Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Już jutro mega ważny mecz. Wybiera się ktoś z kraju i chcę się jakąś herbatką rozgrzać przed meczem? Zapowiadają -15 a odczuwalne -25. Ciekawe co Włosi na to ;) Bilety zeszły w przedsprzedaży od 80 do 170pln i od razu ruszył czarny rynek z cenami 300-400-500 i schodziły po tyle! Teraz niby po 250 już idą a myślę, że w dniu meczu po kosztach polecą. Remis daje awans i mimo, że już raz wyszliśmy z grupy ten awans będzie inaczej smakował, bo grupa z MC i Juve po losowaniu określana była jako śmierci i wielu uważało, że lepsza niż LM. Nie wiem czy nie byłby to największy sukces klubu w rozgrywkach europejskich. Będzie ciężko - ale mam nadzieję, że jak się nasze "gwiazdy" zawsze spinały na LE tak jutro dadzą z siebie wszystko!

 

filmik podsumowujący ostatni rok działalności WL.
Odnośnik do komentarza

Już jutro mega ważny mecz. Wybiera się ktoś z kraju i chcę się jakąś herbatką rozgrzać przed meczem?

 

Ja herbatkę przed meczem!

 

A co na to Lech? ;) Obydwie drużyny będą miały takie same warunki. Moim zdaniem bajki o tym jak to Włosi boją się mrozu można przemilczeć, bo Poznaniacy z tego co wiem sami nie grali od dawna w takiej kriokomorze ;).

 

Widziałem dzisiaj, jak na trening wyszedł np. Sissoko. Mistrzostwo świata. Gdyby był kibicem to pewnie uznaliby go za jakiegoś terrorystę ;) Oczywiście obowiązkowo jakieś rajstopy z lajkry, ale Chiellini nawet, jak przyszedł na konferencję to w czapce siedział i dopiero, kiedy ją zdjął to go poznałem :)

Odnośnik do komentarza

Nieprawda. Murawa była przykryta od piątku. Faktycznie wygląda fatalnie jest zryta, skopana i wszystko, co złego to się stało, bo temperatura robi swoje. Piłka skacze po niej, jak w Wólce ;) Śniegu na niej nie ma, ale jest wokół murawy, a także na trybunach, więc jeśli ktoś się wybiera na mecz to niech weźmie coś żeby uskromnić sobie śnieg.

 

O rozegranie meczu wpływ ma sędzia, który po konsultacji z lekarzami obu drużyn może podjąć decyzję o odwołaniu meczu, ale to niewiele zmieni, bo będzie trzeba ustalić termin na jego rozegranie, na który zgodę wyrazić będą musiały oba zespoły, więc sądzę, że w grę wchodzi przesunięcie o jeden dzień. UEFA nie ma żadnych wytycznych w sprawie temperatury, ale gdy wynosi ona więcej, niż -15 to do gry wchodzi arbiter.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie czytalem, ze na murawie snieg podobno nadal lezy, prawda to?

kamerka live. Tak jak pisal Buffu - były maty i jeszcze lampy na nich.

Skrobaczka pewnie na parterze, na pietrze z tego co widac nie ma sniegu, ale i tak wszyscy stoja :P

Ciekawe kiedy maja odwolac? o 21.05? Jak 40k ludzi bedzie czekac? Jak co decycja powinna byc ok 15-16...sam nie wiem jakie sa wytyczne. A jak ktos z kraju juz wyjechal na mecz?

Odnośnik do komentarza

no tylko to były inne czasy, gdy podgrzewana murawa była tylko bodaj w Rybniku :] wtedy nie poszło o temperaturę, a o stan murawy

teraz mogą przełożyć z powodu zimna, ale żeby to się stało nie wystarczy tylko "chciejstwo" Włochów, ale zgoda zarówno Lecha jak i UEFA

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, mecz się odbędzie :P

 

Sędzia bądź delegat UEFA lub FIFY może odwołać mecz, nie drużyna gości. Do tego musi być przynajmniej -15 stopni Celcjusza, a nie sądze żeby aż tyle było. Na pewno UEFA nie będzia chciała przekładać meczu, ponieważ wtedy przekłada się go na termin, gdy będzie cieplej, czyli np. godzina 15 nastepnego dnia. A wtedy będzie znacznie gorsza oglądalność, a nie o to chodzi UEFA.

 

Ja się martwię o Rudnevsa, bo może i Kiełb może grać w ataku, ale na pewno nie w systemie 1-4-5-1, a bardziej 1-4-4-2, czyli jako ten cofający się. Ale spoko, będzie dobrze, nam wystarczy remis ;)

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że delegat i sędzia mogą odwołać mecz, ale nie znasz Włochów? Patrz choćby MŚ w siatkówce. Będą strasznie oszukiwać, byle wygrać i starać się niewiarygodnie. Nie wystarczy remis. Z takim nastawieniem przegramy. Sromotnie. Ja liczę na 2:0.

Odnośnik do komentarza

Nie twierdzę, że remis będzie sukcesem, tylko to, że nawet w przypadku porażki Lech nie odpadnie z walki o przejście dalej. Myślę, że spowoduje to większe odprężenie Lechitów (inaczej, mam taką nadzieję) i luz w grze, którego brakowało w pierwszym meczu z Juve. Owszem, Włosi mogą próbować cwaniakować, ale Udinese grało z Lechem przy podobnych warunkach i, z tego co pamiętam, również nie byli szczęścili z tego, mecz się odbył.

Odnośnik do komentarza

W tym miejscu wypada przeprosić za słowa, jakie wypowiedziałem przed sezonem (o tym, że Lech może skompromitować nasz kraj). Mimo, że błędy były (oba mecze z Juventusem Kolejorz powinien wygrać), to pokazali, że jako jedyny klub piłkarski w Polsce jest w stanie grać na równi z najlepszymi w Europie. Moim zdaniem, obojętnie kto zdobędzie mistrzostwo, powinien oddać prawo do gry w europejskich pucharach Lechowi, bo na nich można liczyć, co udowadniają po raz kolejny. Brawo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...