Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

A co takiego żenującego było bo nie rozumiem?

Jeżeli gra lider z drużyną aspirującą do tytułu mistrzowskiego to oczekiwania wtedy są o wiele większe niż w przypadku zwykłych spotkań.

Przede wszystkim nie podobała mi się schematyczna gra obydwu drużyn. Mało było ciekawych akcji, które były zakończone celnym strzałem na bramkę. W ogóle akcji było jak na lekarstwo a ofensywna gra w wykonaniu obydwu drużyn kulała. Ze strony Legii ani jednego celnego strzału, za to Lech miał 5 strzałów z których żaden nie stworzył realnego zagrożenia dla bramki Muchy (poza bramką Rengifo). Jeżeli chcecie się czarować, że obejrzeliście znakomity mecz to wolna droga. Ja widziałem jedno ze słabszych spotkań w OE jakie pokazywał na żywo w tym sezonie C+.

No ale rozumiem, że w Wodzisławiu przywykliście do wyższego poziomu piłkarskiego i takie mecze Was po prostu nudzą
tej, chyba tak, w wodzisławiu to dopiero jest futbol a nie taki hajziel co Icon?

O ile w przypadku BDM do tak żenującego i prostackiego poziomu dyskusji przywykłem, tak ze strony Twojej michu jest to dla mnie zaskoczenie in minus.

Odnośnik do komentarza
O ile w przypadku BDM do tak żenującego i prostackiego poziomu dyskusji przywykłem, tak ze strony Twojej michu jest to dla mnie zaskoczenie in minus.

To był żart (emotka klucz -> :keke:) tak samo jak Twoja ocena "żenującego meczu". Nie miałem na celu obrazić Ciebie ani Wodzisławia, ale zapomniałem, że o Aglo mówi się dobrze albo wcale :roll:

 

Jeżeli chcecie się czarować, że obejrzeliście znakomity mecz to wolna droga. Ja widziałem jedno ze słabszych spotkań w OE jakie pokazywał na żywo w tym sezonie C+.

 

Mimo wszystko zaufam swojemu gustowi, a także fachowcom z C+. Mecz mi się podobał (pomijając już, że do obu drużyn żywię skrajnie różne uczucia więc byłem zaangażowany emocjonalnie). Poza strzałami nie brakowało nic, a z kolei brak tych strzałów nie wynikał z apatii drużyn czy maksymalnego murowania, tylko doskonałej postawie taktycznej obu defensyw. Tak jak powiedział dzisiaj Wieszczycki - "Piłka nożna to gra błędów, a takich w Poznaniu po prostu brakowało" (nie, nie jest moim guru, ale akurat zgadzam się z ta opinią) Wolę taki mecz niż dzisiejsze 2-1 Groclinu w Lubinie na ten przykład, że o derby Łodzi nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Boże, jaka ta wiara na forum Lecha jest za przeproszeniem pierdolnięta. A vivace to już w ogóle nieporozumienie jakieś. Tamtego forum się czytać nie da. Ci ludzie mają jakieś kółko wzajemnej adoracji i jak ktoś napisze coś co nie jest po ich myśli to autor dostaje bana, albo w najlepszym wypadku kończy się na skasowaniu posta.

OT: Nie jedyne to takie forum klubowe. Na innych to też nagminne praktyki. Wobec których podziękuję i postoję z boku, jak to miało miejsce w przypadku forum Śląska... :TO

Odnośnik do komentarza
A co takiego żenującego było bo nie rozumiem?

Jeżeli gra lider z drużyną aspirującą do tytułu mistrzowskiego to oczekiwania wtedy są o wiele większe niż w przypadku zwykłych spotkań.

Przede wszystkim nie podobała mi się schematyczna gra obydwu drużyn. Mało było ciekawych akcji, które były zakończone celnym strzałem na bramkę. W ogóle akcji było jak na lekarstwo a ofensywna gra w wykonaniu obydwu drużyn kulała. Ze strony Legii ani jednego celnego strzału, za to Lech miał 5 strzałów z których żaden nie stworzył realnego zagrożenia dla bramki Muchy (poza bramką Rengifo). Jeżeli chcecie się czarować, że obejrzeliście znakomity mecz to wolna droga. Ja widziałem jedno ze słabszych spotkań w OE jakie pokazywał na żywo w tym sezonie C+.

No ale rozumiem, że w Wodzisławiu przywykliście do wyższego poziomu piłkarskiego i takie mecze Was po prostu nudzą
tej, chyba tak, w wodzisławiu to dopiero jest futbol a nie taki hajziel co Icon?

