Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Niemieckie kluby to daleko szperaczy nie wysłali stąd ich tylu:) Na pewno gwiazdy Lecha też będą obserwowane.

 

No ciekaw jestem jak się mecz potoczy. Trzeba wykorzystać atut własnego boiska. Oglądałem ostatnio ze 3 mecze Udine i myślę, że przy totalnej ofensywie lechitów jaką przeważnie prezentują włosi mogą się pogubić ostro...oby:)

Odnośnik do komentarza

Nie widziałem jeszcze Udine w akcji, ale z tego co czytałem, to podobno prezentują odmienny styl od włoskiej ligi. Zamiast dobrze grać w destrukcji, to napierają do przodu. Wystarczy sobie przypomnieć początek obecnego sezonu i zabójczą formę Udinese (choć później przydarzył się kryzys).

Odnośnik do komentarza

Udine straciło w tym sezonie w Serie A już 36 bramek (w 24 meczach). W całej lidze jest to jeden z wyższych wyników, więc typowo włoskiej piłki w sloganowym znaczeniu zdecydowanie nie grają. Na ławce ma zasiąść kilku lepszych zawodników m.in. Di Natale. Tym bardziej est szansa żeby było dobrze. Choć u buków Udinese jest faworytem. I chyba słusznie. W każdym razie :polska:.

Odnośnik do komentarza

Po meczu:

 

Turina -- wyciagnal wiele, robil co mogl, nie mial asekuracji obroncy czesto....Ale...on nie potrafi grac nogami , jego piatki to maks wykop na pomoc, a nie na napastnikow, to juz lepiej z reki rzucal. Z pierwszej pilki tez nie najlepiej,pod presja,no ale...

 

 

Arboleda - RAZ dal sie ograc, w 2 polowie, poza tym mistrz, bramka samoboj przypadkowa, Turina wyplul przed siebie akurat w niego. Bramka dla Lecha, pieknie:D.

 

Injac- gral dobrze, ale gol dla Udine , pierwszy to chyba jego wina... No i " na barana" :keke: .

 

Ivan - Musi sie nauczyc wrzucac , nie "bomby" :|.

 

Murawski - Dno, kiwal , tracil, podania slabe, ciagle przekladania na prawa noge...

 

Stilic - Swoj poziom, dobra gra.

 

Lewy- odwalal dobra robote, zastawial sie odgrywal, troche sie marnowal na poczatku na skrzydle, gdzie nie radzil sobie. Gdy wszedl Bandrowski od razu lepiej.

 

Rengifo - Bramka, kazdy by strzelil, Ogolnie gral slabo...

 

Wilk - Opanowanie i wykonczenie akcji 5 :doh!: :doh!: Poza tym niezle, powinien zejsc Muraś, a nie on...

 

 

To tak na goraco.:D

 

 

Edit: Wie ktos jaka ławka Lecha była?

Odnośnik do komentarza
Murawski - Dno, kiwal , tracil, podania slabe, ciagle przekladania na prawa noge...

 

To tak na goraco.:D

 

To chyba jednak na garaco- Murawski Workrate 20 - jak zawsze starał sie odbior i podania dobrze- gorzej stale fragmenty ale absolutnie żadne dno

Odnośnik do komentarza

Według mnie, Lewy MoM. Denerwuje mnie gra nogami Turiny, oraz nabicie Arboledy gdzie padł samobój. On na naukę nie jest za stary, więc mam nadzieję, że na treningach przyłoży się bardziej do trenowania nóg, i piąstkowania. Stilić też nie mógł znaleźć rytmu, ale miał udział przy bramce i to się liczy. Zastanawia mnie, co z Kikutem, czy nie mógł on zastąpić Peszki na prawej flance? Wiem, że nie jest to piłkarz kalibru Lewego, ale jednak prawo skrzydłowy, który ma wyćwiczone granie na tej pozycji. Fenomenalnie pobudził się do gry Arboleda. Świetnie w środku pola w odbiorze spisywał się Injać, i szczerze mówiąc oczekiwałem tego od niego, oglądając ostatni mecz Rafała w reprezentacji.

Zdenerwowała mnie akcja - słupek, poprzeczka. Moim zdaniem powinno być 3:2, ale nie będę narzekał, w końcu to nie pojedynek ligowy, z przeciętniakiem ekstraklasy :)

Odnośnik do komentarza
Po meczu:

 

Turina -- wyciagnal wiele, robil co mogl, nie mial asekuracji obroncy czesto....Ale...on nie potrafi grac nogami , jego piatki to maks wykop na pomoc, a nie na napastnikow, to juz lepiej z reki rzucal. Z pierwszej pilki tez nie najlepiej,pod presja,no ale...

 

 

Arboleda - RAZ dal sie ograc, w 2 polowie, poza tym mistrz, bramka samoboj przypadkowa, Turina wyplul przed siebie akurat w niego. Bramka dla Lecha, pieknie:D.

