Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy mi akumulator padł, czy Alfa po prostu w taki mróz nie odpala :keke: Dzisiaj to tam chuj bez auta, ale jutro to już lipa straszna, bo mam kilka spraw :(

jutro ma byc juz cieplej, wiec powinno byc latwiej

pociesze Cie, ze moja laguna dzis i wczoraj po raz pierwszy pokazala mi, ze potrafi troche pokrecic, zanim odpali :D wiec to chyba za szersza skale zakrojona akcja :D

Odnośnik do komentarza
W DS najlepiej mi się grało ze Smiglerem. Pamiętam, że wtedy mieliśmy jakoś rozdzielone zadania, a on zawsze czekał w bazie z ciepłym żarełkiem i nie musiałem się o to martwić <3

 

;)

:D.

W wykonywaniu prostych poleceń jak zbieranie żarcia jestem najbardziej efektywny :keke:

Teraz gram sobie solo na singlu, ale w czwartek przyjadą neta naprawić, więc w weekendzik może się dołączę do forumowej gierki.

Odnośnik do komentarza

Smętko, w Orężu pracujesz?

yeap, używam trochę inne odmiany pomarańczy ;)

 

 

Nie wiem czy mi akumulator padł, czy Alfa po prostu w taki mróz nie odpala :keke: Dzisiaj to tam chuj bez auta, ale jutro to już lipa straszna, bo mam kilka spraw :(

jutro ma byc juz cieplej, wiec powinno byc latwiej

pociesze Cie, ze moja laguna dzis i wczoraj po raz pierwszy pokazala mi, ze potrafi troche pokrecic, zanim odpali :D wiec to chyba za szersza skale zakrojona akcja :D

 

dzisiaj rano niezła symfonia rozruszników była ... :D
Odnośnik do komentarza

 

Qcz na jakiej stronie działał? Czy po prostu Icon sobie zwerbował go do MT?

 

LCM chłopcze, LCM. Jak były przydziały adminów ze stron na forum to ja z Iconem z LCM trafiliśmy choć ja na forum już działałem wcześniej a Icon dopiero zaczynał wtedy.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Możemy przy PW pogadać na ten temat ;)

Dobra, czas w dele się zbierać, PB nadchodzę.

nie lepiej przy wódce, u Scorpia na parapetówce ;) ?

 

 

Znaczy wiesz, ja zapraszam na parapetówkę do Scorpia, czym chata bogata :keke:

 

 

Pewnie, ja sobie wyjde a wy sobie pogadacie :keke:

 

Ja moglbym cos tam zagrac w DST. Od nowa czy jedziemy dalej z zima?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...