Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem dlaczego u nas wygrywa przekonanie, że wystarczy zrobić z piłkarzy niewolników, trzymać ich za mordę krótko, przy ziemi i zaczną grac jak zaczarowani, na a przede wszystkim "piłkarzyki muszą zapierdalać". Jeśli do świadomości piłkarza samo nie dojdzie, że żeby być najlepszym, trzeba harować, to choćby przyszedł tuzin Petresców, to nic z tego nie będzie. Jeśli jedyną wizją trenera jest "katowanie" graczy i robi to wbrew im, no to nic z tego nie wyjdzie. A jeśli ma wyjść, to trzeba dać trenerowi wolną rękę na parę lat i niech on zbuduje zespół pod siebie, z zawodników całkowicie akceptujących takie, a nie inne metody szkoleniowe. Nie wiem, czy jest to wykonalne w polskich warunkach.

 

No ta akurat fakt, że mogli zwolnić Zielińskiego po porażkach a nie teraz, kiedy zaczął wygrywać...

 

jak już mają zwalniać, to lepiej niech to robia po przemyślanej decyzji, a nie impulsywnie czy jak u JW. Zielińskiemu się uzbierało, były świetne momenty w tym sezonie, ale była też masa fatalnych.

 

Na pewno należą mu się podziękowania za rok poprzedni i za te kilka meczów w LE z obecnego sezonu. No a on sam z mistrzostwem Polski na koncie długo bezrobotny nie powinien być.

Odnośnik do komentarza

Co można wywnioskować po moich poprzednich wypowiedziach całkowicie zgadzam się z Michem jeśli chodzi o sprawę Petrescu. Z niewolnika nie ma pracownika ;). Jeśli chodzi o zwolnienie Zielińskiego to ja zrobiłbym to inaczej, jeśli zarząd chce zwolnić Zielińskiego to powinien zrobić to wcześniej, ale jest jak jest i rzeczywistości nie zmienimy. Mam nadzieję, że ta informacja z Bakero się potwierdzi. Hiszpan nie jest cudotwórcą, ale moim zdaniem to najlepsza z takich realnych opcji. Bakero ma autorytet wśród zawodników ze względu na swoją przeszłość w Barcelonie. Mam nadzieję, że dostanie duży kredyt zaufania i popracuje na Bułgarskiej przez minimum 2 pełne sezony, a zarząd będzie go wspierał i Bask dostanie odpowiednich piłkarzy do swojej układanki. 

 

Jeśli chodzi o Zielińskiego to bardzo miło wspominam poprzedni sezon, w którym z nim jako trenerem zdobyliśmy wreszcie mistrzostwo kraju oraz mecze z Juventusem, Dnipro czy Salzburgiem w tegorocznej edycji Ligi Europejskiej, ale Zielu ideał nie był, popełnił sporo błędów i było to widać przede wszystkim w tym roku, gdzie katastrofalnie graliśmy w Ekstraklasie, a eliminacje do Ligi Mistrzów również słabiutkie w wykonaniu Lecha - szczęśliwa wygrana z Interem Baku oraz słaba gra ze Spartą. Za dobre chwile mu dziękuję, a te złe postaram się jak najszybciej wymazać z pamięci. 

 

Bakero życzę powodzenia, bo jest to bardzo ciekawa osoba, która może dla Kolejorza zrobić wiele dobrego. Mam nadzieję, że nie będzie hiszpańskiej łapanki, a dzięki jego pomocy uda nam się sprowadzić jakiegoś ciekawego gracza z Półwyspu Iberyjskiego, który będzie znacznym wzmocnieniem. Liczę na to, że będziemy grali ładny i przyjemny dla oka futbol i poprawimy wyniki w Ekstraklasie, bo mamy jeszcze o co walczyć w polskiej lidze, ważny będzie też Puchar Polski, ponieważ to dla nas najkrótsza i najłatwiejsza droga do europejskich pucharów w sezonie 2011/2012.

