Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Nienajlepszy mecz i wagon szczęścia, ale najważniejsze że jest korzystny wynik i punkty do rankingu.

MoM - zdecydowanie Gancarczyk. Pokazał, że może byc rozwiązaniem problemów reprezenacji z lewą obroną. Ponadto duży plus dla Kasprzika. Z pozostałych graczy solidnie zagrali Bandrowski i Bosacki. Peszke uratował gol, bo wcześniej był jeźdźcem bez głowy - dużo zamieszania, mało efektów. Duży zawód - Stilic i Rengifo (sprawiali wrażenie jakby byli głowami już w zachodnich klubach). Występ Golika najlepiej przemilczec... kretyński faul, po którym powinien wyleciec, a potem gra w schemacie "podaj do najbliższego partnera i schowaj się za plecami rywali".

A u rywali wielkie wrażenie pozostawił na mnie Akpala, który swoją siłą poniewierał Lechitami, a przy tym świetnie gra ł technicznie.

Ogólnie rzec biorąc, kiedy obudzą się stranieri i w pełni zdrowia będzie Lewandowski szanse Lecha na awans są dosyc duże.

Odnośnik do komentarza

Brawo dla Lecha za ten mecz, mimo tego iż nie był to ich dzień zdołali wygrać z klubem z Brugii. Belgowie byli drużyną lepszą w przekroju całego spotkania, ale w drugiej połowie lechici pokazali już lepszy futbol, trochę szczęścia i mamy świetny wynik, zobaczymy co będzie się działo za tydzień, ale z dzisiejszego spotkania wycisnęli wszystko co można było. Brawa dla Gancarczyka, który uratował jedną bramkę (szczupakiem wybijając piłkę) oraz otworzył drogę do bramki Sławkowi.

 

Jeśli Golik ma być zastępować Stiica to będzie cięzko

Odnośnik do komentarza

MoM to Stilić, gdyby Peszko był bardziej aktywny, Lewandowski grał na swoim poziomie, a zamiast Rengifo i Wilka grali normalni piłkarze to by było nieźle. W pierwszej połowie walczył za dwóch i na tym stracił siły i nie miał jak grać w ataku. Gancarczyk w pierwszej połowie słabiutko, w drugiej miał kilka przebłysków, ale Ivan mógłby Wam zagwarantować gola wcześniej.

 

Co do obrońców to w pierwszej połowie lepszy był Bosacki, w drugiej Arboleda. Injać jak zawsze słabiutko, nie wiem dlaczego Zieliński nie wystawia Kikuta? Bandrowski cienizna, z jego przyjęciami i wytrzymałością by się sprawdził jakby boiska były dwa razy większe.

Odnośnik do komentarza
Gancarczyk w pierwszej połowie słabiutko, w drugiej miał kilka przebłysków

Rozumiem ze to zart. Gancarczyk zagral bardzo dobrze i wielokrotnie ratowal Lecha swoimi interwencjami. Mial spory wklad rowniez przy golu. ;P

 

Ogolnie to brawo dla Lecha za walke do konca. : D

Odnośnik do komentarza

Ogólnie, to czytanie ze zrozumieniem. W pierwszej połowie słabiutko, w drugiej miał kilka przebłysków.

Ten wkład przy golu, to właśnie jeden z przebłysków.

Lol. Przeciez ja to przeczytalem i dobrze zrozumialem i sie z tym nie zgodzilem. : o Wiec nie wiem o co ci chodzi. : p 

Ej, czy wy naprawde uwazacie, ze Gancarczyk (mozliwie obecnie jedyny Polak dobrze grajacy na lewej stronie) zagral slabo? ;o To powedzcie, ktora strona w 1 polowie atakowali Belgowie? Lewa! I kto ich wtedy zatrzymywal? Kto? Gancarczyk.   :]  Gancarczyk byl wyrozniajaca sie w Lechu postacia i zagral dobrze. Nie wiem dlaczego macie do niego pretensje. xd

 

Counter, k. xd

 

 

Odnośnik do komentarza

@Dmq, mam prośbę, ogranicz proszę liczbę odstępów w swoich postach.

