Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kuzyn ze dwa lata temu jebnął se podróż Kambodża - Laos - Wietnam. Ale głównie Laos.

Jakbyś chciał, to zapytam.

 

 

Dzięki, jak się u nas wszystko wyklaruje, to będę się odzywał :) Póki co myśli krążą między Kambodżą, Wietnamem, Birmą itd.

Odnośnik do komentarza

 

Mój kuzyn ze dwa lata temu jebnął se podróż Kambodża - Laos - Wietnam. Ale głównie Laos.

Jakbyś chciał, to zapytam.

 

 

Dzięki, jak się u nas wszystko wyklaruje, to będę się odzywał :) Póki co myśli krążą między Kambodżą, Wietnamem, Birmą itd.

 

 

Jakby co, mógłbyś się ustawić z aerte gdzieś na mieście. Mógłby Ci dużo opowiedzieć, bo praktycznie co roku śmiga na przez siebie samego organizowane wypady do tamtych rejonów Azji.

Odnośnik do komentarza

Pisałem już o tym, nieporozumienia w zarządzie doprowadziły do obcięcia budżetu płacowego w trakcie sezonu (!) o ok 50k funtów tygodniowo, co u mnie spowodowało debet 46k tygodniowo z płac. Z Witteveenem najpóźniej w październiku podpisywałem umowy i nie było zgrzytów (10 sezonów, gdzie kontrakty były na 3 lat max) - tym razem do końca grudnia nie udało mi się wygospodarować hajsów i 01.01 Witteveen miał bodaj 7 ofert. Wybrał Montpellier.


Finał Pucharu Ligi z Hearts. Jeśli wygramy, będzie to 3 raz z rzędu i piąty w ciągu 6 lat.

Odnośnik do komentarza

Możesz pokazać historię Witteveena z poprzednich sezonów? :)

 

Nigdy nie miał kontuzji, zawsze strzelał. (a tu tylko liga)

 

1-2 z Hearts i pierwsze trofeum w Last Season odpłynęło w siną dal.

A w ogóle, to mi się dzisiaj włączyła ta piosenka.

Może dlatego, że mam dwóch Turków w składzie :-k

 

(edyta, lulz srogi bo to są macedońscy Grecy podobno :D)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...