Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Witteveen mocne pożegnanie z Kilmarnock szykuje.

Jest styczeń, a ma bilans 32m - 27g - 15a :)

 

Ale za to objawił się w tym sezonie inny kozak - Andras Imre, ściągnięty dwa lata temu z Rijeki. Kolo pierwszy sezon miał koszmarny (był okres, że miał średnią około 5.90 za 5 meczów). A teraz? Węgier ma już 12 goli. A gra na środku obrony. I nie wszystkie bramki strzela głową. Przypomina mi nieśmiertelnego Garetha Swattridge z Wrexham.

Odnośnik do komentarza

Ja po dwóch dobach w MSie jebłem wczoraj o 20 w kime i dopiero wstałem :D

 

W spierdolino w pierszej klasie dołożyli 40 zeta do ceny bileta, ale za to podbija fajna laseczka i powiada:

 

"Nazywam się Agnieszka i będę panu towarzyszyć w dzisiejszej podróży"

 

A potem dajo kawe we filiżance a nie w papierowym kubku oraz żarełko z Warsa w cenie bileta, więc dla mnie bomba bo nie jo za to płaca ;D

Odnośnik do komentarza

No pendolino spoczko rzecz, ja nie pamiętam żadnej Agnieszki, ale podróżowało się zacnie :)

A teraz 10h w weekend bo niby coś w Rosji się ma dziać. Chuj wi co, ale CM 03/04 i AC: Rogue same się nie ograją :D


Ja pierdole, koleś był ładnie skrzywiony. Ponoć na Netfliksie jest dokument o nim.

 

http://www.ozy.com/flashback/historys-most-sadistic-serial-killer/40585?utm_source=GQ&utm_medium=pp&utm_campaign=pp

Odnośnik do komentarza

 

W spierdolino w pierszej klasie dołożyli 40 zeta do ceny bileta, ale za to podbija fajna laseczka i powiada:

 

"Nazywam się Agnieszka i będę panu towarzyszyć w dzisiejszej podróży"

 

Uśmiechnąłeś się chociaż? :)

 

Dzień dobry.

 

Oczywiście, a pani Agnieszka była na tyle kulturalna żeby udawać że nie widzi :D Jeszcze 2-3 tygodnie i wrócę do normy :)

Odnośnik do komentarza

japrdl, trzeba mi było nie wyjść z grupy niz trafić na jebany Juventus. 1-2 i 0-5.


A w ogóle, to jebać FMowe serie. Wcześniej 10 zwycięstw z rzędu, teraz 7 meczów bez wygranej (nie liczę repety meczu SFA z Dundee Utd, gdzie potrzeba było dogrywki, by ich powieźć 3-0)


W ogóle dobrze, że to ostatni rok w SPL, bo przecież...miałem 17 punktów przewagi nad drugim Inverness. Parę remisów i co? Juz Celtic nakurwia z oddali, juz tylko 8 punktów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...