Skocz do zawartości

Marynia oddaje 488 głosów w CMF Awards


klinsmann

na kogo odda głos Marynia ?   

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Jeziorsko?

 

No tam jest ładniewygladający w necie, wszystkomający ośrodek Rafa (Benitez :keke:)

Tylko ceny mają trochę jak w hotelach.

 

Edyta: i latem rezerwacja na minimum tydzień, także Rafa :pa:

 

No to dalej nie jadę. A chciałem po drodze zrobić pitstop w Kaliszu, ale Ty oczywiście już na nie... :roll:

 

Moze nawet bym sie podlaczyl, ale dalej to tez mi sie nie chce :/

 

PS. zajebista broda, Kamtek :) Do pracy pewnie juz nie musisz brac drugiego sniadania, bo zawsze cos w niej znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza

Co do bramek to na Lechu jest dość spokojnie, niby jest kontrola, ale jak prosto z pociągu jechałem na mecz i miałem ze sobą plecak to kazali mi go otworzyć, na górze była bluza i tylko gość spojrzał na nią i kazał iść dalej ;). Zresztą na meczu z Wisłą ludzie wnosili litrowe szampany na stadion ;).

Odnośnik do komentarza

Dzięki gajs, muszę się za to zabrać bo jeśli w ciągu dwóch dni nie doatane kasy to jest po prostu lipa i wszystko odlaczone a możliwości pozyczenia od kogoś nie mam. Tylko gorzej że ten typ ciągle cpa i wczoraj zwolnił jednego pracownika grożąc mu mafią i tym ze On ani jego dziewczyna nie dostanie pracy na żadnym sklepie w Warszawie :lol: każde zapytanie o hajsy przy jego stanie to ryzyko zwolnienia pod byle pretekstem a niestety czymś muszę płacić kuzwa :/

Odnośnik do komentarza

Co do bramek to na Lechu jest dość spokojnie, niby jest kontrola, ale jak prosto z pociągu jechałem na mecz i miałem ze sobą plecak to kazali mi go otworzyć, na górze była bluza i tylko gość spojrzał na nią i kazał iść dalej ;). Zresztą na meczu z Wisłą ludzie wnosili litrowe szampany na stadion ;).

U faszystów co bijo polskich patriotów tez różnie bywało. Czasem tylko pobieżne klepu-klepu, a czasem (Leverkusen) zaglądali nawet do paczek z papierosami, czy (Rostock) kazali wyciągać wszystko nawet z portfela.

Odnośnik do komentarza

PS. zajebista broda, Kamtek :) Do pracy pewnie juz nie musisz brac drugiego sniadania, bo zawsze cos w niej znajdziesz ;)

Przede wszystkim terroryzuję swoich pracowników, więc muszę wyglądać odpowiednio. A dzięki brodzie mam też wszystkie kebsy i inne arabiny za darmochę w całym mieście.

Odnośnik do komentarza

Może za mało kumaty jestem ;), ale jakie listy? "Obecności" kto jest na wyjeździe? Kibice Lecha też muszą KK kupować, więc przynajmniej w teorii wiadomo kto jest na meczu ze strony gospodarzy, więc czemu goście mieliby wchodzić na stadion anonimowo?

 

Michu, to pewnie nie kwestia nawet danego stadionu co konkretnych ochroniarzy, jeden przymknie oko na szampana czy butelkę coli w plecaku, a drugi powie, że możesz wnieść fajki, ale bez zapalniczki, bo nią można rzucać w piłkarzy :keke:.

Odnośnik do komentarza

Dzięki gajs, muszę się za to zabrać bo jeśli w ciągu dwóch dni nie doatane kasy to jest po prostu lipa i wszystko odlaczone a możliwości pozyczenia od kogoś nie mam. Tylko gorzej że ten typ ciągle cpa i wczoraj zwolnił jednego pracownika grożąc mu mafią i tym ze On ani jego dziewczyna nie dostanie pracy na żadnym sklepie w Warszawie :lol: każde zapytanie o hajsy przy jego stanie to ryzyko zwolnienia pod byle pretekstem a niestety czymś muszę płacić kuzwa :/

W przypadku jak to umowa o pracę to pracownik (również w okresie wypowiedzenia) może się zwolnić bez okresu wypowiedzenia i jeszcze dostać za niego odszkodowanie. Znaczy jeżeli kolega dostał wypowiedzenie to może stwierdzić że "że względu na opóźnienie wynagrodzenia od dzisiaj nie pracuję" i jeszcze dostać wypłatę za czas wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza

 

PS. zajebista broda, Kamtek :) Do pracy pewnie juz nie musisz brac drugiego sniadania, bo zawsze cos w niej znajdziesz ;)

Przede wszystkim terroryzuję swoich pracowników, więc muszę wyglądać odpowiednio. A dzięki brodzie mam też wszystkie kebsy i inne arabiny za darmochę w całym mieście.

 

 

btw ile zapuszczałeś to brodzitsu? Nie chciałoby mi się to na pewno :D

Odnośnik do komentarza

Jeździmy tam zazwyczaj masowo, więc ludzi jest tłum. A Wy macie nasze listy wyjazdowe (tak, kto się zapisał na wyjazd i kupił bilet) wydrukowane na kartkach, stoi kilka osób i jeszcze ... ta od lewej ma nazwiska od A do D, następna od E do I ... i tak dalej. I to nawet nie jest oznaczone, kto ma do której literki, więc dowiadujesz się w trakcie stania w kolejce, że jednak trzeba iść w bok ;) Strasznie długo to trwa ogólnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...