Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Grudzień


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku: wszystkich karierowiczom, czytelnikom oraz całemu zacnemu gronu CMF wszystkiego dobrego i najlepszego z okazji Nowego Roku. Żeby w 2016 było jeszcze lepiej niż w poprzednim! Bawcie się dobrze.

 

A teraz już możemy przejść do naszej starej/nowej zabawy- głosowanie na najbardziej poczytną karierę wg Czytelników. W grudniu sypnęło nie śniegiem ,ale sporą ilością nowych opków (naliczyłem aż 12 tematów), stare zaś trzymały się cały czas bardzo dobrze.

Teraz czas odpowiedzieć i wybrać taką, którą najlepiej się Wam czytało, komu kibicowaliście, czyje wyniki Wam się podobały i zaskoczyły.

 

Zachęcam gorąco wbrew pogodzie na zewnątrz do głosowania. Pamiętajcie! To Wy możecie pokazać, co się podoba i zasługuje na odpowiednie miano.

 

 

Temat zamykamy 10.01.2016.

Jeden post = jeden głos

 

Przypomnę również, iż można od dziś głosować na Opowiadanie Roku! -> http://forumcm.net/index.php/topic/7860-nominacje-opowiadanie-roku/?do=findComment&comment=1740852

Edytowane przez MaKK
Odnośnik do komentarza

Nie no, nie róbmy sobie jaj ;). Nawet opkiem bym tego nie nazwał.

 

Ja zagłosuje na Kataloński sen. Fajnie jakby kariera jakimś wielkim klubem przetrwała dość długo, opisy bardzo staranne, estetycznie też jest nieźle no i tak trochę na pocieszenie za dwucyfrówkę ;).

Odnośnik do komentarza

@up - dziękuję za głos. dwucyfrówka się zdarza, w tym sezonie wracamy z potrójną koroną :D

 

Ja głosuję na "Nawiązać do przeszłości..." autorstwa Spajk. Bardzo fajna kariera Dynamem Drezno, mam tylko nadzieję, że nie upadnie jakoś. Niemniej jednak - jak dla mnie in plus.

Odnośnik do komentarza

Koniec zabawy na ten miesiąc.

Na początek podziękuję za wszystkie 16 głosów oddanych. Teraz do rzeczy- od dawna nie mieliśmy aż tak dużego rozstrzału w wypowiedziach! 6 forumowych karier dostało po jednym głosie. Nie przypominam sobie, żeby taka sytuacja miała miejsce w historii naszej zabawy.

 

Za miesiąc grudzień mamy... dwóch wygranych! Po 3 głosy dostali: "Nawiązać do przeszłości..." Spajka, który walczy Dynamo Dresden oraz "Historia zatoczyła koło" PiotruHa - tu rywalizacja Legnano (prawie) dobrze się zakończyła na koniec sezonu!

Tych, którzy nie śledzą wydarzeń, to zapraszam serdecznie do nadrobienia zaległości.

Gratulacje dla tych Panów! Naprawdę dobrze się czyta te opki.

 

W dalszej kolejności mamy:

"Kataloński sen" - 2 głosy,

"Piece of cake" - 2 głosy,

"De zero a heroi" - 1 głos,

"Chaos przez pracowitość = zrobione" - 1 głos,

"Wspinaczka" - 1 głos,

"Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem" - 1 głos,

"Biała Gwiazda. Nowe Rozdanie" - 1 głos,

"Od zera..." - 1 głos.

 

Dziękuję za głosowanie, zapraszamy do kolejnej zabawy już nie długo.

 

I przypomnę, że możecie oddać swoją propozycję na karierę Roku 2015 -> http://forumcm.net/index.php/topic/7860-nominacje-opowiadanie-roku/Jest czas do 15.01.2016. Później będzie już tylko głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...