Skocz do zawartości

KKS Lech Poznań


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Sławomir Peszko może nie zagrać w pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europejskiej. Stanie się tak, jeżeli w czwartkowym spotkaniu z Red Bullem Salzburg pomocnik "Kolejorza" zobaczy żółty kartonik.

Peszko ma na swoim koncie dwie żółte kartki i każda następna sprawi, że nie zagra w kolejnym meczu Ligi Europejskiej.

Pomimo zagrożenia, trener Jose Maria Bakero nie zamierza sadzać jednego ze swoich asów na ławce rezerwowych.

- Zagramy w możliwie najsilniejszym składzie - komentuje Hiszpan.

Sam Peszko przekonuje, że nie ma żadnego problemu, bo w meczu z Red Bullem żółtego kartonika na pewno nie zobaczy.

- Jestem zagrożony kartkami, ale to już ciągnie się bodajże od meczu z Salzburgiem w Poznaniu. Wytrzymałem bez kartki cztery mecze, to ten też wytrzymam - mówi poznański pomocnik na łamach serwisu "lechpoznan.pl".

 

Zrodlo: WP

Ciekawe czy da rade.. Mogliby wystawic Kielba i byloby mniejsze ryzyko :-k

Odnośnik do komentarza

11pkt w fazie grupowej...3-2-1 bilans...MC wygrał grupę tylko lepszym bilansem ogólnych bramek...jakby ktoś to przewidział po losowaniu..Ja liczylem na 4 punkty max, byly glosy ze bedziemy mieli 5 porazek i 1 remis. Szok. I jak taka druzyna jest na 11 miejscu w lidze? Te 10 lepszych zespołów to chyba LE wygrałyby z palcem ;) Jutro losowanie.

 

Potencjalni rywale:

 

Bayer Leverkusen

Sporting Lizbona

Villareal

Dynamo Kijów

CSKA Moskwa

Zenit Sankt Petersburg

VfB Stuttgart

PSV Eindhoven/Metalist Charków

PSG

FC Liverpool

FC Porto

Spartak Moskwa

Braga

Ajax Amsterdam

FC Twente

 

Na dobrą sprawę slabych juz nie ma. Wiadomo, ze lepsza taka Braga czy Charkow od Ajaxu czy Liverpoola, ale ja właśnie chciałbym kolejną potęga/legendę widzieć na Bułgarskiej. Taki PSG np :) Byle nie ruskie a az 20% jest, że tak będzie. Jeśli sie gra na równo z MC i eliminuję Juve to żaden przeciwnik z tej grupy nam nie straszny :D ;)

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę to nie ma rywala nie do ogrania, każdego można ograć trzeba tylko w to wierzyć i udowodniliśmy to w meczach z Manchesterem City, Juventusem czy Salzburgiem gdzie większość wróżyła nam wysokie porażki a okazało się, że awans z grupy śmierci wywalczyliśmy po 3 zwycięstwach, 2 remisach i 1 porażce.

 

Ja osobiście życzyłbym sobie Metalista Charków lub Bragę.

Odnośnik do komentarza

Wielkie słowa uznania należą się Lechowi za awans i sposób w jaki tego dokonał. 7 punktów zdobytych przy Bułgarskiej, wygrana w Salzburgu, świetny mecz, aczkolwiek zremisowany w Turynie. Nie ma tutaj zespołu w starciu z którym Kolejorz byłby faworytem. Chciałbym zobaczyć w Poznaniu Ajax lub którąś z drużyn rosyjskich.

Odnośnik do komentarza

Z druzynami ze Wschodu to Lech w formie z meczu dzisiejszego nie ma zadnych szans :) Gdyby nie rosyjscy sedziowie nawet remisu by nie bylo. Kotorowski sie chyba juz definitywnie przekreslil, ale najbardziej mnie ciekawi co z transferami. Z laczeniem Rudnevsa z Arsenalem to chyba ktos sobie niezle jaja robi :)

Odnośnik do komentarza
Z laczeniem Rudnevsa z Arsenalem to chyba ktos sobie niezle jaja robi

 

Menego Łotysza rozsiewa ploty chcąc podbić cenę? ;) IMO rozegrał jedną dobrą rundę w Europie póki co, to jak na klub pokroju Arsenalu całe nic. Moim zdaniem z kluczowych piłkarzy nikt nie odejdzie. Peszko i Wojtkowiak zostaną i powalczą w LE na wiosnę. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Nie zdziwi mnie natomiast brak jakichkolwiek ruchów transferowych w kierunku Lecha. W przypadku naszych klubów jest to czymś normalnym.

Odnośnik do komentarza

Z druzynami ze Wschodu to Lech w formie z meczu dzisiejszego nie ma zadnych szans :)

 

Wczoraj my już na wakacjach, a w lutym i my i wschód przed sezonem będziemy. Prawda jest taka, że żadnych szans nie mieliśmy z Juve i City, a stało się ku zdziwieniu wszystkich inaczej. Szanse mamy z każdym.

Odnośnik do komentarza

A ja uważam, że warto przeczytać nową notkę na blogu Rafała Steca: http://rafalstec.blox.pl/2010/12/Zelazna-kurtyna-grubieje.html

Według mnie, bardzo ciekawe spojrzenie na rozgrywki Ligi Europy i w sumie, ciekawe czy w konfrontacji z mniej zmotywowanymi: Liverpoolem czy Villarrealem Lech nie miałby większych szans niż z pragnącymi triumfu Zenitem, CSKA czy Dynamem Kijów :-k

Odnośnik do komentarza

Charls: przecież nic nowego nie napisał. Wiadomo, że dla klubów ang, wl, hiszp gra w LE to kara a nie przyjemność. Ile daja za wygrany mecz? 140k euro? Wiadomo co to dla nich? Na frytki starczy :D Wazniejszy jest mistrz kraju niz jakis awans w drugorzędnej lidze europejskiej. Szkoda się meczyc i jeszcze kontuzje mozna dostac. Ale tak jest od lat przecież..Ameryki Stec nie odkrył :P O Ruskich dlatego pisalem wczoraj, ze nie chce :)

 

Kotorowski sie chyba juz definitywnie przekreslil [...]

Nie ma to jak złota myśl Manorta :D

Odnośnik do komentarza

przepraszam, z tym Janukiewiczem to poważnie? :rotfl:

 

Kotor, jak to Kotor, czasem robi głupie błędy, ale póki co jakoś daje radę

Janukiewicz imo najbardziej niespełniony polski GK. Miał chłopak mozliwosci grac w kadrze, niestety przez kilka glupich wyborów troche zastopowal swoja kariere. Ale od Kotora imo zdecydowanie lepszy.

Odnośnik do komentarza

proszę, Jason, nie kompromituj się dalej :picard: równie dobrze możesz proponować do ataku Matusiaka

 

losowanie bardzo dobre, mimo że mało medialne

z Bragą mamy szanse 50/50, a wtedy czeka nas bardzo medialny Liverpool lub Sparta Praga, z którą mamy rachunki do wyrównania ;)

Odnośnik do komentarza

Niespełniony? Owszem. Na miarę zespołu, który zamierza walczyć o MP i w europejskich pucharach? Niezupełnie. Facet bywa mocno rozchwiany emocjonalnie - bezgranicznie kochał Śląsk, teraz podobną miłością zdaje się obdarzać Pogoń. Kto następny? Cracovia? Czas Janukiewicza już raczej bezpowrotnie minął wraz z jego odejściem z Wrocławia do Grecji via Lubin.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...