Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Najdurniejszy i najbardziej prostacki tekst jaki ostatnimi czasy pojawił się na polskich stadionach, jest się z czego cieszyc ...

 

Durne i prostackie to jest bycie przeciwko swojemu klubowi, i zawodnikom w nim grającym poprzez walkę z zarządem. Ale powstrzymam się od dalszych komentarzy :]

 

To się powstrzymaj bo nie ma to jak idiotycznie uogólniac, no nie? Skąd wiesz za która ja się stroną opowiadam?

 

Mogli nic nie wymyślać, skoro nie mieli pomysłów...

 

Dokładnie. Jak się nie ma nic do powiedzenia to się milczy i tyle. No ale widac naigrywanie się z czyjegoś nazwiska, którego nikt sobie nie wybierał, to dla niektórych żart najwyższych lotów. Współczuję.

Odnośnik do komentarza
To się powstrzymaj bo nie ma to jak idiotycznie uogólniac, no nie? Skąd wiesz za która ja się stroną opowiadam?

 

Szczerze nie interesuje mnie to po której stronie. Ale rzucanie w prezesa tortami, bluzgi w stronę zarządu klubu, któremu się kibicuje, i w ogóle cała otoczka mająca na celu zlikwidowanie chęci ITI do inwestycji w klub jest żałosna. Szkoda tylko, że jak ktoś chce zrobić dobry klub z Legii to źle. Bo coś tam nie pasuje. Nie wnikam w to o co dokładnie chodzi, ale w ten sposób Legii daleko nie zajdzie. A na dobrze tego klubu Wam chyba zależy.

 

 

Dokładnie. Jak się nie ma nic do powiedzenia to się milczy i tyle. No ale widac naigrywanie się z czyjegoś nazwiska, którego nikt sobie nie wybierał, to dla niektórych żart najwyższych lotów. Współczuję.

 

Szanowny Jacuś w Poznaniu mile widziany nie jest. A wyśmiewanie się z nazwiska no cóż. W jakieś nazwijmy to "wojnie" wykorzystuje się wszystkie argumenty i wszystkie możliwości jakie się ma. Lepiej powiedzieć "Ren coś tam" niż nazwać sprawy po imieniu. :doh!:

Odnośnik do komentarza
To się powstrzymaj bo nie ma to jak idiotycznie uogólniac, no nie? Skąd wiesz za która ja się stroną opowiadam?

 

Szczerze nie interesuje mnie to po której stronie. Ale rzucanie w prezesa tortami, bluzgi w stronę zarządu klubu, któremu się kibicuje, i w ogóle cała otoczka mająca na celu zlikwidowanie chęci ITI do inwestycji w klub jest żałosna. Szkoda tylko, że jak ktoś chce zrobić dobry klub z Legii to źle. Bo coś tam nie pasuje. Nie wnikam w to o co dokładnie chodzi, ale w ten sposób Legii daleko nie zajdzie. A na dobrze tego klubu Wam chyba zależy.

 

Człowieku, powiedz mi, o czym Ty piszesz? Coś z tobą nie tak? Co ja mam wspólnego z rzucaniem w prezesa tortem i bluzgami w stronę zarządu i jaki to ma związek z tym, że hasło które cię bawiło było żałosne!? Ogarnij się trochę bo śmieszny jesteś. I co to za liczba mnoga na końcu? "Wam" czyli komu?

Odnośnik do komentarza
Jak już musieliście się na nim wyżyć to chyba lepiej było użyć klasycznego: wypier***aj i było by po sprawie :roll: Chyba lepsze to niż wymyślać slogany rodem z podstawówki :picard:

 

Było nie raz, i nie tylko to.

 

Co ja mam wspólnego z rzucaniem w prezesa tortem i bluzgami w stronę zarządu i jaki to ma związek z tym, że hasło które cię bawiło było żałosne!? Ogarnij się trochę bo śmieszny jesteś. I co to za liczba mnoga na końcu? "Wam" czyli komu?

 

Wam, mówię o kibicach Legii. A Ty wspólnego z żadnym rzucaniem może i nie masz nic, nie interesuje mnie to, ale dla mnie to jest żałosne.

Odnośnik do komentarza
Tylko, ze go swoja wypowiedzia zaszufladkowales do tych kibicow ktorzy sa przeciw ITI :>. Mogliscie na niego tylko gwizdac i byloby po sprawie. Z relacji znajomych wiem, ze na trybunach prawie non stop lecialo *wypierd..* ;)

 

Ja słyszałem gwizdy, od czasu do czasu, które tam pomiędzy tym co jechaliśmy szło. II trybuna kilka razy jakieś bluzgi zainicjowało. A co do zaszufladkowania, ja nie wnikam kto jest za kto przeciw, brałem pod uwagę kibiców Legii, a nie rozdzielam ich na jakieś grupy. Janusz też kibic, i identyfikuje się z kibicowaniem Lechowi, a nie ma z tym nic wspólnego.. :] Nie chciałem na pewno nikogo urazić, ale jak mówię nie wnikam w to kto i co.

