Skocz do zawartości

Większością 487 głosów parlament orzekł, że Marynia ma duszę


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna wersja znanej pasty, przypadkowo dzisiaj natrafiłem. Nie wiem czy było, ale dla fanów metalu obowiązkowa

JA PIERDOLE JAK MNIE DENERWUJĄ TAKIE SEBY, NO JANIEMOGE. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ZNAWCA METALU. NAJBRUTALNIEJSZEGO NA ŚWIECIE OO JAKI TRVE BLACK METAL, PODKREŚLAM TRVE BLACK METAL. ALBO "OO KUPIE PŁYTE JAKIEGOŚ ZESPOŁU, ALE NIE JAKIEŚ POLSKIE CHUJOWE KRIGSMASZIN CZY JAKAŚ TAM MGŁA, I JESZCZE NA CD?! CO ZA POZERSTWO, TRVE BLACK METAL MA BYĆ NAGRANY NA STAREJ ZNISZCZONEJ KASECIE NA KTÓREJ WUJEK JANUSZ MIAŁ KIEDYŚ DISCO POLO, MA BYĆ KVLT, NAGRANE STARYM MAGNETOFONEM, JESTEM LEPSZY BO SŁUCHAM BLACK METALU A WY CO NADAL ODRAZA CZY FURIA? JA SŁUCHAM INFERNAL BLASPHEMOUS GAY ASSFUCKING , BRZMI JAK MATURBACJA GRAŻYNY Z MIĘSNEGO ALE SŁUCHAM, MIÓD DLA USZU, GDYBY TYLKO GITARY BYŁY NIENASTROJONE TO WYJEBAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM SZCZĘŚLIWY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT NA MASTERFULU ŻE TRVE KULT. ROZUMIEM MIEĆ WŁAŚNE ZDANIE, ALE HEJTOWAĆ DOBRE KAPELE DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI ZAISTNIENIA NA FORUM? PISZESZ BZDURY, WYLEWASZ ŻALE. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI ZNAWCA MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKIŚ KONCERT CZY U SIEBIE W DOMU. CO TAM MATI POSŁUCHAMY BLACKMETALU?, JA BYM POSŁUCHAŁ BLASPHEMOUS ANAL OF SATANAS HEHE COŚ DOBRZE NAGRANA, NA OSTATNIEJ PŁYCIE NAGRYWALI RADIEM SPRZED WOJNY, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE SŁUCHAĆ TAKIEJ DOBREJ JAKOŚCI xD CO TAM CHCESZ POSŁUCHAĆ SEBA? TYLKO NIE WŁĄCZAJ TELEDYSKU BO TO DLA CIOT XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZĘ ZDEFEKOWAĆ MOIM MEGA TRVE KVLT EFEKTEM SŁUCHANIA PRAWDZIWEGO BLACK METALU, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE SRANIE!

Odnośnik do komentarza

Dubbing do Mass Effecta konieczny czy napisy wystarczą?

napisy wręcz nawet wskazane, zresztą chyba ME3 nie ma dubbingu, przynajmniej moja pudełkowa wersja tak miała.

Beznamiętnego Dorocińskiego (?) w ME1 nie da się słuchać, nieco lepiej Różdżka wypada (Dlatego też grałem żeńską Shephard), ale tylko nieco lepiej.

 

Odnośnik do komentarza

Kinas, co tam jest źle i co zmienić?

wszystko?

 

zobacz jaką drogę ma np. ciężarówka przyjeżdzająca do miasta z północy chcąc pojechać do dzielnicy Ropa

 

ogarnij sobie jakieś przygotowane skrzyżowania i zjazdy z workshopa

Odnośnik do komentarza

 

Kinas, co tam jest źle i co zmienić?

wszystko?

 

zobacz jaką drogę ma np. ciężarówka przyjeżdzająca do miasta z północy chcąc pojechać do dzielnicy Ropa

 

ogarnij sobie jakieś przygotowane skrzyżowania i zjazdy z workshopa

 

 

E tam gotowce, metoda prób i błędów :P

 

 

 

jeszcze wybierałeś kawiarkę ? :D pytałes o nią na poczatku grudnia :D

 

rozumiem samochód, mieszkanie , ale miesiac nad zakupem kawiarki :)

 

 

Nie miałem wcześniej kasy, dopiero skończyłem dwie umowy o dzieło :P No i to, że mam teraz za to hajs nie oznacza, że go nie szanuję i będę wydawał bez przemyślenia. Dziś obejrzałem jeszcze przypadkowo program "wiem co jem i co kupuję" i zdecydowanie dla mnie najlepsza kawiarka ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...