Odnośnik do komentarza
Oficjalne Oświadczenie Zarządu tylko w MAGAZYNIE KOLEJORZ

Już od środy w sprzedaży znajdzie się najnowszy numer Magazynu Kolejorz, a w nim - OFICJALNE OŚWIADCZENIE ZARZĄDU W SPRAWIE TRENERA PIERWSZEGO ZESPOŁU!

 

Śmiech! nie podadzą oficjalnego infa bo znajdzie sie ono w gazecie klubowej. Trzeba kasę zarobić! a jak! sprawa z Bakero była dogadana przed meczem z Wisła...

Odnośnik do komentarza

Ta informacja pokazuje, że zarządowi zależy przede wszystkim na pieniądzach :/ To niestety typowe w polskich zespołach. Drogo sprzedać, tanio kupić, a wynik sportowy na dalszym planie. Wynik z City też pewnie nie ważny, bo szkoleniowiec został zwolniony na dwa dni przed tym spotkaniem, a liczy się przede wszystkim to, że wszystkie bilety poszły :roll:. Ogłoszenie nowego szkoleniowca przez klubową gazetkę pierwszy raz widzę.  

Odnośnik do komentarza

A ja mysle, ze warto dac Bakero szanse. Jesli facet nauczy gwiazdeczki z Lecha grac w pilke i nie przegrywac z druzynami pokroju Gornika, Zaglebia to szansa na dogonienie czolowki mysle bedzie :) Szybko wtedy kibice zapomna o Zielinskim.

Druzyna pokroju Górnika jest na 5 miejscu w tabeli, a twój Lech broni sie przed spadkiem wiec wiecej szacunku dla rywala i bedzie wam łatwiej:)

Odnośnik do komentarza

A ja mysle, ze warto dac Bakero szanse. Jesli facet nauczy gwiazdeczki z Lecha grac w pilke i nie przegrywac z druzynami pokroju Gornika, Zaglebia to szansa na dogonienie czolowki mysle bedzie :) Szybko wtedy kibice zapomna o Zielinskim.

Druzyna pokroju Górnika jest na 5 miejscu w tabeli, a twój Lech broni sie przed spadkiem wiec wiecej szacunku dla rywala i bedzie wam łatwiej:)

Sorry, że się wtrancam, ale gdzie tu brak szacunku? Manort chce, by Lech nie przegrywał z drużynami pokroju Górnika, czyli żeby Lech sam był drużyną tego pokroju. :)

 

Szefowie Lecha od dłuższego czasu pokazują, że nie lubią ryzykować, jeśli chodzi o szkoleniowców i wolą sprawdzone w naszej lidze nazwiska, dlatego Bakero nie jest tu zaskoczeniem. Co ciekawe, poznaniacy znów zbierają to, co wypuścił z rąk JW ;)

Odnośnik do komentarza

Rumunskie media podaja, ze to jednak nie Bakero a Petrescu. No coz przekonamy sie jutro w poludnie choc Rumun bylby mila niespodzianka :)

 

Buffu: Wiesz cos?

 

Ustiano: Jaki moj Lech? Nie mam nic do Gornika i fajnie, ze jestescie wysoko w tabeli ale prawda taka, ze Lech w formie z poprzedniego sezonu nie przegralby w Zabrzu :)

Odnośnik do komentarza

mówią jeszcze gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść :)

 

Co chciałeś nam przekazać tym swoim jakże wiele wnoszącym postem ?

 

Bakero może okazać się lepszy od Zielińskiego o ile oczywiście zarząd Lecha nie będzie taki pojebany jak Pan Wojciechowski...

Odnośnik do komentarza

Popieram pawoja ;)

Ja rozumiem oburzenia typu Lech nie jest klubem, który powinien eksperymentować z trenerami, tylko jak na taką markę w naszym kraju powinien zatrudnić kogoś nie z łapanki a profesjonalistę z doświadczeniem.

Ok, trochę się z tym zgadzam ale co z tego? Skoro jest już ten Bakero, to zamiast jechać po nim trzeba mu dać się wykazać. I tak już do nas przyszedł więc nic nie zrobimy, może tylko się przyglądać. Ja mam nadzieję, że sobie poradzi, bo ważne jest dobro klubu a nie to czy ktoś go lubi czy nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...