Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Vami, sprobowalem wreszcie wczoraj Waszego Dybuka! Niezle piwo, chociaz to nie do konca moj styl :) Ale i tak propsy za dobra inauguracje dla browaru :)

Kiedy jakies nastepne?

 

W ostatni weekend lutego. American wheat (wiedeński/pszeniczny) 12,5 blg, chmielony Tomahawkiem, Mosaikiem i Cascadem. Tylko whirlpool i na zimno. Do tego mirt cytrynowy.

 

American Wheat chmielony Cascadem i Mosaikiem <3 - tym w istocie mozesz mnie kupic :D

Odnośnik do komentarza

@Vami, w necie piszą że to auto pana pilkarza Hamalainena, ale nie wiem czy to prawda.

 

Mi właśnie po lajku Lucasa Facebook wyświetlił wpis z jakiego fanpage'a, że to niby jego fura.

 

A w czym ci przeszkadza stara? :>

 

A kto powiedział, że mi przeszkadza? :P Zwykła obserwacja ;)

Odnośnik do komentarza

@Vami, w necie piszą że to auto pana pilkarza Hamalainena, ale nie wiem czy to prawda.

 

A, no to podludzkie kurwy.

Kiedy te bezmózgi osiągną w końcu poziom IQ szympansa i zrozumieją, że w tym chodzi o pieniądze, a nie kurwa o jakieś kolektywne wysrywy w rodzaju flag czy barw.

Odnośnik do komentarza

 

@Vami, w necie piszą że to auto pana pilkarza Hamalainena, ale nie wiem czy to prawda.

 

A, no to podludzkie kurwy.

Kiedy te bezmózgi osiągną w końcu poziom IQ szympansa i zrozumieją, że w tym chodzi o pieniądze, a nie kurwa o jakieś kolektywne wysrywy w rodzaju flag czy barw.

 

 

Najgorsze jest to, że jeszcze trafiają się tacy imigranci ekonomiczni jak Lucas, którzy wpadają w tę klikę, która z powodu samego usytuowania ich domostwa na planecie ziemskiej, postanawia łączyć się w grupę, nawiązując do trybalizmu znanego sprzed 10 000 lat i szukać wspólnego mianownika w postaci prymitywnej rozrywki polegającej na kopaniu okrągłego przedmiotu po trawie :/

Odnośnik do komentarza

Nie dla kazdego pilka to po prostu tylko biznes. To historia, tradycja czy wspomniane wlasnie barwy i flagi.

 

Juz mowilem, ze kiedys wzialem ojca na mecz Lecha to bardziej byl zainteresowany wydarzeniami na trybunach, patrzył na oprawy itd., a sam mecz tak go nie jaral. A jakims fanem nie jest, byl pewnie ze dea razy w zyciu na stadionie ;).

Lucas emigrantem ekonomicznym? Przeca na studia do Posen polazł :)

I socjalek itd., nie biore ;).
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...