Skocz do zawartości

Marynia zjada 491 pączuchów


Hawkeye

  

69 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

ja miałem dobry egamin w czwartek, profesor na koniec egzaminu zagrał nam na pianinie, które było w Auli :P

A co do logiki, u nas może też były losowane, bo jedyne 5 ja dostałem, więc może o to chodziło :-k

Czyli ten slynny wpis byl z logiki...

 

nie tamten wpis był z geoekologii.

 

w tym semestrze miałem mieć ten przedmiot, ale po jednych zajęciach się wypisałem :kekeke: Opatrzność czuwa!

Odnośnik do komentarza

Jarmolenko :kekeke: Wkupienie się w łaski (ewentualnie) nowego klubu 20 :D

"Oczywiście, można przejść do Barcelony, zrobić sobie selfie z Messim, wrzucić na instagrama, mieć miliony lajków i być z tego powodu szczęśliwym. Ale ja nie jestem takim typem. Ja wolę grać w Evertonie"

 

Chyba, że to diss na Chyhryńskiego ;)

Skąd to?
Odnośnik do komentarza

 

Jarmolenko :kekeke: Wkupienie się w łaski (ewentualnie) nowego klubu 20 :D

"Oczywiście, można przejść do Barcelony, zrobić sobie selfie z Messim, wrzucić na instagrama, mieć miliony lajków i być z tego powodu szczęśliwym. Ale ja nie jestem takim typem. Ja wolę grać w Evertonie"

 

Chyba, że to diss na Chyhryńskiego ;)

Skąd to?

 

Nie boj - on tak tylko rzucil Everton dla przykladu ;)

Odnośnik do komentarza

NHL16 jest zajebiste, ale gra na wyższym poziomie to po prostu sprowadzenie mojego bramkarza do poziomu totalnej pierdoly, która wpuszcza co drugi strzał. A po drugiej straconej bramce to już w ogóle trzeba robić zmianę w klatce, bo co strzał to bramka :doh!: Miszczem swiata moze nie jedtem ale 1:8 z Buffalo to trochę przesada...

Odnośnik do komentarza

NHL16 jest zajebiste, ale gra na wyższym poziomie to po prostu sprowadzenie mojego bramkarza do poziomu totalnej pierdoly, która wpuszcza co drugi strzał. A po drugiej straconej bramce to już w ogóle trzeba robić zmianę w klatce, bo co strzał to bramka :doh!: Miszczem swiata moze nie jedtem ale 1:8 z Buffalo to trochę przesada...

Ogram Cię.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...