Skocz do zawartości

490 dnia Marynia zastanawiała się nad wielkimi pytaniami


Hawkeye

  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to heheszki, ale na BBC jeden z transferów komentuje Alex Stewart "FM expert" :keke:

It's worth reminding ourselves what our Football Manager expert said about Watford's new signing - in a deal believed to be worth around £8m.

"A box-to-box midfielder with great stamina, work rate and determination, Abdoulaye Doucoure is not especially cultured but would bring a strong physical presence to the Hornets.

"In FM, he’s seen as a decent Premier League player but his attributes for passing and technique are 12 or higher so he’s not a total clogger.

"Anything more than £3m as a fee would probably be over-the-top, though."

 

Odnośnik do komentarza

Apropo - właśnie wyciągnąłem z szafy pegazusa i znalazłem kartridż z tankiem i Contrą <3 będzie grane

 

e tam contra jedynka była latwa, ale dwójkę to dopiero nie dawno przeszedłem na emulatorze, bo takie cholernie ciezkie to było wówczas dla mnie. A Contry Force to do dziś nie ruszyłem, nie umem poza pierwszym poziomem :P

A tego rambo kojarzę ale w wersji srebrnej, no chyba że to inne urzadzenie było już.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra, jeszcze 3 mecze i koniec sezonu. A od 2016/2017, Dover będzie grało tak:

 

53Bmem8.jpg

 

Agresywnie, krótkimi podaniami i (oby) efektownie.

I jak Ty to robisz, że ten WM z prawej wraca za obrońcę? :>

 

Krzyczy na niego :keke:

Odnośnik do komentarza

No WM na supporcie jeśli jest na tyle inteligentnym grajkiem to kuma, że nie musi biec do przodu jak obrońca go obiega ;)

 

Do końca to tak nie działa jak sobie wyobrażacie, chodziło mi bardziej o to że prawy skrzydłowy ma grać głębiej od tego lewego.

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie dziś też tylko dwa posiłki, bo po nocce zjadłem obiad (śniadanie?) i teraz kolacja(obiad?).


Ja ostatnio jem głównie jajka z boczkiem i kurczaka z ryżem, bo nie chce mi się tracić czasu na gotowanie :keke:

 

Dobra dobra, masę robisz na skurwysyna ;)

 

CHCESZ BYĆ WIELKI CHULIGANIE JEDZ TATARA NA ŚNIADANIE

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...