Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest cały album nawet, ale w sumie w tym kawałku masz większość ważniejszych tekstów: https://www.youtube.com/watch?v=iPs8MNKc6UA

 

 

Dobry wieczór, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy KW Stonogi to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to polskie kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli, która głosowała na tych kurwów karakanów z pisu to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zangozangażowanie społeczne jak moje, gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 70 czy 80 tysięcy głosów to was powinno się jebać kurwa. Tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać pis. Platforma was tak nie wyruchała jak wyrucha was pis kurwa. Aż wasz kukle kurwa będą swędziały. Z bólu. To jest dramat kurwa, to jest dramat że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media kurwa nie były w stanie powiedzieć, że zbigniewa stonogę zbeszczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te sądowe kurwy, powtarzam sądowe kurwy, sądowe kurwy tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po latach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego by tego człowieka wprowadzić do parlamentu. Będzie was pis ruchał w dupe. Będzie was pis kurwa dymał tak jak was platforma nie dymała. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany kaczyński śmieć. Zniszczy was. Sumlińskie, kanie, rachonie, telewizje republiki będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Narodowi polscy idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak. Wypierdole jeszcze dzisiaj, już bilet kupione. Z polski. I będę się z was kurwa polskie frajery śmiał, żeście takie głupie są. Tacy kurwa debile, którzy to kurewstwo pisowkie wybrali. Nie na korwina, nie na stonogę tylko na jakieś kurwy petrów żydów w dupe jebanych kurwa. Na kukizów popierdoleńców głosowali. To właśnie jest ta kurwa polska, przez taka kurwę polskę, przez was kurwa chuje nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać bo jesteście bandą narodowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie - dziękuję! Bo to garstka polaków, garstka polaków. Dzisiaj to jest 70 tysięcy osób, może 80. Wyłącz ten telefon bo ci go wyłączę na amen. Tak, tak. Tylko to się kurwa w tej kurwie polsce nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje że jesteście prymitywami. Że kurwa wasze pierdolone karty kredytowe to jest wasz majestat, wasza godność. Robota kurwa w korporacji i karta z debetem. To wy kurwa polacy. Chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic. Coby. Się. A szkoda kurwa gadać. Szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was.. Słuchajcie. Ci którzyście głupie kurwy głosowali na pis, niech was szlag trafi. Chuj warci jesteście, antypolakami jesteście. Dobranoc.

 

 

Tu tekst całego słynnego orędzia Stonuga.


 

FYM, ile razy trzeba powtarzać i tłumaczyć, że to nie jest Vamiego tylko Stonuga? :roll: Polecam trochę orientować się w internetach :keke:

 

Mowa o awardsach więc liczy się kto tego użył na forum. Orientuj się trochę :P

 

To tak jakby wygrał ktoś awardsy kilka lat temu za jakiś urwany kabel od internetu :roll:

Odnośnik do komentarza

 

 

FYM, ile razy trzeba powtarzać i tłumaczyć, że to nie jest Vamiego tylko Stonuga? :roll: Polecam trochę orientować się w internetach :keke:

Mowa o awardsach więc liczy się kto tego użył na forum. Orientuj się trochę :P

 

To tak jakby wygrał ktoś awardsy kilka lat temu za jakiś urwany kabel od internetu :roll:

 

Co Ty powiesz, a w jakiej kategorii? :>

Odnośnik do komentarza

No ale za każdym razem jak oglądam te filmiki ze Stonugiem to mnie ten Papaj w tle rozpierdala :keke:.

 

https://www.youtube.com/watch?v=4PI8Zlx_oA0ten fragment z nie warto też lubię w chuj :D.

 

FYM, to było tylko porównanie, że tekst z sądowymi kurwami jest tak samo oryginalny jak kabel od internetu, więc no nie jest to "czysto" forumkowa obelga ;).


Czytanie ze zrozumieniem, runda pierwsza.

 

Keith vs FYM 1:0

Odnośnik do komentarza

 

Czytanie ze zrozumieniem, runda pierwsza. Keith vs FYM 1:0

Akurat posiadanie umiejętności rozumienia odmiennej niż ta prezentowana przez Keitha, to dla mnie osobiste moralne zwycięstwo :keke:

 

Jak zrobisz jakiś błąd ortograficzny i wytknie Ci go Jahu to też będziesz z tego dumny?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Czy to nie ty kiedyś pisałeś, że drażni cię to określenie, bo ktoś z twojej rodziny na raka chorował? :>

 

 

no mama choruje, chłoniak :/

Niemniej jakoś te określenie się tak strywializowało, że sam je nawet zacząłem określać.

 

 

A nawet można powiedzieć, że zacząłeś je poDZIELAĆ.

Odnośnik do komentarza

 

 

Czytanie ze zrozumieniem, runda pierwsza. Keith vs FYM 1:0

Akurat posiadanie umiejętności rozumienia odmiennej niż ta prezentowana przez Keitha, to dla mnie osobiste moralne zwycięstwo :keke:

 

Jak zrobisz jakiś błąd ortograficzny i wytknie Ci go Jahu to też będziesz z tego dumny?

 

 

Keith wykazał, że zrozumiał Twoją intencję. Jakoś mnie martwi, że ja nie, bo to nie jest żaden błąd. Ortografia, to raczej coś innego :P

Odnośnik do komentarza

W ogóle to zdałem egzamin z logiki, ale z ćwiczeń mnie ujebał i za 2h idę poprawić :keke:. Najlepsze jest to, że umiem liczyć te wszystkie tautologie i kontrtautologie, a diagramy Vienna to czysta przyjemność, no ale mam problemy z tym co było na pierwszy zajęciach, czyli mam zdanie i muszę je ułożyć tymi symbolami logicznymi :D. Dla każdego to najprostsze, a tylko w tym robię błędy :x. Wczoraj w cztery osoby się u mnie uczyliśmy to obliczenia wykonywałem jako jedyny bezbłędnie, zawsze jako pierwszy, a te diagramy i wykluczanie się zakresów itp. to jest nawet fajne ;).


To mnie wkurwia.

Co Cię NIE wkurwia? :D

Odnośnik do komentarza

W ogóle to zdałem egzamin z logiki, ale z ćwiczeń mnie ujebał i za 2h idę poprawić :keke:. Najlepsze jest to, że umiem liczyć te wszystkie tautologie i kontrtautologie, a diagramy Vienna to czysta przyjemność, no ale mam problemy z tym co było na pierwszy zajęciach, czyli mam zdanie i muszę je ułożyć tymi symbolami logicznymi :D. Dla każdego to najprostsze, a tylko w tym robię błędy :x. Wczoraj w cztery osoby się u mnie uczyliśmy to obliczenia wykonywałem jako jedyny bezbłędnie, zawsze jako pierwszy, a te diagramy i wykluczanie się zakresów itp. to jest nawet fajne ;).

A mieliście typy zdań?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...