje ją ZUS. A mam do tego miejsca awersję ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...