Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no kto tu jeszcze wierzy w cokolwiek co Pucek pisze? Wiarygodność prawie jak GW na czele z Żytnicką ( http://s4.ifotos.pl/...png_rxqprrq.png). Nagłośnienie na sektorze gości jest praktycznie zerowe. No chyba, że sektor gości jest pusty i siedzi tam w okolicy sam Pucek z aparatem słuchowym, szklanką przyłożoną do pleksi i rogiem byka do drugiego ucha i coś tam słyszy wtedy. W sytuacji jak jest doping na pełnej k*** to nie słychać co kocioł przeciwny śpiewa a co dopiero szept spikera.

Wyszło jak wyszło z tą minutą ciszy. 54 minutę to nikt nie wiedział, bo od rana był w podróży, a pierwsza minuta to jak prowadzący stoi tyłem, dolne rzędy za flagami, doping jest w pełni to ciężko mu się zorientować . Tak jak pisał Litar: poł sektora próbowąło doł wraz z prowadzącym uspokoić. Słabo to wyszło, ale nie była to akcja planowana i przeprowadzona z premedytacją bo szacunek Smolarkowi się należał. Może będzie jakies oświadczenie w tej sprawie, może na nastepnym meczu oddaniu hołdu, nie wiem.

Odnośnik do komentarza

To tak informacyjnie dla tych co wyzywali kiboli Lecha od najgorszych.

Tak skojarzyło mi się z anegdotą, którą opowiadał kiedyś Smoleń o Amerykanach.

Amerykanie nie są wcale tacy źli. Oni najpierw napadną, a potem przeproszą.

 

Mówiąc krótko. Mogłeś napisać tylko to pierwsze zdanie. To drugie jakoś mi trąci ignorancją. Ale może to tylko moje odczucia.

Odnośnik do komentarza

Qcz, jak Cię lubię, tak niestety nie wmówisz mi, że część towarzystwa nie wiedziała/nie domyślała się, że przed meczem będzie minuta ciszy ku pamięci Smolarka. Daliście dupy na całego.

Smolarek to nie była postać kojarzona tylko i wyłącznie z Widzewem. To jest uznanie dla Wybitnego Reprezentanta Polski, piłkarza, który w swojej karierze ugrał medal mistrzostw świata będąc jedną z czołowych postaci tej drużyny. Akcję z 54 minuty można pominąć, bo sam, jako kibic Wisły, o niej nie wiedziałem.

Wytłumacz mi, dlaczego próbujecie na siłę się usprawiedliwiać? Bo tak odbieram wypowiedzi tego waszego Litara. Prowadzący nie wiedział? To on jakiś odcięty od rzeczywistości jest? Teraz będzie na Lechu minuta ciszy, bo będziecie grać mecz u siebie i to jest oczywiste, ale nawet jak jedziecie na wyjazd to nie pieprzcie, że jesteście odcięci od rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

Co nagle Murawski, Arboleda, Stilic czy Rudniev oduczyli sie grac?

Nie zapominajmy że Murawski niedawno wrócił po kontuzji, Arboleda ma prawie 33lata, lepszy już na pewno nie będzie, Stilic myślami już od dawna jest poza Poznaniem, a Rudniev sam sobie sytuacji nie stworzy. Lechowi potrzebna jest przebudowa, nie można w nieskończoność łatać składu wychowankami, czy przeciętnymi obcokrajowcami jak Bruma. Czas już chyba powiedzieć że problemy Lecha nie są spowodowane jedynie przez błędy Bakero, ale również wąską kadrą, pełną wypalonych zawodników i ligowych przeciętniaków. W Poznaniu przespano ostatni rok, nie sprowadzono żadnego wartościowego zawodnika i teraz widać tego skutki.

Odnośnik do komentarza

http://www.lechpoznan.tv/film/Zmiany-musza-nastapic-Karol-Klimczak

 

Wiadomo - nie ma pucharów tak więc nadciąga rewolucja. Bardzo mnie jednak intryguje to co powiedział Klimczak. Czyżby w końcu przejrzeli na oczy i przyznali się do błędów? :o Jeśli słowa o wzmocnieniach (i to nawet kilku :| WTF?!) okażą się prawdą, to wcale nie musi być to jakiś wielki upadek. Na rynku zawodników bez kontraktu można znaleźć wielu i nie muszą to być wcale jakieś lamy. Podoba mi się podejście, że kto nie zapieprza ten odpada. Wiem, że nie mamy zbytnio powodów do wierzenia "górze", jednak mam nadzieję, że nareszcie nie będą tylko rzucać słów na wiatr, ale staną i powiedzą: Tak, popełniliśmy błąd, a teraz zróbmy coś by to naprawić.

 

Szkoda tylko, że wszystko dzieje się tak późno :(

Odnośnik do komentarza

Lepszy jeden konkretny wstrząs i marsz ku górze, niż życie w stagnacji. Jeśli ten sezon ma być poświęcony na wyciągnięcie odpowiednich wniosków przez zarząd, to chyba pierwszy raz od dawna cieszę się, że Lech gra jak gra ;)

Zaskakuje mnie, że Rumak ma takie pełne poparcie Klimczaka - wolna ręka w niemal każdej kwestii :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Qcz, jak Cię lubię, tak niestety nie wmówisz mi, że część towarzystwa nie wiedziała/nie domyślała się, że przed meczem będzie minuta ciszy ku pamięci Smolarka. Daliście dupy na całego.

Smolarek to nie była postać kojarzona tylko i wyłącznie z Widzewem. To jest uznanie dla Wybitnego Reprezentanta Polski, piłkarza, który w swojej karierze ugrał medal mistrzostw świata będąc jedną z czołowych postaci tej drużyny. Akcję z 54 minuty można pominąć, bo sam, jako kibic Wisły, o niej nie wiedziałem.

Wytłumacz mi, dlaczego próbujecie na siłę się usprawiedliwiać? Bo tak odbieram wypowiedzi tego waszego Litara. Prowadzący nie wiedział? To on jakiś odcięty od rzeczywistości jest? Teraz będzie na Lechu minuta ciszy, bo będziecie grać mecz u siebie i to jest oczywiste, ale nawet jak jedziecie na wyjazd to nie pieprzcie, że jesteście odcięci od rzeczywistości.

jak będą rozruchy na mieście, to powinieneś spróbowac zapanować nad tłumem, teorię masz już opanowaną, no i bardzo mi imponuje to uogólnianie...

 

tymczasem Rumak miał tydzień konia i być może nie skończy się tylko na efektownych gadkach - ta liga jest tak słaba, że o dziwo! mamy jeszcze szansę na puchary

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...