Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co znaczy, że były polecane jako wzór? Przez Panią Domu? No to pewnie dalej są polecane :D. Zresztą każdy jest w stanie sobie wyguglać badania ryb pod kątem zawartości metali ciężkich lub innych składników toksycznych.

 

Mam wrażenie, że filmiki pani Ajwen po angielsku by były z żółtymi napisami ;)

Ona poza ogromną wiedzą ma ogromne doświadczenie, co wcale nie zawsze idzie ze sobą w parze. Nie zdziwiłbym się, gdyby to była najbardziej ogarnięta osoba w temacie dietetyki w Polsce. W internecie zaczęła coś publikować tak naprawdę bardzo niedawno temu, ze dwa miesiące temu bodaj. Ten wywiad, który tu wkleiłem to tak naprawdę była jedna z pierwszych jej działalności tego typu, w internecie pisała tylko coś czasem na fejsie, no i jest sporo jej wykładów, ale ich celem nie była popularność w sieci. Tak do tej pory jej reputacja była zasługą jej wykładów, efektów jakie uzyskuje itp., więc ciężko tutaj mówić o tym, że po prostu jest popularna to dlatego ma mieć rację. Po prostu cholernie dużo wie, i wszystko co mówi popiera argumentami.

Odnośnik do komentarza

Celtic Mafia Glasgow. Są królami. Meczyk ligowy z DAFC, 3 dni przed pucharem z Celtami i OMUJBORZE - całkowicie przypadkowo 3 PŚ odniosło kontuzje. CAŁKOWICIE PRZYPADKOWO!

Żeby było bardziej przypadkowo - kontuzje na 10-14 dni :]

 

no kurwa, muszę grać w FM16 w Szkocji :)

Odnośnik do komentarza

 

Ej, co to jest za sklep co Smetek podrzucał? Warte to zaufania? Bo za 135 zł to może bym w końcu łyknął FM-ka... :-k http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-klucze/5563-football-manager-2016-pcmaclx-klucz.html

ja tam swoją kopię FM kupiłem, bez problemu, zaraz robię przelew, be ready

 

Hmm, na ceneo dobre opinie, zastanawiam się tylko czy to też jest ta "szara strefa" kluczy Steam :-k

 

Kasa wpadła, thx ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Ej, co to jest za sklep co Smetek podrzucał? Warte to zaufania? Bo za 135 zł to może bym w końcu łyknął FM-ka... :-k http://konsoleigry.pl/gry-na-pc-klucze/5563-football-manager-2016-pcmaclx-klucz.html

 

ja tam swoją kopię FM kupiłem, bez problemu, zaraz robię przelew, be ready

Hmm, na ceneo dobre opinie, zastanawiam się tylko czy to też jest ta "szara strefa" kluczy Steam :-k

 

Kasa wpadła, thx ;)

Szara strefa?
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...