Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Za FWL: "Powinniśmy podziekować Kikutowi, że nie byliśmy rozstawieni, bo Odense wylosowało Genoę"

 

Na pewno jest to rywal najbardziej w naszym zasięgu, co nie oznacza, że łatwy. Ale z Galatasaray skończyłoby się pewnie 0-6, 0-3, bo to ścisła czołówka tegorocznej LE, Villarreal to też nie Deportivo, Fulham raczej też za wysokie progi, jeszcze Izraelczycy mogli być do ogrania. Losowanie bardzo dobre, teraz poszczuć ich meszkami we Wronkach i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza

Ja też się cieszę, rywal najlepszy dla nas z możliwych do wylosowania. Brugia jest do przejścia, ale mam nadzieję, że nie będzie takich emocji jak z Austrią Wiedeń i spokojnie przejdziemy Belgów. Znowu wszystko zostaje na głowie Lecha (zdobywanie punktów), więc trzeba się dodatkowo sprężyć. Miejmy nadzieję, że będzie to ostatni sezon jak na razie w Lidze Europejskiej (za rok mam nadzieję Liga Mistrzów), wypadałoby więc godnie pożegnać sie z rogrywkami, może ćwierćfinał? :>

Odnośnik do komentarza

Mamy szczęście w losowaniu. Teraz należy tylko odpowiednio przygotować się do spotkania, zagrać na miarę możliwości i powinniśmy zobaczyć Kolejorza w fazie grupowej :) Ciekawe, czy działacze planują jakiś wzmocnienia, oprócz Zapotoki. Absolutnym priorytetem powinno być sprowadzenie klasowego partnera dla Arboledy, bo to co wyczyniał Bosy w Gliwicach wołało o pomstę do nieba... Liczę na dobry ruch naszego "komitetu transferowego" i długą przygodę Lecha w LE :)

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanko ile punktów do rankingu zdobyliśmy 5 lat temu? chodzi o ten sezon , który teraz nam odpadnie.

Jako kraj czy chodzi Ci o Lecha? Lech 0,5 stracił, a w tym już ma 1,875

 

tak chodzi mi o Lecha.Chciałem policzyć sobie kiedy ewentualnie zdąbedziemy tyle punktów aby na przyszły sezon współczynnik był większy niż w tym sezonie .A 5 lat temu ile zdobyliśmy punktów do rankingu? może wyjdzie że już mamy o troszkę większy

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanko ile punktów do rankingu zdobyliśmy 5 lat temu? chodzi o ten sezon , który teraz nam odpadnie.

Jako kraj czy chodzi Ci o Lecha? Lech 0,5 stracił, a w tym już ma 1,875

 

tak chodzi mi o Lecha.Chciałem policzyć sobie kiedy ewentualnie zdąbedziemy tyle punktów aby na przyszły sezon współczynnik był większy niż w tym sezonie .A 5 lat temu ile zdobyliśmy punktów do rankingu? może wyjdzie że już mamy o troszkę większy

 

2,50 punktów zdobyliśmy 5 lat temu.

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanko ile punktów do rankingu zdobyliśmy 5 lat temu? chodzi o ten sezon , który teraz nam odpadnie.

Jako kraj czy chodzi Ci o Lecha? Lech 0,5 stracił, a w tym już ma 1,875

 

tak chodzi mi o Lecha.Chciałem policzyć sobie kiedy ewentualnie zdąbedziemy tyle punktów aby na przyszły sezon współczynnik był większy niż w tym sezonie .A 5 lat temu ile zdobyliśmy punktów do rankingu? może wyjdzie że już mamy o troszkę większy

 

2,50 punktów zdobyliśmy 5 lat temu.

czyli trzeba przejść Brugge i jeśli byśmy grali w grupie Ligi europejskiej to na przyszły sezon rozstawienie byłoby pewne :D i duża szansa na kolejne punkty chyba że trafilibyśmy na taką Genoe jak Odense :D ah popłynąłem za daleko chyba troche....

Odnośnik do komentarza

Zapotoka już praktycznie na 100% w Lechu, przechodzi jeszcze neutralne badania medyczne w Berlinie od których prawdopodobnie będzie zależeć cena.

Rozumiem, że przychodzi z kontuzją i ma być leczony w Lechu?

 

No i właśnie po to są te badania, bo Dubnica twierdzi że Zapotoka kontuzji nie ma.

Co ciekawsze wystawiają go w meczach ;|

Odnośnik do komentarza

No i właśnie po to są te badania, bo Dubnica twierdzi że Zapotoka kontuzji nie ma.

Co ciekawsze wystawiają go w meczach ;|

Aha. No to w takiej sytuacji zdanie, że jest on praktycznie na 100% w Lechu jest chyba nie na miejscu. Bo pewnie lekarze Lecha znajdą jakąś kontuzję, aby zbić z ceny (choć nie twierdzę, że faktycznie nie ma kontuzji). Jego obecny klub będzie stał przy swoim, że gość jest zdrowy i będzie pat.

Odnośnik do komentarza

No i właśnie po to są te badania, bo Dubnica twierdzi że Zapotoka kontuzji nie ma.

Co ciekawsze wystawiają go w meczach ;|

Aha. No to w takiej sytuacji zdanie, że jest on praktycznie na 100% w Lechu jest chyba nie na miejscu. Bo pewnie lekarze Lecha znajdą jakąś kontuzję, aby zbić z ceny (choć nie twierdzę, że faktycznie nie ma kontuzji). Jego obecny klub będzie stał przy swoim, że gość jest zdrowy i będzie pat.

 

Ale sytuacja jest raczej taka że są ustalone 2 warianty ceny- jeśli byłby kontuzjowany, lub jeśli nie :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...