Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A kontrakt Wojtkowiaka nie wygasa z końcem czerwca? Bo jeśli tak, to 600 tys. euro za gracza, którego za nieco ponad 5 m-cy można mieć za darmo, brzmi nieco nieprawdopodobnie...

 

Co do Klicha, Magath jest ponoć zainteresowany wypożyczeniem polskiego pomocnika, ale tylko na pół roku bez dyskusji o prawie ewentualnego pierwokupu. Śląsk miał proponować Wolfsburgowi wypożyczenie do grudnia wraz z wpisaną kwotą odstępnego w sytuacji, gdyby klub z Wrocławia chciał Klicha wykupić. Niemcy nie byli zainteresowani takim rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Ale ja nie kwestionuję tego, że go chcą - zastanowiło mnie, czy aby na pewno chcą dać niemałą kasę za kogoś z kończącym się kontraktem. Bo skoro mając 5 m-cy do końca umowy Wojtkowiak wart jest 600 tys. euro, to ile byłby wart, gdyby przedłużył o powiedzmy 2-3 lata umowę z poznańskim klubem? Trzy razy tyle?

Odnośnik do komentarza

Na gwałt brakuję im obrońcy, więc może dlatego tak bardzo chcą Wojtkowiaka.

 

Gdyby sprzedali i Wojtkowiaka i Kikuta, to ciekawy jestem kto by grał na prawej obronie. Z tego co czytałem to zarząd zaproponował Grześkowi nowy kontrakt. Trzeba szczerze powiedzieć, że Wojtkowiak tą rundę miał bardzo przeciętną i przy zdrowym Kikucie miałby trudniejsze zadanie wywalczenia sobie miejsca w podstawowej jedenastce. Też do końca nie wiadomo jak gra Kikut, więc trudno jest wywnioskować cokolwiek, ale sądzę, że byłby w takiej samej formie co Grzesiek, a może nawet lepszej.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chyba po dzisiejszym meczu nie ma już wątpliwości co do tego, że trener zostanie zmieniony w najbliższych dniach. Płakać z tego powodu nie będę. Szkoda, że drużyna budowana jeszcze od czasów Franka Smudy będzie już tylko wspomnieniem, bo nie wyobrażam sobie, żeby po tym sezonie cokolwiek z niej zostało. Stilic odejdzie, Rudnev pewnie też i kilku kolejnych drogich w utrzymaniu zawodników, których uda się sprzedać. Idzie młodość, zobaczymy co ze sobą przyniesie :)

Odnośnik do komentarza

 

Jose Mari Bakero odwołany z funkcji trenera

 

Zarząd KKS Lech Poznań informuje, iż w związku z niezadowalającymi wynikami zespołu, zadecydował że Jose Mari Bakero zostaje odwołany z funkcji pierwszego trenera drużyny.

 

za lechpoznan.pl

Ciekawe, kto za niego.

Edytowane przez Dudek
Odnośnik do komentarza

Z ludzi z "nazwiskiem" Probierz jest oczywisty. Michniewicz jest jeszcze, no ale on nie ma sukcesów, a i w Lechu już był. Maaskant odpada dlatego, że jest obcokrajowcem, obcokrajowcem jak Bakero ;) Podejrzewam, ze gdyby Chorzów był w okolicach ósmego miejsca i grał o pietruszkę, to udałoby się skusić pana Fornalika, który póki co jest imo najgorętszym nazwiskiem trenerskim w lidze. Ale Ruch ma swoje cele, a i zapewne trener nie zostawi fajnego, własnoręcznie zbudowanego zespołu dla bandy parobków kopiących się w czoła za 3x większa płacę. Choćby i jego pobory miały wzrosnąć trzykrotnie ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety, Fornalik i Lenczyk są aktualnie nie do wyciągnięcia. Jak do poniedziałku nie znajdą nowego to Rumak będzie prowadził treningi i dopóki kogoś nie znajdą to pewnie Rumak poprowadzi drużynę na Górnik. A tak BTW to grajki znów dostały z tej okazji dwa dni wolnego. Kondycyjnie jesteśmy jedną z najgorzej przygotowanych drużyn :/

 

http://lechnews.pl/k...go-szkoleniowca

Odnośnik do komentarza

Na dziś zdecydowanie Probierz, bo potrzeba zmiany natychmiast, a nie długofalowej polityki. Probierz rokuje największe nadzieje, że będziemy mieć puchary. Co do Fornalika - teraz z Ruchu nie odejdzie, a póki co trudno powiedzieć jak się sprawdzi w zasobniejszym niż Ruch w finanse klubie. No i u nas większa presja jest. Fornalik to interesująca niewiadoma.

Odnośnik do komentarza

Prędzej Skorża, ale teraz to pierdolenie, tak samo jak "pewniak" Probierz był.

Pisałem już na FB - u mnie na czysta kartę i kredyt zaufania na najbliższe 3 mecze + PP. Nie ma go co na starcie skreślać i tak ten sezon jest już w pizdę a może będzie z niego drugi Guardiola ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...