Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszałem że Saidi po spadku do Cracovii chce wrócić do Holandii, choć nie twierdzę przydałby się. Dudu byłby za drogi dla włodarzy Lecha. Arboledy trzeba się pozbyć, bo wątpie żeby wynegocjowali korzystny kontrakt dla Lecha. Ale jeśli Lech ma z powodzeniem grać w LM/LE, to musi się wzmocnić, a w Polsce nie ma dobrych zawodników o dobrych cenach (zarówno odstepne, jak i horendalne wynagrodzenia). A więc trza brac talenty z jak najbardziej egzotycznych krajów, które by dobrze grały za przysłowiową kiść bananów

Odnośnik do komentarza

Dudu może rozwiązać kontrakt z Widzewem.

 

Ja również chętnie wymieniłbym Arboledę na kogoś młodszego, tańszego i lepszego, ale starałem się to analizować w sposób realistyczny, a nie własnego widzimisię. Nie sądzę, żeby znalazł się ktoś kto kupi Manu, może jacyś Szejkowie, ale wątpię :P.

 

Nie mogę edytować, więc za ewentualnego dubla przepraszam ;).

 

Myślę, że wielkiej rewolucji w Poznaniu nie będzie, odejdzie 4-5 zawodników i przyjdzie podobna ilość graczy plus 2-3 piłkarzy z ME czy wracających z wypożyczeń. Jeśli chodzi o transfery to pewnei głównie z Ekstraklasy, fajnie byloby pozyskać jakiś zdolnych zawodników z niższcych lig, a jeśli chodzi o obcokrajowców nie grających w Ekstraklasie to zdecydowanie prędzej przyjdą goście z Bałkanów lub słabszych europejskich lig takich jak węgierska.

 

No i muszę przyznać, że wprowadzanie młodych zawodników przez Rumaka mi się podoba, fajnie że Lech ciągle jest polskim zespołem i mam nadzieję, że latem zamiast egzotyków przyjdą jacyś Polacy, a szansę dostaną wyróżniający się na wypożyczeniach czy w Młodej Ekstraklasie zawodnicy Lecha.

Odnośnik do komentarza

Tak myśłałem, żeby może kupić na skrzydła z ewentualnych spadkowiczów Saidiego i Razacka Traore. Ale Saidi coraz mniej mi się podoba, może w klubie, w którym odpowiedzialnośc jest rozłożona na więcej osób grałby lepiej, bo w Craxie robi tylko dużo bezproduktywnego wiatru. A Janas zaczął zdobywać punkty na klubach w których ma znajomości (szkoda, że na Legii, którą też trenował nic nie zdobędzie, bo Legia musi wygrać i się nie położy przed myśliwym), więc Lechia się ślizgnie. Tylko Bandrowski jest interesującą propozycją.

Odnośnik do komentarza

No i jest dobrze, a jeśli sobie przypomnę tabelę, gdy Rumak przejmował Lecha to jest po prostu fantastycznie. W następnym sezonie w Poznaniu będą europejskie puchary, więc cel, który przed sezonem był celem minimum, a po 2/3 sezonu wydawał się nie możliwy do zrealizowania jest osiągnięty. W końcówce ważnym piłkarzem Lecha okazał się Bartosz Ślusarski :mellow:. Bez niego, przynajmniej w teorii zamiast 6 punktów z Podbeskidziem i Polonią byłyby tylko 2 oczka. Rudniew znowu miał kilka okazji, ale coś mu ostatnio brakuje skuteczności, najważniejsze że wykorzystał jedenastkę.

 

Lato zapowiad się naprawdę ciekawie, liczę na to, że zarząd nie będzie tak skąpy jak w ostatnim czasie i odpowiednio wzmocni zespół, który awansuje do fazy grupowej Ligi Europejskiej i będzie potrafił połączyć grę w pucharach z udanymi występami w Ekstraklasie. Wierzę w Mariusza Rumaka, oby tylko miał z kim pracować.

