Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Taa.. juz dzis mieli sie przelamac i? Smiem twierdzic, ze wcale nie awansowali lepsi.. Lech w obecnej formie zrobilby z nich drugi GP :)

 

Nie no GCZ to mógł być dzisiaj, ale warunków musi być spełnionych kilka. Swoją drogą, liczę na ciekawe drużyny. Chętnie widziałbym jakiś Turków, bo kibicowsko mocne te kraje z tamtych rejonów. :] A wyjazd na Herthe! :]

Odnośnik do komentarza

„ Drużyna odzwierciedla charakter trenera”

 

To kiedyś zasłyszane stwierdzenia jak ulał pasuje do Lecha - ta drużyna pokazała charakter i entuzjazm, sprawiła, że przeżyliśmy wspaniałe emocje. Tym, co byli tylko zazdrościć ;). Zupełne przeciwieństwo Wisły, gdzie grają albo wypaleni zawodnicy jak Cantoro, Sobolewski, Głowacki, albo ludzie bez charakteru zwycięzców jak Brożek, Brożek...

 

O samej grze można powiedzieć jedno. Lech ma za słabą obronę, aby w tej chwili zaistnieć w Europie. Lewa strona, to było dziurawe sito, przez które niemal każda akcja gości kończyła się zagrożeniem pod bramką Lecha. Inna sprawa, że pomocnicy zupełnie nie podwajali krycia, zostawiając obrońców 1x1.

 

...szkoda szybko straconego gola na 3-2. Czy po bledzie obrocny? Musze sobie ten mecz obejrzec w calosci.

IMHO najbardziej zawinił Arboleda, który zwiał ze swojej pozycji i pobiegł na krótki słupek. Gdyby został na środku obrony, wybiłby piłkę głową bez problemów.

 

 

Edyta pyta nieśmiało, dlaczego (i za co) w kadrze gra niejaki Łobodziński, a taka perełka jak Peszko nie?

Odnośnik do komentarza
O samej grze można powiedzieć jedno. Lech ma za słabą obronę, aby w tej chwili zaistnieć w Europie. Lewa strona, to było dziurawe sito, przez które niemal każda akcja gości kończyła się zagrożeniem pod bramką Lecha.

 

Ja tylko nieśmiało na nasze usprawiedliwienie powiem, że na lewej obronie grał u nas ofensywny boczny pomocnik. Kiedy wykurują się Djurdjević (już zagrał końcówę) i Henriques, a także Kikut i Bosacki, nie będzie tak źle. Potrzebujemy zasadniczo tylko środkowego obrońcy.

Odnośnik do komentarza

Jako ciekawostkę Wam powiem, że po regulaminowym czasie gry musiałem jechać na... zakupy. Bo mnie moja żona (Poznaniara!!!) wyciągnęła. I gdzie tu sprawiedliwość?! Przegapić taką dogrywkę! :doh!:

 

A tak na serio to Lech gra piękną piłkę, ma wspaniały obiekt wypełniony kibicami i bardzo się cieszę, że awansował dalej. Powodzenia w grupie.

Odnośnik do komentarza

Podział na koszyki:

 

koszyk 1

 

AC Milan (Włochy) - 119.934

FC Sevilla (Hiszpania) - 102.837

Valencia CF (Hiszpania) - 83.837

Benfica Lizbona (Portugalia) - 77.176

Schalke Gelsenkirchen (Niemcy) - 67.078

CSKA Moskwa (Rosja) - 59.437 |

Tottenham Hotspur (Anglia) - 55.996

Hamburger SV (Niemcy) - 52.078

 

koszyk 2

 

VfB Stuttgart (Niemcy) - 52.078

Ajax Amsterdam (Holandia) - 51.610

Olympiakos Piraeus (Grecja) - 51.525

Deportivo La Coruna (Hiszpania) - 46.837

Club Brugge (Belgia) - 41.810

Spartak Moskwa (Rosja) - 40.437

Paris Saint-Germain (Francja) - 37.380

SC Heerenveen (Holandia) - 35.610

 

koszyk 3

 

Rosenborg Trondheim (Norwegia) - 35.400

Udinese Calcio (Włochy) - 34.934

Feyenoord Rotterdam (Holandia) - 33.610

Sporting Braga (Portugalia) - 33.176

Slavia Prag (Czechy) - 31.496

Manchester City (Anglia) - 30.996

Galatasaray Stambuł (Turcja) - 30.469

Sampdoria Genua (Włochy) - 28.934

 

koszyk 4

 

Hertha Berlin (Niemcy) - 27.078

Partizan Belgrad (Serbia) - 25.527

AS Nancy (Francja) - 25.380

Portsmouth FC (Anglia) - 24.996

Aston Villa (Anglia) - 24.996

Racing Santander (Hiszpania) - 24.837

FC Kopenhaga (Dania) - 23.748

Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - 17.836

 

koszyk 5

 

AS Saint-Etienne (Francja) - 17.380

VfL Wolfsburg (Niemcy) - 16.078

Standard Liege (Belgia) - 14.810

FC Twente Enschede (Holandia) - 14.610

NEC Nijmegen (Holandia) - 12.610

Metalist Charków (Ukraina) - 10.932

Lech Poznań (Polska) - 6.973

MSK Żylina (Słowacja) - 4.070

Odnośnik do komentarza
Jako ciekawostkę Wam powiem, że po regulaminowym czasie gry musiałem jechać na... zakupy. Bo mnie moja żona (Poznaniara!!!) wyciągnęła. I gdzie tu sprawiedliwość?! Przegapić taką dogrywkę! :doh!:

 

A tak na serio to Lech gra piękną piłkę, ma wspaniały obiekt wypełniony kibicami i bardzo się cieszę, że awansował dalej. Powodzenia w grupie.

 

haha..ty mi nawet nic nie mów- wczoraj musiałem jechać do laski jak sie druga czesc dogrywki zaczynała :doh!: - co zresztą pisałem w Lajfskorze :keke: ...i mnie qur....ca wziela:))

 

Mecz piękny emocjonujący- na tle Lecha -Wisła zagrała kompletnie bez jakiejkolwiek zaciętości i walki- inny charakter drużyny- na ten charakter druzyny skladaja sie niestety ich zawodnicy- wisla oprocz Cantoro nie ma walczaków- same takie ciche chlopaki zamkniete w sobie:)))

 

MoM -Peszko -stamina 20, Pace - 20, Acceleration- 18:) hehehe

Odnośnik do komentarza
Rocki tez nie mial zycia w Warszawie a gra w Legii teraz wiec nigdy nie mowcie nigdy :>

 

Gdy puszczam Bąka, mówię Jacek;)

 

Najdurniejszy i najbardziej prostacki tekst jaki ostatnimi czasy pojawił się na polskich stadionach, jest się z czego cieszyc ...

 

Jak ktoś nie oglądał meczu albo chce sobie co nieco przypomniec to polecam ten oto świetny filmik. Mnie nadal ciary przechodzą :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...