Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Lech nie jest klubem, który powinien eksperymentować z trenerami, tylko jak na taką markę w naszym kraju powinien zatrudnić kogoś nie z łapanki a profesjonalistę z doświadczeniem.

 

Fakt! Niestety José Mourinho wybrał Real :/

Też sie dziwię.. poszedł do Madrytu a nie do klubu z taką marką

Odnośnik do komentarza

Lech nie jest klubem, który powinien eksperymentować z trenerami, tylko jak na taką markę w naszym kraju powinien zatrudnić kogoś nie z łapanki a profesjonalistę z doświadczeniem.

 

Fakt! Niestety José Mourinho wybrał Real :/

Też sie dziwię.. poszedł do Madrytu a nie do klubu z taką marką

Przecież podałem to z forum WL a nie wymyśliłem tego sobie, więc po co takie głupie teksty? I to nie ja jestem tego autorem tylko to przytoczyłem.

I z tą marką to wyraźnie jest napisane W NASZYM KRAJU a ty mi tu jakieś żarciki z Mou rzucasz :|

Odnośnik do komentarza

Nie żarciki tylko większość udzielających się w tym temacie traktuje Lecha jako klub z najwyższej półki, zasługujący na najlepszego doświadczonego trenera na świecie...

Bakero jest beeeee to kto Ferguson ?

 

Ludzie Lech nie osiągnął nic oprócz przypadkowego Mistrzostwa Polski :roll:

Na papierze to 'może' jest dobry klub, ale ciągle to tylko klub z ligi polskiej i żaden trener z doświadczeniem do naszego kraju nie przyjdzie bo nie ma takiej potrzeby. Także cieszcie się z tego co macie, Bakero miał przynajmniej doświadczenie zawodnicze i może nauczy czegoś te gwiazdeczki.

Odnośnik do komentarza

Odpowiednim człowiekiem by był Vardan Minasyan. Chłopak ma 36 lat, a już sporo osiągnął. Dwa mistrzostwa Armenii z Pjunikiem, po czym został trenerem reprezentacji, którą przygotowuje do ME 2012. Póki co Armenia wygrała m.in. ze Słowacją(!), czego nasze Orły raczej by nie dokonały. Minasyan w przyszłości może być naprawdę solidnym szkoleniowcem i myślę że można by dać mu szansę.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto Ci to powiedział bo wiadomo, że Lech to nie Barca ani Real, ale chyba każdy kibic chciałby jak najlepszego trenera i tutaj się nie ma co dziwić.

Kibice mogą chcieć, a to co zrobił/robi zarząd to jest inna rzecz.

Mourinho czy Benitez to (oczywista oczywistość) za wysoka półka dla Lecha, ale coraz ciekawsi zawodnicy trafiają do ligi to może i jakiś ciekawy trener się zjawi, chociaż dla Lecha może być za późno.

Nadzieja matką głupich ;)

Odnośnik do komentarza

Na papierze to 'może' jest dobry klub, ale ciągle to tylko klub z ligi polskiej i żaden trener z doświadczeniem do naszego kraju nie przyjdzie bo nie ma takiej potrzeby

 

Pawoj przecież piłkarze i trenerzy to dziwki. Tam gdzie zapłacą tam pójdą.... Rivaldo i wszyscy co jeżdżą grać na "wysokim poziomie" do Kataru i innych szejków, trenerzy i zawodnicy na Ukrainie w Rosji (tam jest kasa więc tam idą).

Odnośnik do komentarza

pawoj, co rozumiesz przez pojęcie "przypadkowe Mistrzostwo Polski"? W Ekstraklasie rozgrywa się 30 spotkań i ten kto ma najwięcej punktów w tabeli po wszystkich meczach zostaje aktualnym mistrzem kraju, nie wiem czy można mieć szczęście przez tak długi okres czasu i przypadkowo zdobyć mistrzostwo. Można przypadkowo/szczęśliwie wygrać mecz, dwa mecze, ale całej ligi już nie ,a co do marki/reputacji Lecha to jest to obecnie dzięki dobrym występom w europejskich pucharach (wyjście z fazy grupowej Pucharu UEFA i dzielna walka z Udine w sezonie 2008/2009 i wejście do fazy grupowej Ligi Europejskiej w sezonie 2010/2011) najbardziej rozpoznawalny i szanowany polski klub w Europie. 

 

Mam nadzieję, że Bakero dostanie duży kredyt zaufania od zarządu, piłkarzy i kibiców, bo jeśli Hiszpan będzie miał czas oraz pieniądze na wzmocnienia to stać go na zrobienie z Lechem dobrego wyniku. Mistrzostwo Polski w tym sezonie jest raczej mało realne, bo do prowadzącej Jagi mamy ciągle bardzo dużą stratę (14 punktów i jeden mecz rozegrany mniej), ale powtórzenie wyniku z sezonu 08/09, ale  tym razem nie w PU, a w LE jest możliwe. Po 3 kolejkach zajmujemy drugą pozycję i piłkarze oraz nowy trener muszą zrobić wszystko co tylko mogą, żeby utrzymać ja do końca. 