 

Mi transparent się podobał, zresztą nie tylko mi, a Bąkowi się należało. Tak z perspektywy kibica Lecha. Tak jak należało się Madejowi, tak i jemu. I nie chodzi i tu o to, że on grał dla repry, nie ujmuję tego co on dla niej zrobił, ale patrzę z innej perspektywy, perspektywy kibica Lecha. Wy sądzę, że z trochę innej :]

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie chodzi o to, czy patrzymy z perspektywy kibiców Lecha, czy kibiców innego klubu. Jeśli chodzi o mnie, to rozumiem, że kibice na stadionie czują antypatię do pewnych zawodników. Gwizdy, buczenie, czy nawet jakieś wulgarne okrzyki najczęściej są na porządku dziennym i chyba musimy się do tego przyzwyczajać. Uważam jedynie, że tekst, którym zachwyca się społeczeństwo jest według mnie strasznie prostacki i nie posiada w sobie nic śmiesznego. Chociaż to moja subiektywna ocena ;)

Odnośnik do komentarza
Tylko, ze go swoja wypowiedzia zaszufladkowales do tych kibicow ktorzy sa przeciw ITI :> . Mogliscie na niego tylko gwizdac i byloby po sprawie. Z relacji znajomych wiem, ze na trybunach prawie non stop lecialo *wypierd..* ;)

to ciekawych masz znajomych. Wypier** lecialo raz jak dostal zolta kartke, pozatym gwizdy byly.

sie uczepiliscie tego transparentu, lepiej jakby napisali: jeb** k** Baka? Wtedy by bylo "normalnie"? Sam sobie jest winen tej "nienawisci". Normalne nie bylo potraktowanie z Zidana zawodnika przeciwnej druzyny. Nawet jak tu ktos pisze w felworze walki takie zachowanie jest niedopuszczalne! Bylo minelo, nie ma co afery z tego ironicznego transparentu nadal robic.

Odnośnik do komentarza

Oj Prof widzialem troche i to na zywo jak sie bawia kibice. Pod tym wzgledem nie ustepuje Wasz stadion w niczym Zachodowi :) Tylko uwazam, ze tego transparentu nie musialo byc. Byl to mowi sie trudno, moze next time nic takiego sie juz nie pojawi :).

 

Qcz: Nie wiem gdzie byli ale cos wspominali o jakims bebniarzu co cala imperze rozkrecal :). W sumie nie zdiziwlo mnie to co powiedzieli bo na kazdym stadionie sa bluzgi. Moze to byly pojedyncze krzyki sie powtarzajace nie wiem. Ja z persepktywy TV slyszalem tylko *Gola, gola strzelcie qr.. gola* :)

Odnośnik do komentarza
Ja nie mowie, ze mu sie nie nalezalo tylko na Europejskich stadionach raczej takich rzeczy sie nie wywiesza. Gwizdajta ile wlezie ale bez przesady :) Gdyby byl czarny posadziliby Was o rasizm :D

 

Ta a piszesz to, jako ktoś kto nie zna obcych języków, czy ktoś kto nie chce dostrzec oczywistych oczywistości :>

 

 

Jak dla mnie tekst ok, nawet śmieszny, no ale ja chamem jestem :>

 

Oj Prof widzialem troche i to na zywo jak sie bawia kibice. Pod tym wzgledem nie ustepuje Wasz stadion w niczym Zachodowi :) Tylko uwazam, ze tego transparentu nie musialo byc. Byl to mowi sie trudno, moze next time nic takiego sie juz nie pojawi :) .

 

Qcz: Nie wiem gdzie byli ale cos wspominali o jakims bebniarzu co cala imperze rozkrecal :) . W sumie nie zdiziwlo mnie to co powiedzieli bo na kazdym stadionie sa bluzgi. Moze to byly pojedyncze krzyki sie powtarzajace nie wiem. Ja z persepktywy TV slyszalem tylko *Gola, gola strzelcie qr.. gola* :)

 

Na meczach Lazio to i se swastyki powiewają :P

Przecież "Gola, gola strzelcie kurwom gola" to tak jak być na weselu i nie zaśpiewać "Gorzko, gorzko" ot taki standard jak dla mnie nic obraźliwego :D Bardziej wkurwiające i obraźliwe i zupełnie bezsensowne dla mnie to "Jebać, jebać PZPN" (swoją drogą akurat tego nie usłyszałem). Trzeba jeszcze kibicowsko oddzielić mecz u siebie od meczu na wyjeździe. Na wyjazd jadą wyselekcjonowani a u siebie przychodzą wszyscy - pikniki, niedzielni kibice czy też kibice sukcesu, którzy przychodzą na mecz nachlani tylko po to żeby porobić wieś i pokurwić na wszystko. Na ogół żeby nie zarobić w ryj zaczynają śpiewać osoby w około takiej oosby a później już leci.

 

Dr.Strange edit :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...