Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

W moim Focusie też już kilka napraw było, niby użytkowe, ale od roku zainwestowałem w niego pewnie jakieś 3-4 tysiące już...

3-4k w focusa? To juz trzeba bylo sobie kupic nowego

 

 

Laughing-Then-Crying-Gif-Tumblr-14.gif

 

 

 

Pff :> W tym wliczyłem rozrząd, wycięcie DPF-a (standard przy 150k przejechanych w Focusie), wymianę filtrów i tarczy ;) Z takich typowych usterek to tylko ta rura od intercoolera, co kosztowało mnie chyba 200 zł razem.

Odnośnik do komentarza

 

Mialem pomysl, zeby ze sprawdzonych rak kupic E91, nie pamietam juz ilukonny 2.0 Diesel, ale naczytalem sie o skomplikowaniu silnikow i za 1/3 mniej wzialem cee'da z prostym 1.6 bez DPF i dwumasy.

Wszyscy przedstawiciele handlowi musza Ci zazdroscic!

 

 

Zawsze lepiej kupić BMW, które się cały czas psuje i stuka :keke: Ale za to jaki fejm w Oleśnicy :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Mialem pomysl, zeby ze sprawdzonych rak kupic E91, nie pamietam juz ilukonny 2.0 Diesel, ale naczytalem sie o skomplikowaniu silnikow i za 1/3 mniej wzialem cee'da z prostym 1.6 bez DPF i dwumasy.

Wszyscy przedstawiciele handlowi musza Ci zazdroscic!

 

Jest smieszniej, auto ma wyglad nieoznakowanego radiowozu, wiec jest beka, jak jade z kolega. No ale to samochod kupiony do nieustannego jezdzenia, do przyjemnosci nadal mam saaba.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mialem pomysl, zeby ze sprawdzonych rak kupic E91, nie pamietam juz ilukonny 2.0 Diesel, ale naczytalem sie o skomplikowaniu silnikow i za 1/3 mniej wzialem cee'da z prostym 1.6 bez DPF i dwumasy.

Wszyscy przedstawiciele handlowi musza Ci zazdroscic!

 

 

Zawsze lepiej kupić BMW, które się cały czas psuje i stuka :keke: Ale za to jaki fejm w Oleśnicy :keke:

 

Jak jade przez Psie Pole to tez sie wszyscy oglądajo! (bo leci tyle czarnego dymu, jakby sie gdzies palilo :keke:)

 

A tak na serio - to BMW spokojnie jezdzi i nie ma z nim duzych problemow. Tyle ze ja jestem na tyle pierdolniety, ze dla mnie auto ma chodzic jak w zegarku. Wiec wymieniam pol silnika tylko po to, zeby sie dowiedziec ze obluzowal sie drucik za 3zl...

Odnośnik do komentarza

Ja od blisko 5 lat mam, przez cztery uzytkowalem na co dzien. Walki nie bylo az tak duzo, ale to juz nie ten wiek, zeby przy moim trybie eksploatacji auta zarzynac woz. Ze smutkiem i strata to bym musial sie zmierzyc, jakbym go sprzedal.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Mialem pomysl, zeby ze sprawdzonych rak kupic E91, nie pamietam juz ilukonny 2.0 Diesel, ale naczytalem sie o skomplikowaniu silnikow i za 1/3 mniej wzialem cee'da z prostym 1.6 bez DPF i dwumasy.

Wszyscy przedstawiciele handlowi musza Ci zazdroscic!

 

 

Zawsze lepiej kupić BMW, które się cały czas psuje i stuka :keke: Ale za to jaki fejm w Oleśnicy :keke:

 

Jak jade przez Psie Pole to tez sie wszyscy oglądajo! (bo leci tyle czarnego dymu, jakby sie gdzies palilo :keke:)

 

A tak na serio - to BMW spokojnie jezdzi i nie ma z nim duzych problemow. Tyle ze ja jestem na tyle pierdolniety, ze dla mnie auto ma chodzic jak w zegarku. Wiec wymieniam pol silnika tylko po to, zeby sie dowiedziec ze obluzowal sie drucik za 3zl...

 

 

Na Psim Polu to wystarczy mieć Peżota, żeby ludziom imponować :keke:

Odnośnik do komentarza

Już odczuwam powiew nowego projektu :keke: Już wiem, że większość ludzi mnie w nim znienawidzi :keke:


Ja muszę wymienić sprzęgło i termostat w swojej Skodzie Octavii 1 ;)

 

Niech sprawdza od razu pompę wodną, bo to często jest spizgane razem z termostatem ;)

Odnośnik do komentarza

Vami, sprobowalem wreszcie wczoraj Waszego Dybuka! Niezle piwo, chociaz to nie do konca moj styl :) Ale i tak propsy za dobra inauguracje dla browaru :)

Kiedy jakies nastepne?

 

W ostatni weekend lutego. American wheat (wiedeński/pszeniczny) 12,5 blg, chmielony Tomahawkiem, Mosaikiem i Cascadem. Tylko whirlpool i na zimno. Do tego mirt cytrynowy.

 

Ja polecam wszystkim Dacię Sandero Stepway II. Mam póki co 16 tysięcy przejechane po nieco ponad roku i nie miałem ani jednej awarii. Null.

Pisałem o tym kiedyś na forum :D, nawet chyba Buli (?) się nadział na jeden taki mecz.

 

http://www.bbc.com/sport/tennis/35319202

 

Także Vami, uważaj ;)

 

>2016

>odkryj że ustawia się mecze

3,86 za benzynkę 95 na Carrefour Express :wub:

 

Cena North Dakota Crude Oil wynosi dziś... -$0,50. Tak, dobrze czytacie. MINUS 50 centów za baryłkę.

Odnośnik do komentarza

 

Mialem pomysl, zeby ze sprawdzonych rak kupic E91, nie pamietam juz ilukonny 2.0 Diesel, ale naczytalem sie o skomplikowaniu silnikow i za 1/3 mniej wzialem cee'da z prostym 1.6 bez DPF i dwumasy.

Wszyscy przedstawiciele handlowi musza Ci zazdroscic!

 

ceed'a mamy słuzbowego w leasingu, to prawda, że firmy biorą te auto na potęge.

Odnośnik do komentarza

 

Ja polecam wszystkim Dacię Sandero Stepway II. Mam póki co 16 tysięcy przejechane po nieco ponad roku i nie miałem ani jednej awarii. Null.

 

O ile dobrze pamietam, to brales tego gumisia z salonu, wiec trudno zeby Ci sie cos mialo z nim dziac.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...