Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Baj de łej. Feanor - jak się czujesz z tym, że Liverpool łączą z Shanem Longiem? Kiedyś Xabi Alonso i Fernando Torres, dziś Joe Allen i Shane Long xd

Przecież ja już dawno pogodziłem się z degradacją Pool do stanów średnich, wielokrotnie to tu pisałem :) To znaczy: nie pogodziłem się, przyjąłem do wiadomości :) Ale przecież to samo można powiedzieć o Evertonie, Ty już zapomniałeś, że to był kiedyś wielki klub? :) W sumie nie wiem do końca ile masz lat i czy możesz to pamiętać z autopsji, ale przynajmniej jeszcze w początkach lat 90-tych Goodison żyło w resztkach blasku chwały :)

 

Oczywiście, że nie zapomniałem. W końcu mamy menedżera, którego pierwszym krokiem było zawieszenie portretów kapitanów i zwycięskich drużyn EFC na ośrodku treningowym. I uważam, że jesteśmy na dobrej drodze - Martinez buduje skład w oparciu na młodzież i pokłada dużą nadzieję w akademii. Bez pieniędzy to jedyny sposób na długofalowy sukces.

 

Generalnie futbol na północy Anglii przeżywa wielki kryzys. Poza Manchesterem, wszystkie wielkie ośrodki mocno upadły - Merseyside ma dwóch średniaków, Newcastle i Sunderland walczą co roku o utrzymanie, Leeds, Sheffield, Bolton i Middlesborough (no ci akurat może wrócą do Premier League) tułają się gdzieś po niższych ligach. Ciekawe czy jest to od czegoś zależne, czy to po prostu kolej rzeczy.

 

Czytałem nie dalej jak wczoraj lub przedwczoraj felieton Carry, który też o tym pisze. On uważa, że tu gra jednak magia Londynu, który nawet jak na UK jest megawielką metropolią i takie miasta jak Liverpool coraz bardziej postrzegane są jak prowincja... i to zabita dechami.
Odnośnik do komentarza

 

ta dzisiejsza gala co to walczy Szpilka to startuje o 3, czy walka Szpilki jest o 3?

Szpilka napisał na swoim fanpejdżu, że wchodzi do ringu koło 4.

 

Spojrzałem właśnie, 4 może 5 nawet, żeby się nie skończyło jak w skeczu Dańca ;) ale chyba na 4 nastawię budzik

Odnośnik do komentarza

 

 

ta dzisiejsza gala co to walczy Szpilka to startuje o 3, czy walka Szpilki jest o 3?

Szpilka napisał na swoim fanpejdżu, że wchodzi do ringu koło 4.

 

Spojrzałem właśnie, 4 może 5 nawet, żeby się nie skończyło jak w skeczu Dańca ;) ale chyba na 4 nastawię budzik

 

myślisz że warto? Czy ta walka będzie trwała dłużej niż jedną rundę?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

ta dzisiejsza gala co to walczy Szpilka to startuje o 3, czy walka Szpilki jest o 3?

Szpilka napisał na swoim fanpejdżu, że wchodzi do ringu koło 4.

 

Spojrzałem właśnie, 4 może 5 nawet, żeby się nie skończyło jak w skeczu Dańca ;) ale chyba na 4 nastawię budzik

 

myślisz że warto? Czy ta walka będzie trwała dłużej niż jedną rundę?

 

Myślę, że warto obejrzeć, choć fajerwerków bym się jednak nie spodziewał :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...