Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mi się nie chce wierzyć, że ktoś może być tak głupi żeby uważać że postawa Johnissa czy kogokolwiek zresztą na forum jest przełożeniem jego postawy w realu i uważać np. że FYM jest sztywny jak deska do prasowania :D

Pewnie ze tak - ja np mysle ze jmk tak naprawde nie jezdzi na zadne wyjazdy, tylko siedzi w domu pod kocem i oglada lyzwiarstwo figurowe.

 

To akurat jest fakt znany wtajemniczonym. A na tych zdjęciach wrzuca jakiegoś typa Mietka i powiada że to on

Odnośnik do komentarza

Nie ma co spekulować, bo na 100% nigdy nie będzie wiadomo, a być może oskarżacie niewinnych ludzi. Paróva też mi się kojarzy bardziej z naiwnością, niż wrogością do kogokolwiek, więc też nie bardzo mi się chce wierzyć, ale nigdy nie wiadomo. A Iconowi nigdy za bardzo nie wierzyłem, więc jak przeczytałem o tej aferze to było to dla mnie potwierdzenie mojej opinii o nim. Tutaj z kolei nie wierzyłem w niewinność.

Odnośnik do komentarza

Gacek - możesz elaborować nt. tego przekręcania nazwisk?

Parę lat temu przez jego ręce przeszedł jeden materiał o upadających biurach podróży ze mną w roli osoby wypowiadającej się w setce (przewijałem się w tym reportażu w śmieszy sposób parę razy bodaj), w którym poszło zupełnie inne nazwisko. Od innych osób z redakcji TVN - obecnym tam z Poławiaczy Pereł - wiem, że to nie był przypadek. ;) Tym bardziej, że drugi materiał podpisany już został prawidłowo, przez kogoś innego zresztą.

Trzeba być naprawdę strasznie małostkowym, by się czymś takim zajmować.

Odnośnik do komentarza

Gacek, nie chcę się spierać, ale jeżeli było tak jak piszesz, to myślę, że zrobił to dla jaj w związku z tym ze znał Cię z forum. Gdyby miał okazję zrobić takiego psikusa komuś innemu z CMF myślę że też uległby pokusie. Także bardziej widzę w tym chwilowy brak profesjonalizmu niż małostkowość.

Odnośnik do komentarza

Gacek, nie chcę się spierać, ale jeżeli było tak jak piszesz, to myślę, że zrobił to dla jaj w związku z tym ze znał Cię z forum. Gdyby miał okazję zrobić takiego psikusa komuś innemu z CMF myślę że też uległby pokusie. Także bardziej widzę w tym chwilowy brak profesjonalizmu niż małostkowość.

Jeśli to prawda, to ten chwilowy brak profesjonalizmu przez małostkowość został spowodowany właśnie.
Odnośnik do komentarza

 

Gacek, nie chcę się spierać, ale jeżeli było tak jak piszesz, to myślę, że zrobił to dla jaj w związku z tym ze znał Cię z forum. Gdyby miał okazję zrobić takiego psikusa komuś innemu z CMF myślę że też uległby pokusie. Także bardziej widzę w tym chwilowy brak profesjonalizmu niż małostkowość.

Jeśli to prawda, to ten chwilowy brak profesjonalizmu przez małostkowość został spowodowany właśnie.

 

 

Przez co został spowodowany już wnikam ;)

Odnośnik do komentarza

W końcu TVN kłamie :keke:

Reportaż był autorstwa mojego znajomego, a dobrego kolegi mojego ojca, który dobrze wiedział, że upadłość jednego biura nie przeszkodziła nam w wyjeździe z innym biurem - ale dla odpowiedniego przekazu pominięto te okoliczność i przedstawiono mnie jak gościa, który już na wakacje nie pojedzie i w ogóle smutnazaba.JPG :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Gacek, nie chcę się spierać, ale jeżeli było tak jak piszesz, to myślę, że zrobił to dla jaj w związku z tym ze znał Cię z forum. Gdyby miał okazję zrobić takiego psikusa komuś innemu z CMF myślę że też uległby pokusie. Także bardziej widzę w tym chwilowy brak profesjonalizmu niż małostkowość.

Jeśli to prawda, to ten chwilowy brak profesjonalizmu przez małostkowość został spowodowany właśnie.

 

 

Przez co został spowodowany już wnikam ;)

 

no tak, Twoja opinia jest zgodna z faktami czy jak to tam było ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Gacek, nie chcę się spierać, ale jeżeli było tak jak piszesz, to myślę, że zrobił to dla jaj w związku z tym ze znał Cię z forum. Gdyby miał okazję zrobić takiego psikusa komuś innemu z CMF myślę że też uległby pokusie. Także bardziej widzę w tym chwilowy brak profesjonalizmu niż małostkowość.

Jeśli to prawda, to ten chwilowy brak profesjonalizmu przez małostkowość został spowodowany właśnie.

 

 

Przez co został spowodowany już wnikam ;)

 

no tak, Twoja opinia jest zgodna z faktami czy jak to tam było ;)

 

 

Żeś jebnął jak Stevie Wonder na strzelnicy.

Odnośnik do komentarza

Mi się nie chce wierzyć, że ktoś może być tak głupi żeby uważać że postawa Johnissa czy kogokolwiek zresztą na forum jest przełożeniem jego postawy w realu i uważać np. że FYM jest sztywny jak deska do prasowania :D

E no, większość osób jest bardzo podobna na forum i na zywo :) Jedynym ewenementem był Icon, który chyba na zloty przysyłał jakiegoś sympatycznego Hanysa, a sam w tym czasie czytał PW i knuł intrygi.

Co do FYMa, to sprawa jest prosta - on na zloty miał wszędzie daleko, a kij mu się nie mieści do torby i na zlotach jest gibki niczym radziecka gimnastyczka ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...