Odnośnik do komentarza

A Janas zaczął zdobywać punkty na klubach w których ma znajomości (szkoda, że na Legii, którą też trenował nic nie zdobędzie, bo Legia musi wygrać i się nie położy przed myśliwym), więc Lechia się ślizgnie.

Odszczekuję! - Lechia chyba mecz sezonu. :D

 

Czar nekromancki najlepszych kiboli w Polsce pod tytułem Na Rumaku do Europy - wypalił! Gratuluję nam wszystkim. :)

 

Spróbujmy jeszcze raz:

Szkoda tylko, że na Wiśle, którą też trenował Orest, Śląsk zdobędzie mistrza, bo Wisła nie musi wygrać i się położy przed Orestem. :]

Odnośnik do komentarza

Nadzieja w tym, że Orest nie przepada się z Michałem. Jeśli Wisła nie puściłaby tego meczu Śląskowi będzie się o tym długo mówić. Tylko jeszcze Ruch - więc podchodzę do tego chłodno. Dobrze byłoby rozpocząć puchary nie 5 lipca, a później, bo liga startuje dopiero w połowie sierpnia.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zaczęło się: Trałka w miejsce Injaca.

Moim zdaniem to choć nie jest to piłkarz z wyższej półki, to ma spore szanse być następcą Bandrowskiego. Injacowi to już bliżej do emerytury niż nowego klubu i było to widać na boisku. Trałka powinen być takim "zapierdalaczem" w srodku pola - na co bardzo liczę :)

 

Kto następny?

Odnośnik do komentarza

Zawsz sie zastanawialem jak ten Tralka zrobil tak nawet niezla kariera w Polsce, ba nawet mial epizod w kadrze. . . Jego firmowym zagraniem zawsze bylo podanie do tylu, jakbym mial go porownac to troche tak na wyrost - ale to taki polski Carrcik ;)

Odnośnik do komentarza

Zawsz sie zastanawialem jak ten Tralka zrobil tak nawet niezla kariera w Polsce, ba nawet mial epizod w kadrze. . . Jego firmowym zagraniem zawsze bylo podanie do tylu, jakbym mial go porownac to troche tak na wyrost - ale to taki polski Carrcik ;)

ja bym chłopaki tak szybko tej łatki nie przyklejał, jak był u nas, to całkiem dobrze się prezentował i to zarówno z grą do tyłu jak i do przodu, nogi nigdy nie odstawiał, w Polonii trochę przy leserował, ale jak się idzie tam na wakacje, to nie ma się co dziwić... moim zdaniem top3 letniego okna, bdb. posunięcie Lechitów

Odnośnik do komentarza

Ja się z transferu Trałki cieszę. Szkoda, że odchodzi Dima Injac, ale tak czysto piłkarsko to Trałka nie powinien być gorszy, szczególnie że u Injaca już było widać niewielki, ale jednak regres formy ze względu na wiek. Sporym plusem Trałki jest to, że w odróżnieniu od tych wszystkich "gwiazd" Ekstraklasy wygląda, przynajmniej w wypowiedziach na normalnego faceta ze sporym dystansem do siebie (te słynne przeróbki "trałkowania"). Fajne jest również to, że do Lecha trafia Polak ;).

 

Bardzo chciałbym, żeby klub jednak dogadał się z Kikutem, chociaż szanse są na to niewielkie :/. Coś się teraz mówi o jakimś ghańskim napastniku grającym w lidze norweskiej szwedzkiej :-k.

Odnośnik do komentarza

http://www.lechpozna...piotr,rutkowski

 

Okienko transferowe już na dobrą sprawę już się rozpoczęło, bo już jeden transfer mamy. Kiedy możemy spodziewać się kolejnego, lub kolejnych?

Na pewno przed 18 czerwca, bo wtedy zjeżdżają się zawodnicy i rozpoczynamy przygotowania do pierwszego meczu w Lidze Europy.

Jeszcze mają czas ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...