 

Injac- gral dobrze, ale gol dla Udine , pierwszy to chyba jego wina... No i " na barana" :keke: .

 

Ivan - Musi sie nauczyc wrzucac , nie "bomby" :|.

 

Murawski - Dno, kiwal , tracil, podania slabe, ciagle przekladania na prawa noge...

 

Stilic - Swoj poziom, dobra gra.

 

Lewy- odwalal dobra robote, zastawial sie odgrywal, troche sie marnowal na poczatku na skrzydle, gdzie nie radzil sobie. Gdy wszedl Bandrowski od razu lepiej.

 

Rengifo - Bramka, kazdy by strzelil, Ogolnie gral slabo...

 

Wilk - Opanowanie i wykonczenie akcji 5 :doh!: :doh!: Poza tym niezle, powinien zejsc Muraś, a nie on...

 

 

To tak na goraco.:D

 

Wilk był najgorszy na boisku. Od początku meczu zagrywał do tyłu, bał się zdecydowanie wejść i ogólnie bardzo słabo. W Fortunie kurs na Lecha był 3,1 poszedłem obstawić, dałem 5 dych a się okazało, że kurs zmalał do 2,55... Troszkę się zdenerwowałem, ale trudno. I powiem wam, że mogę zawsze tracić 5 dych jeśli Lech będzie tak grał. Oczywiście w UEFA, bo w polskiej lidze życzę wam żebyście pogubili punkty. We włoszech ich popędzimy. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Turina powinien dostać chwytanie 3, cały czas piąstkował :/

Injac bardzo dobry mecz, ale Quagliarelle krył chyba Renifer?

Muraś niestety słabo...

Stałeś kiedyś na bramce? Sam spróbuj sobie taką śliską piłkę łapać...

 

Pierwsza bramka to błąd w kryciu, drugą zawalił niestety Turina, ale wieszać na nim psów za niełapanie piłki nie można.

Odnośnik do komentarza
Turina powinien dostać chwytanie 3, cały czas piąstkował :/

Injac bardzo dobry mecz, ale Quagliarelle krył chyba Renifer?

Muraś niestety słabo...

Stałeś kiedyś na bramce? Sam spróbuj sobie taką śliską piłkę łapać...

 

Pierwsza bramka to błąd w kryciu, drugą zawalił niestety Turina, ale wieszać na nim psów za niełapanie piłki nie można.

 

 

Ale to się dość często powtarza, nie chodzi tylko o ten mecz.

Odnośnik do komentarza

Swietny mecz.. Gdyby juz obowiazywaly nowe przepisy i przerwa trwala 20 minut, to bylibysmy juz jedna noga w nastepnej rundzie ;) Niestety ten feralny poczatek 2 odslony :/

 

Ale wielkie brawa za walke, widac bylo brak Peszki..

 

Turina - pewny punkt

Wojtkowiak - walczak niesamowity

Djurdjevic - patrz Wojtkowiak

Bosacki - jakos tak niemrawie, a w 15 minucie to powinien byc karny..

Munu - serducho do gry i walki

Wilk - do zdjecia juz w przerwie. Po raz kolejny do bólu przewidywalny :/ Skoro ja przed TV wiem co on zrobi, to tym bardziej wiedziec beda obroncy klasy Domizziego czy Zapaty..

Stilic - Stilic powinien mieć important matches=20

Muraś - moze w slabszej dyspozycji, ale i tak duzo dawal druzyny

Incjac - dla mnie MOM :respekt: Za przechwyty i "wio koniku" :keke:

Lewy - nadzwyczaj madrze i dojrzale

Renifer - strzelil bramke, wiec rozgrzeszony

Bandrowski - znakomita zmiana

 

Jedna rzecz ktora chcialbym podkreslic - znakomite czucie gry przez sedziego. Oczywiscie nie ustrzegl sie kliku drobnych bledow, ale pozwolil na twarda walke i nie zwracal uwagi na teatrzyki :)

 

A za tydzien - "wszystko sie moze zdarzyc" ;)

 

P.S. Ktos siedzial jeszcze na ławce oprócz Bandrowskiego? :-k

Odnośnik do komentarza

Ta pilka nie dosc, ze byla sliska to jeszcze nabierala predkosci wiec wielcy znawcy zlapcie sobie taka pilke a pogadamy :>. Turina wg mnie dobrze gral, z Arboleda pech, ze ten stal przed nim. Fantastycznych 2 obron z pierwszej polowy to juz nie pamietacie? Kibice sukcesu heh :> Martwia mnie te wzmocnienia Lecha, chyba transfery wyszly pokroju Cueto skoro zadnego Smuda nie wpuscil :/ ale poczekajmy do Ligi..

Odnośnik do komentarza
Swietny mecz.. Gdyby juz obowiazywaly nowe przepisy i przerwa trwala 20 minut, to bylibysmy juz jedna noga w nastepnej rundzie ;) Niestety ten feralny poczatek 2 odslony :/

 

Ale wielkie brawa za walke, widac bylo brak Peszki..

