Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno temu, jak jeszcze uczyłem się podstawówce, nauczycielka opowiadała jak będąc w USA spotkała jakiegoś Indianina i zwróciła uwagę, że typ świetnie wyglądające włosy. I się go zapytała jak to robi, że tak dobrze wyglądają. Kolo jej odpowiedział, że jak wpierdziela smażonego kurczaka, to tłuste ręce wyciera właśnie we włosy. Także kto wie, olej po frytkach też może być rozwiązaniem :keke:

Odnośnik do komentarza

 

To zapraszam do Posen, chyba ze do Keitha wolisz ;).

ja bym samogonem poczęstował, mam dobry. No i w tym roku planuje eksperyment gorzelniczy, wódka ziemniaczano-pomidorowa, coś czuje ze to bedzie sztos.

 

 

No co Ty, uspokój, cóż za niegospodarność.;)

 

Ja ogólnie Poznania na odwiedziny to nie polecam :keke: A to wpierdol, a to ławka :D

 

 

 

To zapraszam do Posen, chyba ze do Keitha wolisz ;).

ja bym samogonem poczęstował, mam dobry. No i w tym roku planuje eksperyment gorzelniczy, wódka ziemniaczano-pomidorowa, coś czuje ze to bedzie sztos.

 

 

Od razu może o smaku paprykarza szczecińskiego to kolegów z forum niektórych poczęstujesz ;) ?

 

 

Te, żabol, ale paprykarz to Ty szanuj ;)

 

 

 

Jak ktoś z was kiedyś składa pozew zajrzyjcie proszę do prawniczego, pytania są czysto formalne :P.

Nie pomogę, ja po drugiej stronie barykady, tego, który otrzymał ;).

 

BTW. a propos mojej "afery elekcyjnej". Za tydzien, we wtorek, zeznaję w sądzie. ;)

 

 

Ja też nie pomogę, bo również tylko dostawałem ;).

 

Może ktoś chciałby kupić Apple Watcha?

 

To jakieś nowe piwo? ;)

 

 

Szto lat Panie trenerze!!

Odnośnik do komentarza

A, Reaper, nie wiem czy to ten. Na zalukaj.tv po prostu można doładować konto za bitcoiny to spytałem :P.

 

Ja trochę się podśmiechuje, bo wygląda na to, że ta "waluta" może się nie utrzymać na powierzchni, więc inwestycje w nią obecnie wydają mi się co najmniej ryzykowne :)http://www.wsj.com/articles/is-bitcoin-breaking-up-1453044493

 

 

 

A prominent bitcoin developer has labeled the currency a failed experiment, widening the rift over an arcane but critical technical issue that has divided the community for nearly a year.

“The fundamentals are broken, and whatever happens to the price in the short term, the long-term trend should probably be downwards,” developer Mike Hearn wrote on the blogging platform Medium. “I will no longer be taking part in bitcoin development and have sold all my coins.”

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...