Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dobra, zapisane. Jak odwiedzasz Poznań, dzwoń do Lucasa, nie do Keitha.

 

Chyba, że Keith ma koleżanki min. 7/10, wtedy do niego. To akurat odpowiednia dyskusja na weekend.

Lucas studiuje na WNPiD, także poziom koleżanek powinien być całkiem ok.

 

a to potwierdzam. na WNGIG poza turystyką to pasztety, a na WB nie wiem, ja tylko tam podyplomówkę robię.

Luka Modric w Legii :D

 

http://imagizer.imageshack.com/img911/4769/nxxa9m.pnga tutaj Jagielka :D

 

u mnie też, jako trener Luka zaliczył już Bełchatów, Łęczną i Legię.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem sobie pizzę o 18. Przyjechała równo o 19:35, bez sosu, i w bonusie zimna. Pan dostawca - jak się okazało - pierwszy dzień w pracy, miał 4 kursy, do mnie przyjechał jako do ostatniego.

 

Po telefonie do pizzerii (którą zresztą bardzo, bardzo lubię!) Pani kazała zostawić zimną pizzę, a za 15 minut przyjedzie druga (już z sosem pomidorowym).

 

Co za emocje!

Odnośnik do komentarza

 

 

kac o 16 to nie jest polski klub. ratuje się piwem z sokiem :|

Też mnie dzisiaj zaatakował progresywnie, rano było jako tako, a po 15 dramat...

 

 

to pewnie ta pizza od Szka ;)

 

Ja dwie noce zarwalem i zapilem, ale po szybkim sprzataniu po 12 szarpnalem przebiezke 7 km.

Odnośnik do komentarza

 

3 raz z rzędu gol w ostatniej minucie na Stamford Bridge (teraz nawet po czasie). Czy FSB nie może kurwa zastrzelić Abramowicza?

Ale zachowali chociaż resztki godności i się z tego nie cieszyli? ;)

 

No widać standardy. Evertonians są załamani i wkurwieni po remisie na terenie mistrza kraju, a Liverpool fetuje taki sam wynik u siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...