O ile w przypadku BDM do tak żenującego i prostackiego poziomu dyskusji przywykłem, tak ze strony Twojej michu jest to dla mnie zaskoczenie in minus.

moj post to tez byl zart a wlasciwie prowokacja skierowana przeciwko Iconowi ;P(dostalem warna za prowokowanei woen klubowych phiii :)) A ta w ogole chyba nie powiesz mi ze mecz Twojej odry to takie "zwykle " spotkanie?? wg. spotkanie Lech-Legia stalo na bardzo dobrym poziomie, co innego postawa WL. Skandal!! Ciekawe co chcieli pokazac bijac swoich braci! Wspolczuje Ci Prof.

Odnośnik do komentarza
[...] spotkanie Lech-Legia stalo na bardzo dobrym poziomie, co innego postawa WL. Skandal!! Ciekawe co chcieli pokazac bijac swoich braci! Wspolczuje Ci Prof.

Spokojnie nikt nam nie wlal, bo my zesmy nie bluzgali..wrecz przeciwnie byla utarczka z tymi, ktorzy bluzgac chcieli. Co do postawy WL to nie WL dokonala wlotu. Wogole nie widze powodu by tutaj o tym dyskutowac. Na forum Lecha zamkneli temat, bo ostrej wymianie zdan i tyle. "Racje" sa po obu stronach, bo jesli wpuszcza sie kogos do "swojego domu" to nie wypada mu jechac od k*%$@#$, ale z drugiej strony wystarczylo wjechac i opierdzielic a nie klepnac kilka osob. W sumie bylismy stosunkowo blisko centrum zdarzenia i nie widzialem, by sie bito...baa by wlano kilku osoba...przeciez jakby zaczela sie lekka bojka to po chwili caly sektor by ruszyl. My poszlismy tam kibicowac naszym...choc wiadomo ze na takim meczu nie ucieknie sie od kilku bluzg..ale bez przesady. Winni temu sa glownie spici jednomeczowcy, ktorzy byli 1 raz w sezonie na meczu, jedynie w celu pobluzgania sobie. Na nastepnym meczu ich nie bedzie i wszystko powinno wrocic do normy....

Odnośnik do komentarza
"Racje" sa po obu stronach, bo jesli wpuszcza sie kogos do "swojego domu" to nie wypada mu jechac od k*%$@#$

 

Pierdu pierdu, Qczu. Po pierwsze, ja ani większość stadionu nie wpuszczaliśmy, a kontynuując Twoją analogię, jak Twój współlokator chce kumpli na imprezę zaprosić, to się najpierw chyba pyta :>. A po drugie, jak się wpuszcza kogoś do "swojego domu", a gdy jedzie się z rewizytą, na dzień dobry dostaje się kamieniem, a potem Twoi znajomi dostają na ganku oklep przy biernej postawie gospodarzy, to się takich ludzi drugi raz do siebie nie zaprasza. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Michu u nas było to samo, na trybunach podczas meczu z Legią [po 'pojednaniu'] było mordobicie miedzy najeżdżajjącymi na Legie a tymi którzy chcieli tylko dopingować Pasy :] Długo był rozłam, ale w końcu wyburzyli sektor D i sprawa przyschła :keke:

 

W zasadzie rozumiem troche tych 'nie najeżdżających' tak jak Qcz napisał... jezeli zgadzamy się by byli u nas na sektorze to nie pasuje na nich kurwować :]

Odnośnik do komentarza

Podtekstów w tej sprawie jest fpisdu i trochę. Facet, który oberwał na V, zapewne sam się też o to prosił, ale mi chodzi o bardzo prostą zasadę - w sobotę wziął podpity gościu z agresją 21, za tydzień panu wypatrującemu kandydatów do uspokojenia coś się pomyli i w ryja zarobi enchi, Qcz, albo ja. Nie tędy droga. Tyle że tym nie powinni zajmować się kibice, tylko klub i ochrona, która tradycyjnie wpuszcza na stadion wszystko, co jest w stanie się poruszać na czworakach i zbyt ostentacyjnie nie wymachuje flaszką.

Odnośnik do komentarza
dokladnie na bramce powinni nie wpuszczac spitusow i tyle. Sprawa jest dosc sliska i jakos nie chce mi sie roztrzasac...

Tak się mówi, ale jakbyś się postawił takiej osobie mającej 2m wzrostu :keke:

 

Nie ma obowiązku pracować w firmie ochroniarskiej, prawda?

Nie nie ma. Ale zatrzymanie jakiegoś kibica przez ochrone jest prowokacją dla kolejnych...

Odnośnik do komentarza
Emilian Dolha nie zagra w piątkowym meczu z Cracovią Kraków. Bramkarz Kolejorza na jednym z treningów doznał urazu stawu łokciowego. Lekarze wykluczają jego występ w najbliższym spotkaniu. Kolejne badania wykażą jak długo pauzował będzie ?Ema".

 

:jupi: Kotor w bramce! :D

Nie ma sie z czego cieszyć, nie pamiętasz już ile razy Krzysiek przyprawiał kibiców o siwe włosy ?:) Taki fach bramkarza... Raz rozgrywa lepszy, raz gorszy mecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...