Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno przejeżdzałem przez Bułgarską przy stadionie, ale tylu dzwigów nie było ( jeśli mnie pamięć nie myli były 3-4 ). Ja wątpie by zdąrzyli do czerwca, uważam że powinni robić od nowa ( byli by zapewne dalej posunięci w budowie ). Mam pytanie dotyczące dachu, czemu z jednej strony dach będzie niższy a z drugiej wyższy?

Odnośnik do komentarza

Ja na stadion nie narzekam. Wizualnie będzie dawać radę. Kratownice się świetnie prezentują - fajnie to wygląda już w tej chwili. Czy stadion będzie nam służył długo? Oby tak.

 

Co w Lechu?

 

Salicinovića chcą dalej wypożyczać. Handzić i Golik mają oferty na wypożyczenie. Temat Jodłowca przerwany z powodu angażu w Warszawie Bakero. Glik i Sadlok temat aktualny - ktoś z tej dwójki na zimę w Lechu. Zaki blisko Lecha jednak (Prof ;) ).

 

Kotor trzy tygodnie przerwy.

Odnośnik do komentarza

Udany mecz Kamińskiego, chłopak ma 17 lat i widać było, że jeszcze ma problemy z koordynacją ruchową przy prowadzeniu piłki, ale jak na debiut (tych paru minut z Ruchem nie liczę) spisał się poprawnie, zresztą dawno w defensywie nie było niewymuszonych błędów, miła odmiana.

 

Następna ściepa WL powinna być na chłodnicę dla Peszki, żeby czasami jednak pomyślał, zanim zaatakuje piłkę - dwa niepotrzebne wejścia, dwie żółte kartki i mógł znów być jednym z powodów straty punktów. A tak po prawdzie to mógł mieć po kwadransie hat-tricka na koncie.

 

Podoba mi się Burić, wiele spokoju wniósł ten chłopak do naszej gry z tyłu, i widać, że obrońcy mają do niego coraz więcej zaufania.

 

Natomiast po raz kolejny zawiódł Mikołajczak, po zejściu Semira graliśmy niestety w 10. A tymczasem podobno dla nas za słaby Traore znów rozegrał dobre spotkanie, facet jak mało kto w tej lidze umie grać plecami do bramki.

Odnośnik do komentarza

Natomiast po raz kolejny zawiódł Mikołajczak, po zejściu Semira graliśmy niestety w 10. A tymczasem podobno dla nas za słaby Traore znów rozegrał dobre spotkanie, facet jak mało kto w tej lidze umie grać plecami do bramki.

 

Z Twoja opinia się nie zgodzę. Chłopak ma duża ambicji, chęci i woli walki, kilka razy namieszał, a to, że Lewy nie potrafił wykorzystać jego dwóch świetnych podań to nie moja wina. Swoją droga w 86 minucie Lewy powinien mecz skończyć. To są sytuacje, które czynią go napastnikiem, a nie snajperem ;)

 

kamiński natomiast moim zdaniem na boisku nie wiedział co robić. Uciekał od piłki, był od Plizgi dużo wolniejszy. Raz miał farta, świetnie interweniując, kiedy jego brak szybkości pozwolił mu dobrze interweniować. Nie widzę go w tej chwili w zespole.

 

Burić? Mamy bramkarza :jupi:

 

Bandrowski - czyli "kółka wsteczne" to jedno wielkie nieporozumienie.

 

Cieszy mnie osobiście to, że Możdżeń coraz częściej gra i dostaje szanse od Ziela.

Odnośnik do komentarza

 

kamiński natomiast moim zdaniem na boisku nie wiedział co robić. Uciekał od piłki, był od Plizgi dużo wolniejszy. Raz miał farta, świetnie interweniując, kiedy jego brak szybkości pozwolił mu dobrze interweniować. Nie widzę go w tej chwili w zespole.

hmm wiadomo, ze to nie jest obecnie nasz nr 1, ale czy stracilismy gola przez jego babola? Mial kilka dobrych jak i kilka niepewnych interwencji. Jak na debiut w wieku 17 lat - napewno na plus.

 

Bandrowski - czyli "kółka wsteczne" to jedno wielkie nieporozumienie.

bez przesady. Bandrowski byl jednym z lepszych wczoraj na boisku!

 

Generalnie bardzo wazne 3 punkty, przed nami dwa spotkania we Wronkach z Polonia B i Korona i zdobycie w nich 6 pkt pozwoli spedzic zime w top3.

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że jest skreślony i jest na tej ławce byle ją zapełnić.

 

Zielu mówił na konferencji, że lepsze wrażenie na nim sprawia Kamiński.

Pewnie to była taka kurtuazja, żeby zmotywować młodego. ;) Skoro Luis ma odejść w zimie, to lepiej ogrywać przyszłościowego 17-latka, dodatkowo grającego na pozycji z którą są spore problemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...