Skocz do zawartości

Marynia patrzy z pogardą na 489 kryminalistów kupujących działki wokół Anfield


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

W ogole jaki dzisiaj mindfuck zaliczylem to szok.

Budze sie rano. Odpalam standardowa procedure: prysznic, kanapki, itd... Ide do auta, zeskrobuje szron, wiadam, odpalam i jade. Tylko mi cos nie pasowalo, bo na ulicach jakos dziwnie pusto. No ale nic, jade kawalek i nagle odruchowo spojrzalem na zegarek. WTF? Patrze jeszcze raz - a na nim godzina 2:58 :D Myslalem, ze moze przez mroz cos w akumulatorze nie stykalo i sie zresetowal zegar, wiec patrze na zegar w komorce i tu tez 3 rano :D

No to szybki powrot na parking i z powrotem do spania :D

 

Do tej pory nie wiem, czemu obudzilem sie po 2 w nocy i zareagowalem jakby juz bylo rano i trzeba bylo isc do roboty :D

Odnośnik do komentarza

 

Po pierwsze do Reapera, jak Ty chcesz sobie oglądać w ten sposób piłkę to spoko, ale jesteś trochę hipokrytą, bo krytykujesz "kiboli", którzy wybrali inny sposób ;). Trochę mentalność Kalego.

Hipokryzja to jednak coś innego.

 

 

Racja. To słowo tam nie pasuje.

 

W ogole jaki dzisiaj mindfuck zaliczylem to szok.

Budze sie rano. Odpalam standardowa procedure: prysznic, kanapki, itd... Ide do auta, zeskrobuje szron, wiadam, odpalam i jade. Tylko mi cos nie pasowalo, bo na ulicach jakos dziwnie pusto. No ale nic, jade kawalek i nagle odruchowo spojrzalem na zegarek. WTF? Patrze jeszcze raz - a na nim godzina 2:58 :D Myslalem, ze moze przez mroz cos w akumulatorze nie stykalo i sie zresetowal zegar, wiec patrze na zegar w komorce i tu tez 3 rano :D

No to szybki powrot na parking i z powrotem do spania :D

 

Do tej pory nie wiem, czemu obudzilem sie po 2 w nocy i zareagowalem jakby juz bylo rano i trzeba bylo isc do roboty :D

 

Miałem gorzej kiedyś. Nie wstałem jak zadzwonił budzik, miałem zajęcia, jeszcze na politologii. Przebudziłem się w szoku wiedząc, że zaspałem, szybko się ogarnąłem i na przystanek, pojechałem pierwszym autobusem jaki przyjechał, wpadam na uczelnie, wchodzę do sali, a ta już cała pełna. Mówię "przepraszam za spóźnienie", a cała sala w śmiech, wykładowca też się lekko uśmiechnął (BTW Piskorski) i powiedział żebym przyszedł z inną grupą jednak. Spojrzałem na salę, faktycznie, mało miejsca, ale mógł mi darować... wyszedłem, usiadłem pod salą. Mija kilka minut... wychodzą. Dopiero wtedy spojrzałem na zegarek... Okazało się, że to była jeszcze poprzednia grupa i właśnie skończyła zajęcia, a ja mimo wszystko przyjechałem przed czasem :D Nie skojarzyłem po ludziach, bo byłem spadochroniarzem ;)

U nas najtańsza ropka po 3,21:

 

https://www.cenapaliw.pl/index.php?o=&m=d&l=16&k=830&search=Szukaj

Odnośnik do komentarza

FM16 mode on.

 

Po spadku z Loughall i 6 latach w Barrow (awans do League Two i wygranie JPT) wypaliłem się. Z Kontynentalną licencją Pro (zaczynałem bez żadnej) trafiam do jednego z trzech ulubionych klubów - Cork City FC. Ah, Turners Cross, ta dziura zabita dechami ;D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...