 

Turina - pewny punkt

Wojtkowiak - walczak niesamowity

Djurdjevic - patrz Wojtkowiak

Bosacki - jakos tak niemrawie, a w 15 minucie to powinien byc karny..

Munu - serducho do gry i walki

Wilk - do zdjecia juz w przerwie. Po raz kolejny do bólu przewidywalny :/ Skoro ja przed TV wiem co on zrobi, to tym bardziej wiedziec beda obroncy klasy Domizziego czy Zapaty..

Stilic - Stilic powinien mieć important matches=20

Muraś - moze w slabszej dyspozycji, ale i tak duzo dawal druzyny

Incjac - dla mnie MOM :respekt: Za przechwyty i "wio koniku" :keke:

Lewy - nadzwyczaj madrze i dojrzale

Renifer - strzelil bramke, wiec rozgrzeszony

Bandrowski - znakomita zmiana

 

Jedna rzecz ktora chcialbym podkreslic - znakomite czucie gry przez sedziego. Oczywiscie nie ustrzegl sie kliku drobnych bledow, ale pozwolil na twarda walke i nie zwracal uwagi na teatrzyki :)

 

A za tydzien - "wszystko sie moze zdarzyc" ;)

 

P.S. Ktos siedzial jeszcze na ławce oprócz Bandrowskiego? :-k

Z kilkoma punktami się nie mogę zgodzić.

Turina - druga bramka jest jego autorstwa. Wybił piłkę przed siebie przy niegroźnym strzale, po równie niegroźnej dobitce znowu próbował wybić piłkę przed siebie. Czy był tam Arboleda, czy napatnik rywali, to już nie miało większego znaczenia.

Stilic - jedyne co zrobił to odciagnięcie rywali, którzy go mocno pilnowali. Nie udawało mu się uwolnić z ich opieki. Do tego fatalne rzuty rożne. Wszystkie bite zbyt nisko i zbyt krótko.

Murawski - bardzo dużo strat w środku pola, zero kreatywności przy kontrach. Moim zdaniem dzisiaj zdecydowanie najsłabszy punkt Lecha (no może poza Wilkiem).

 

Generalnie wynik bardzo pechowy. Udinese nie pokazało nic poza chamstwem i jedyne na co zasłużyli to 2 czerwone kartki (jedna za uderzenie Rengifo i druga żółta dla Domizziego), oraz kilka żółtych. Dwie bramki to zdedydowanie zbyt dużo w stosunku do jakości ich gry.

Odnośnik do komentarza

Raz ze stan murawy byl taki a nie inny i pilka nabierala szybkosci po kontakcie z nia na pewno nie ulatwial interwencji bramkarzom. Widze glosy ze Ivan nie lapal, a Sami to co tez łapał? Łapał jak dostał w "koszyk". I to strzał "mucha". Po drugie nie dosc ze pilka jest mokra co utrudnia chwyt nawet jak masz łapki z pianką aqua ( a takich obaj nie mieli bo Ivan mial chyba Sells'y a Samir Uhlsport), to przy temperaturze bliskiej 0, rece w rekawicy naprawde nie sa tak sprawne na ile mogloby sie wydawac ( bo o ile gracze z pola maja wełniaki które jako tako grzeją to łapy gk tego absolutnie nie zapewniaja, baaa czesto sa przewiewne zeby dłoń nie pociła sie nadmiernie. A watpie by na tym poziomie jakis gk zdecydowal sie na ubranie wełniaków pod rękawice :o ). No i mimo ze te pilki maja 45 warstw i niby wcale nie nasiakaja woda to i tak swoje przyjmuja wody. Tyle o braku chwytu Turiny, ktory przy wszystkich swoich interwencjach na "chwyt" parował piłkę do boku. Strzał przed 2 bramką był bardziej na refleks jak dla mnie :)

 

Wybycia nogami - akurat to nie jest atutem Chorwata. Okej do piatek mozna sie dowalic, ale na Boga jak mu Arboleda zagrywa pilke 3 razy w czasie meczu w swiatlo bramki na lewa noge i ma jeszcze pretensje do Ivana ze wybyja na aut to nie mam pytani ! ( zauwazyc nalezy ze jak Udine gralo do Samira to dostawal pilke do boku i to na swoja lepsza noge ). W 2 z 3 przypadkow Arboleda mial czasu na tyle aby oddac do kogos innego, ewantualnie samemu wybic.

 

A ogolnie to fajny mecz byl :)

Odnośnik do komentarza
Martwia mnie te wzmocnienia Lecha, chyba transfery wyszly pokroju Cueto skoro zadnego Smuda nie wpuscil :/ ale poczekajmy do Ligi..

 

Zacznijmy od tego, że żadnego z zimowych zakupów na ławce nie było. Siedzieli tam: Kotor, Panama, Tanewski, Hucharski, Bandrowski, Kikut i Cueto.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...