 

Lech dzisiaj był w słabej dyspozycji dnia, mimo to zagrali tak jak powinni, na zero z tyłu i wcisnęli coś przeciwnikowi. Nikogo bym specjalnie nie wyróżniał, gdyż zespół zagrał w miarę równo. Golik mi bardzo podpadł tym faulem, dla takich ludzi nie ma miejsca w futbolu. Ogólnie 1:0 przed rewanżem to świetny wynik, wystarczy strzelić bramkę na wyjeździe i już się rywale muszą namęczyć by odrobić. :)

Odnośnik do komentarza

Strasznie widać brak Murawskiego.. Bandrowski to jednak nie ta klasa. Stilic jest cieniem zawodnika z zeszłego sezonu, a Golik to jakieś nieporozumienie. Wilk jest solidnym ligowcem i nic ponadto. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale z taka gra jak wczoraj to Lech dostanie bęcki w Belgii.

Z zaciekawieniem czekam na Zapotoke. Może on wypełni ta lukę w środku pola.

Odnośnik do komentarza

Rzut wolny Seweryna to miazga byla :) dawno nie widzialem tak minimalnego pudla :) mina GK tuz po kozle obok slupka byla wymowna :) ogladalem tylko 2 polowe i Gancarczyk pozamiatal, swietny ciag na bramke, koncowke gral niemal jak Cafu za dobrych lat :)

 

A Arboleda powinien sie zastanowic i albo potrenowac wiecej albo zaprzestac swoich ofensywnych wejsc ala Lucio bo dwa razy tak sie obcial ze tylko nieudolnosc rywali sprawila ze nie bylo kontry po stracie pilki ( za daleko wypuszczona ) przez tego wybitnego dryblera :doh!:

Odnośnik do komentarza

Dodam, że Arboleda jakiś taki lelawy w tym sezonie w ofensywie, dobrze, że w obronie daje radę. Duży plus (razem z Bosym), że powstrzymali Akpalę. Ten Marokańczyk i Vargas, to w naszej lidze byliby królami, chyba, że różne takie Goliki by ich pozabijały. Co do Golika - fatalny występ, ale trzeba mieć spore poczucie humoru, żeby wsadzić go od razu na takiego konia. Injać poprawny mecz jak na nuworosza na DR, ale miał szczęście, że atakowali głównie od strony Gancarczyka. Ten ostatni bardzo dobrze już od początku meczu. :) Szczupak - to interwencja sezonu jak dla mnie. Bandrowski dobrze, a Stilić nie nadaje się póki co do 442 - słabo w ofensywie, a wślizgi rokują spore szanse na kartki. Tzn. mam na myśli poważny futbol, bo w naszej lidze może być. Skrzydła zastopowane, a ataku nie mieliśmy: Lewy po kontuzji, a Rengifo, to zapamiętałem głównie z dośrodkowań, tylko on powinien je wykańczać, a nie dośrodkowywać...

 

Nie chcę przedwcześnie oceniać Zielińskiego, ale przegraliśmy taktycznie. To my zostaliśmy rozpracowani,a Brugge zostało ustawione pod Lecha idealnie. Cóż, na tym poziomie nie wystarczy "grać swoje"...

 

Generalnie 1:0 dla Lecha, to fuks jak cluj u słonia, ale wydaje się, że w Bruggi zagramy lepiej! :)

 

BTW ktoś zna bilans wszystkich oficjalnych meczów Lecha we Wronkach?

Odnośnik do komentarza

hmm cholera wie czy dobra decyzja...wg mnie na teraz wiecej niz 4mln nie jest warty...8mln ojro? to ponad 33mln pln... mozna by kupic 4 Brozkow za to ;) Choc z 2 strony slowo to slowo, ale chyba zima juz go sie nie utrzyma. Mam nadzieje, ze Czarus juz nie jest menago Lewego i nie dostanie juz prowizji? ;)

a kilkanascie postow temu niektore osoby mowili ze 7 baniek to abstrakcja nawet za rok :P

Odnośnik do komentarza

Dla mine to wygląda jak stwarzanie pozorów, ze "uuu zobacie jak walczymy o Lewego i go nie puścimy za żadne skarby". I kibice mają o czym gadać i zapominają o fatalnej ostatnio grze Lecha.

Druga możliwość, że chcą sprzedać Roberta i windują cenę/badają rynek, mówiąc "zobaczcie, odrzuciliśmy ósemkę".

 

Przeciez dziennikarza Dziennika tam nie było, ktoś musiał wynieść te informacje z tych rzekomych negocjacji. IMO to jest przeciek kontrolowany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...