Odnośnik do komentarza

Odpowiednim człowiekiem by był Vardan Minasyan. Chłopak ma 36 lat, a już sporo osiągnął. Dwa mistrzostwa Armenii z Pjunikiem, po czym został trenerem reprezentacji, którą przygotowuje do ME 2012. Póki co Armenia wygrała m.in. ze Słowacją(!), czego nasze Orły raczej by nie dokonały. Minasyan w przyszłości może być naprawdę solidnym szkoleniowcem i myślę że można by dać mu szansę.

 

Nie no mistrz z niego, zdobył mistrzostwo z zespołem, który zdobywał je nieprzerwanie od 2001 roku :keke:

Odnośnik do komentarza

Odpowiednim człowiekiem by był Vardan Minasyan. Chłopak ma 36 lat, a już sporo osiągnął. Dwa mistrzostwa Armenii z Pjunikiem, po czym został trenerem reprezentacji, którą przygotowuje do ME 2012. Póki co Armenia wygrała m.in. ze Słowacją(!), czego nasze Orły raczej by nie dokonały. Minasyan w przyszłości może być naprawdę solidnym szkoleniowcem i myślę że można by dać mu szansę.

 

Nie no mistrz z niego, zdobył mistrzostwo z zespołem, który zdobywał je nieprzerwanie od 2001 roku :keke:

 

Nie, nie, Vami :) Jak już te klimaty, to oczywiście tylko Kecbaia :). Z tym, że on akurat jest w tej chwili absolutnie nie do wyjęcia...

Odnośnik do komentarza

Mauro, ja nie wybrzydzałem na Bakero, ale Ci odpowiem :) Nikt nie nazwał Lecha drugim Manchesterem czy klubem o podobnej reputacji. Padło tylko stwierdzenie, że jak na polskie realia Lech jest klubem z bardzo dobrą marką i jest to prawda, a dlaczego to pisałem w swojej poprzedniej wypowiedzi. Ja pisałem to już kilka razy - wolę Bakero od Petrescu i moim zdaniem to obecnie najlepsza opcja, ale osoby którym ten wybór się nie podoba podają logiczne argumenty, a najważniejszym jest to, że nawet na polskim podwórku Hiszpan nie ma sukcesów, ale każdemu trzeba dać szansę i liczę na to, że już w tym sezonie Bakero zdobędzie swój pierwszy puchar w roli szkoleniowca pierwszej drużyny - Puchar Polski.  

Odnośnik do komentarza

Równie dobrze można zapytać dlaczego ktoś uważa go za słabego trenera i jeśli sądzi, że jest za słaby na Lecha to przecenia Poznaniaków.

 

Utrzymał w lidze Polonię w pierwszym sezonie. Na początku drugiego sezonu pracy zostawił zespół w ścisłej czołówce, pracując pod niesamowitą presją Pana JW, w tym wysoko wygrał prestiżowy mecz z Legią. Owszem można powiedzieć, że miał świetnych piłkarzy, ale jak widać drużyna pod wodza innego trenera drużyna spisuje się gorzej.

 

nawet na polskim podwórku Hiszpan nie ma sukcesów

A kiedy miał niby mieć w Polsce te sukcesy?

 

Nikt nie nazwał Lecha drugim Manchesterem czy klubem o podobnej reputacji.

ale sadząc po kręceniu nosem na Bakero, ktoś niezorientowany mógłby pomyśleć, że chodzi o klub o podbnej reputacji ;)

 

 

Padło tylko stwierdzenie, że jak na polskie realia Lech jest klubem z bardzo dobrą marką i jest to prawda

Nie neguję tego, ale jak sam stwierdziłeś są to polskie realia. W Europie to żadna marka, jak zresztą i inne polskie kluby.

Odnośnik do komentarza

 

nawet na polskim podwórku Hiszpan nie ma sukcesów

A kiedy miał niby mieć w Polsce te sukcesy?

 

A w Hiszpanii to czasu nie maił na to?

 

Nikt nie nazwał Lecha drugim Manchesterem czy klubem o podobnej reputacji.

ale sadząc po kręceniu nosem na Bakero, ktoś niezorientowany mógłby pomyśleć, że chodzi o klub o podbnej reputacji ;)

:picard:

Nie no, skoro ma zagraniczne nazwisko to musimy mu padać do stóp.

Odnośnik do komentarza

Gdyby był dobrym trenerem to byłby dzisiaj na miejscu Manciniego, który jest w podobnym wieku i prowadzi Manchester City. Widocznie nie ma wystarczających umiejętności. Trudno się dziwić, bo kilka razy zabierał się za prowadzenie, bądź pracę w jakimkolwiek klubie i najdłużej wytrzymał w Realu Sociedad - cały, okrągły sezon. To niesłychana stabilizacja dla klubu.

 

Kolejne etaty w klubie, już wziął swojego znajomego, nijakiego Luisa od przygotowania fizycznego. Na treningu do piłkarzy po hiszpańsku. Przez 11 miesięcy po polsku tylko "dżem dobry"? Poza tym za 100k zł, czyli 2x więcej niż Zielu, oczekują 2x lepszych wyników i efektów pracy. Stać nas na to?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...